Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Okudum Rabbimiz kabul etsin inşallah

Duamiz 313 defa " Yâ Erhamerrâhimin Ya Zül Celali vel ikram”
Dua sahibi 33 diğerleri dua sahibi arkadaş için 14 defa yukarda yazan duayı okuyacaktik
Günlük 5 arkadaş için okunacaktir abdest şartı yok abdestli olunursa daha makbul olur gün sonunda beş kişiye de okuyunca okudum diye bildirim yapılacaktır
okumalar ertesi güne kalmayacaktır okuma süresi bir gündür

begonvil1985 İrem duası;
İsmim İrem;
Sağlıklı bir gebelik geçirip, bebeğimi sağlıkla kucağıma alabileyim. DOğumunda da bakımında da zorlukla karşılaşmayayım

Umut_2019 Sahire Gökçe duası;
YA RABBİ SAHIRE GÖKÇE kuluna hidayet nasip eyle. Borclarini hayirlisiyla tez zamanda bitirmeyi nasip eyle. Devam eden dava sürecini hayirla sonuçlandır. Haklarını alabilmeli ve tahsil etmeyi nasip et. Amin Amin Amin

Namaria Almıla duası;
İsmim Almıla
Duam: Ya Rabbel Alemin Leyla kızı Almıla'nın maddi manevi sıkıntılarını Fettah ismi şerifin hürmetine aç, iki cihanda da daimi afiyet nasib eyle. Satılmasını istediği malının tertemiz bir alıcıya hayırlısıyla satılmasını borçlarını ödeyip faiz belasından kurtulmasını tez zamanda nasip eyle. Şerlerden belalardan musibetlerden ve kötü insanlardan muhafaza eyle. Yolunda yaşayıp yolunda imanla ölmek nasip eyle, annesinin babasının ve tüm mümin ve müslümanların günahlarını affeyle, burda dualaştığımız arkadaşlarının da tüm hayırlı dualarını kabul eyle Amin

hasbeee Hasibe duası;
Benim ismim Hasibe dileğim ailemin huzurlu sağlıklı imanlı bereketli olması.

Cuel duası;
Benim duam: kızlarımı hayırlı ve sağlıklı büyütebilmek. Yeni başlıcak sezonda öğrencilerimide doğru yetiştirebilmek. Ve evlerimizden sağlığın, huzurun, mutluluğun, anlayışın, tatlı dilin adaletin ve bereketin eksik olmaması. Yanlış olan olaylardan ve insanlardan emin olup kendimi koruyabilmeyi diliyorum.

B Bademmm388 Fatoş duası;
İsmim Fatoş
Allah ım yavruma hayırlı sağlıklı uzun ömürler ver ailemin sevdiklerimin acısını gösterme. İş yerine açmış olduğum davamı kazanayım. Evlat isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip et rabbim

Kafiyesizsiir
Jawlensky
S sibellcim
Kikoo
Ocalh
aypare ackerman
M M_atruska
Mrvyvz4832
Oriana
Luluuu94
honeymilkkk
talena
hersey_dua_ile
nursevdi
MoonfacedMom
begonvil1985
Umut_2019
Namaria
hasbeee
Cuel
B Bademmm388

Katılıyorum canım son 6 kişiye de okudum Allah kabul etsin inşallah

Katılıyorum

Ben katılıyorum

6 arkadaşının duasını da okudum allah kabul etsin

canım katılıyorum ben de. kendim ve 5 arkadaşa da okudum bugün için Rabbim kabul etsin inşallah

Okudum canm rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…