Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

canım gamze arkadaşım için okudum Rabbim kabul etsin inşallah

Okudum Rabbim kabul etsin

DUA SAHIBI 565 DİĞERLERİ 555 TANE OKUYACAK

Duamiz Ya Azim c.c

Ya AZİM;Büyüklüğünün sınırı,emsali,ölçüsü olmayan,kendisine büyük ümitler beslenen.Bütün noksan sıfatlardan münezzeh ve mukaddes,her şeyden ulu,herkesten yüce,şanı büyük,azametli.

Dua sahibi icin Toplamda 10.000 tane Ya Azim c.c Esmaul Husna okunmus olacak

hersey_dua_ile Gamze duası :
Benim adım gamze. Allah'ım borçlarımı en kolay şekilde ödemeyi kolaylaştır. Bana memurluğu hayırlısı ile nasip eyle. Rahmetini ve bereketini esirgeme. Yuvamı koru huzur ver sıkıntılarımızı gider Allahım.Benimle burda amin diyen tum kardeslerimin de duasını kabul eyle,amin.

Kafiyesizsiir OKUDU

B Bademmm388 OKUDU

Oriana

Ocalh OKUDU

hersey_dua_ile OKUDU

Namaria OKUDU

Luluuu94

S sibellcim

hasbeee OKUDU

Cuel OKUDU

Umut_2019 OKUDU

MoonfacedMom OKUDU

honeymilkkk OKUDU

aypare ackerman

nursevdi OKUDU

Jawlensky OKUDU

begonvil1985 OKUDU

Mucizemm222

DUA SAHIBI 565 DİĞERLERİ 555 TANE OKUYACAK

Duamiz Ya Azim c.c

Ya AZİM;Büyüklüğünün sınırı,emsali,ölçüsü olmayan,kendisine büyük ümitler beslenen.Bütün noksan sıfatlardan münezzeh ve mukaddes,her şeyden ulu,herkesten yüce,şanı büyük,azametli.

Dua sahibi icin Toplamda 10.000 tane Ya Azim c.c Esmaul Husna okunmuş olacak

Namaria Duası;

İsmim Almıla
Duam: Ya Rabbel Alemin Leyla kızı Almıla'nın maddi manevi sıkıntılarını Fettah ismi şerifin hürmetine aç, iki cihanda da daimi afiyet nasib eyle. Satılmasını istediği malının tertemiz bir alıcıya hayırlısıyla satılmasını borçlarını ödeyip faiz belasından kurtulmasını tez zamanda nasip eyle. Şerlerden belalardan musibetlerden ve kötü insanlardan muhafaza eyle. Yolunda yaşayıp yolunda imanla ölmek nasip eyle, annesinin babasının ve tüm mümin ve müslümanların günahlarını affeyle, burda dualaştığımız arkadaşlarının da tüm hayırlı dualarını kabul eyle Amin.

Kafiyesizsiir

B Bademmm388

Oriana

Ocalh

hersey_dua_ile

Namaria

Luluuu94

S sibellcim

hasbeee

Cuel

Umut_2019

MoonfacedMom

honeymilkkk

aypare ackerman

nursevdi

Jawlensky

begonvil1985

Mucizemm222

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…