Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Okudum cnm

Okudum Allah kabul etsin inşallah

Canım ben bu akşam mazeretlendim Kafiyesizsiir
Canım ben mazeretliyim sonra okusam olur mu
Kafiyesizsiir arkadaşlarımızın sayısını biz okuduk canım Allah kabul etsin inşallah

K Kubkubra
Ocalh arkadaşlarım ben sizin yerinize okudum . kimin duası kabul olunur bilinmez onun için sadece duamızı dillendirip duamızı Allah'tan istemeniz yeterli olacak .Allah razı olsun ...
Ve listedeki bütün arkadaşlarım hakkınızı helal edin ben hepinize okuyamadim kusura bakmayın .sonsuz kere rabbim sizden razı olsun inşallah bütün dualarınızı kabul etsin hepinize sağlık afiyet versin .Aminn.

Okudum Allah kabul etsin

Okudum Rabbim kabul etsin inşallah
Okudum Allah kabul etsin inşallah

Tamm canim rabbim gönlündeki dualarını hayırlısıyla kabul etsin inşalalh sende hakkını helal et bi tek sana okuyamadım

Allah senden razı olsun canım Kafiyesizsiir rabbim gonlundekini hayatına nail eylesin inşaallah

Kızlar bi çocuk için hucurat süresi ve ihlas suresi dağıtıyorum her biri besmeleyle başlayacak alır mısınız.?

Cnm hazır mazeretli değilim okumak isterim bende şimdi okumaya başlarım iftara kadar okurum bitince sayısını bildiririm olur mu? 100 derim 200 olur sayı vermeyim kuzum. Çocuğun ismi nedir? İhlas okucam bu arada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…