Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Ne demek canım seve seve eksik kaldıysa ben tamamliyim canım@feslegen
Merve Nur için eksik kalmadı kuzum Allah razi olsun tekrar hepinizden tek Jawlensky yani Merve arkadasimizin niyeti için caramel_7 in yerine 9 tane okunması gerekiyor ben aslında size zahmet vermek istemiyorum kizlar hakkınızı helal edin lütfen

Onuda okuyorum hemen canım duanın zahmeti mi olur cnm ben canı gönülden yapiyrm

Kızlar Allah razı olsun hepinizden benim en fazla 2 günüm kaldı inşallah aslında az az oluyor bazen 8 bazen 10 sürüyor insan tereddütte kalıyor bitti diye yıkanınca tekrar olduğu çok oldu ve bende 10 güne tamamliyordum ama ramazan girdi ya acele ediyorum

Cumlemizden insaAllah canim altı arkadaş mazeret onların sayılarını hepimiz arasinda paylastiracagim yeni liste de insaAllah o şekilde dualar tamamlanacak yani ben bu şekilde düşündüm diğer kizlarin fikirlerini de almak isterim tabi

Okudum rabbim kabul etsin

Bende okurum canim mazeretli arkadaslarimizin yerine ikinci kisinin duasini bekliyorum o yuzden aksamlari okuyorum .

Kaç kişi kaldı ki yarın da bekleyip akşama yıkanmak istiyorum ben kendim okuyayım kimseye zahmet olmasın olurmu

Kaç kişi kaldı ki yarın da bekleyip akşama yıkanmak istiyorum ben kendim okuyayım kimseye zahmet olmasın olurmu
Canım sen neden bu kadar mahcup oluyorsun ☺böyle yazınca üzülüyorum...
Mazeretin bitene kadar annem okuyacak senin yerine diğer kizlarin okuyacağını paylastiracagim hatta iki kişi yerine de okur annem diğer kalan dört kişininkini paylastiririm Allah razi olsun kızlardan diğer arkadaşın yerine de eşi okuyor derken böyle böyle tamamlanacak dualar insaAllah

Paylaştırma canım ben okurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…