Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Benim duam aynı anne olabilmek hayırlısıyla evlat sahibi olabilmek
Ismim Funda, duam; Rabbimizin izni ile16 Ocakta yapılacak duruşmaya güçlü girip daha güçlü çıkmam ve feraha çıkmam sonrasında daha güçlü ve başarılı işime devam edebimem.

Okuyacagimiz Esma Ya Mucib Celle Celaluhu

Anlamı; El-Mucîb : Duaları kabul eden O'dur. El-Mucîb: Kendisine dua edip arzu ve istek de bulunan kullarına yanıt verendir. Kulların dua ettiğinde ona cevap verip kabul edendir. ... El-Mucîb – اَلْمُجِيبُ (Dualara icabet eden): Allahü Teâlâ, kul'u dua ettiğinde ona cevap verip tüm dilek ve muradlarını veren demektir.

1)Kişi başı herkes dua sahibi için 3025 tane okuyacak
2)süre iki gündür abdest şartı yoktur
3)Esmamizi çekmeye başlamadan önce 25 Estagfirullah, 10 tane Efendimiz (s.a.v. ) e salavat getirelim daha sonra arkadaşımız 5 528mucizemmm Tugcenin duasını edelim Tugcenin duasını ettikten sonra Ya Mucib Celle Celaluhu Esmasini çekmeye başlayalım abdestli ve kibleye yönelik çekilse daha makbul olur
4)Esmamiz "Ya Mucib" olarak da çekilir ama arada "Ya Mucib Celle Celaluhu" diyerek de çekelim

5 528mucizemmm TUGCE'NIN DUASI;
Rabbim. Tuğçe arkadaşımızın Dualarının kabul olmasına engel olan tüm günahlarını bağışla. Önünü tıkayan, huzura mutluluğa şansa mucizelere kavuşmasına engel olan bütün tıkanıkları, engelleri yok et. İşlerini kolaylaştır. Ya Musavvir isminle bu dünyada ona cennet hayatı yaşattır. Nasibi, şansı, bahtı, mutluluğu, huzuru, sağlığı, neşesi, şükrü bol olan, nasipli kullarından eyle. Bu dünyasını da ahiret hayatını da güzelleştir. Peygamber Efendimiz’in ( sav ) hürmetine duasını, duamızı geri çevirme kabul et, cevap ver Ya Erhamerrahimyn. Tuğçeye, hepimize dualarımızın oldu sevincini ve şükrünü yaşamayı en tez vakitte nasip et rabbim.
Allahumme salli ala seyyidina muhammed. Subhane rabbike rabbi izzeti emma yasifun ve selamun alel murselin vel hamdulillahi rabbil alemin.

5 528mucizemmm 3025 tane okuyacak
Kafiyesizsiir 3025 tane okuyacak
Rainbow Peace 3025 tane okuyacak
Aventuss 3025 tane okuyacak
G Gokyuzummm 3025 tane okuyacak
Umut_2019 3025 tane okuyacak
C cansu_tr 3025 tane okuyacak
Elmas2326 3025 tane okuyacak
K Khvekokusu20 3025 tane okuyacak

Feslegen beni de alırmısın bir de sırayla herkese duamı edecegiz tem anlamadım dün hiç kulübe giremedim bem yorumları okudum ama anlamadım

Tuğçe için okudum, Rabbim kabul eylesin hepimizin gönlünden geçenlerin oldu şükrünü yaşatsın sualarımızı tez zamandda yaşatsın inşaAllah

Okuyacagimiz Esma Ya Mucib Celle Celaluhu

Anlamı; El-Mucîb : Duaları kabul eden O'dur. El-Mucîb: Kendisine dua edip arzu ve istek de bulunan kullarına yanıt verendir. Kulların dua ettiğinde ona cevap verip kabul edendir. ... El-Mucîb – اَلْمُجِيبُ (Dualara icabet eden): Allahü Teâlâ, kul'u dua ettiğinde ona cevap verip tüm dilek ve muradlarını veren demektir.

1)Kişi başı herkes dua sahibi için 3025 tane okuyacak
2)süre iki gündür abdest şartı yoktur
3)Esmamizi çekmeye başlamadan önce 25 Estagfirullah, 10 tane Efendimiz (s.a.v. ) e salavat getirelim daha sonra arkadaşımız 5 528mucizemmm 5 528mucizemmm Tugcenin duasını edelim Tugcenin duasını ettikten sonra Ya Mucib Celle Celaluhu Esmasini çekmeye başlayalım abdestli ve kibleye yönelik çekilse daha makbul olur
4)Esmamiz "Ya Mucib" olarak da çekilir ama arada "Ya Mucib Celle Celaluhu" diyerek de çekelim

5 528mucizemmm 5 528mucizemmm TUGCE'NIN DUASI;
Rabbim. Tuğçe arkadaşımızın Dualarının kabul olmasına engel olan tüm günahlarını bağışla. Önünü tıkayan, huzura mutluluğa şansa mucizelere kavuşmasına engel olan bütün tıkanıkları, engelleri yok et. İşlerini kolaylaştır. Ya Musavvir isminle bu dünyada ona cennet hayatı yaşattır. Nasibi, şansı, bahtı, mutluluğu, huzuru, sağlığı, neşesi, şükrü bol olan, nasipli kullarından eyle. Bu dünyasını da ahiret hayatını da güzelleştir. Peygamber Efendimiz’in ( sav ) hürmetine duasını, duamızı geri çevirme kabul et, cevap ver Ya Erhamerrahimyn. Tuğçeye, hepimize dualarımızın oldu sevincini ve şükrünü yaşamayı en tez vakitte nasip et rabbim.
Allahumme salli ala seyyidina muhammed. Subhane rabbike rabbi izzeti emma yasifun ve selamun alel murselin vel hamdulillahi rabbil alemin.

5 528mucizemmm 3025 tane okuyacak
Kafiyesizsiir 3025 tane okuyacak
Rainbow Peace 3025 tane OKUDU
Aventuss 3025 tane okuyacak
G Gokyuzummm 3025 tane okuyacak
Umut_2019 3025 tane OKUDU
C cansu_tr 3025 tane okuyacak
Elmas2326 3025 tane okuyacak
K Khvekokusu20 3025 tane okuyacak
Kikoo 3025 tane okuyacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…