Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Kafiyesizsiir mumkunse bende katilmak isterim ama tam anlayamadim okadar mesaj varki 10 Tane ayet-el kursi okunuyor sanirim

Canim 9 tane okuyacaksin Ayeter Kursi süresini 2 adet okumuyoruz günlük iki arkadaş için okuyoruz nursevdi için 9 tane mimiraculum içinde 9 tane okuyacaksin

Ben 2 adet dıe dusundum canım benı lısteden vıkarma ımkanın varsa cıkarır ısen olur mumgitmek isteyen varsa eger.. Su aralar cunku psikolojik olarak pek durumum şyi degıl

Duamız 313 Ayeter Kürsi

NOT: CANLAR BIR ARKADASIMIZ CIKTI BAZI ARKADASLARIMIZ LISTEYE DAHIL OLDUGU ICIN SAYILAR DEGISTI LUTFEN ISMIMIZIN KARSISINDA YAZAN SAYIYA GORE OKUYALIMBUGÜN DEN ITIBARENDE LISTE ALIMA TAMAMEN KAPANMISTIR

Canlar aşağıdaki maddeleri dikkatlice okuyalım

1) kişi başı herkes dua sahibi arkadas için isminin karşısında yazılı olan rakamı okuyacaktir

2) Abdest şartı vardır mazeretli olanlar sonra okuyacaklar

3)Dua okuma suresi bir gündür

4)Günlük iki kişi için okunacaktır

kunfeyekun__ ZAHİDE kızı KADRİYE duası;

Allahümme salli ala seyyidina Muhammed Zahide kızı kadriye hakkında hayırlı olucak şekilde tez vakitte sağlıklı bir şekilde hamile kalıp hayırlı sağlıklı bir evladı olsun hayırlısıyla eşi baba kendisi anne olsun. bu duyguları hayırlısı ile tez vakitte yaşat yarabbim.. bismillahirrahmanirrahim ismi azam duası ve en son tekrar salavat... Fatiha süresi amin...

1. nursevdi 9 tane
2. mimiraculum 9 tane
3. kunfeyekun__ 9 tane
4. Asbei 9 tane
5. Karagullu 9 tane
6. R RabiaIslam 9 tane
7. Aventuss 9 tane
8. Tavuk_suyu_ 9 tane
9. Umut_2019 9 tane
10. 2019 mutluluk 9 tane
11. @Mrvyvz4832 9 tane
12. K Kubkubra 9 tane
13. Birpdrci 9 tane
14. Luluuu94 9 tane
15. H M 9 tane
16. E Eslem91 9 tane
17. Cuel 9tane
18. B Bademmm388 9 tane
19. memurhanim 9tane
20. ayseMsb 9 tane
21. @Minikbirmucizemeselesi9 tane
22. Mandalinvitamin 9 tane
23. S sibellcim 9tane
24. Kafiyesizsiir 9 tane
25. @ _Gulnihal 9 tane
26. Oriana 9 tane
27. Ocalh 9 tane
28. @Saadetim33 9 tane
29. Nzlnaz 9 tane
30. caramel_7 9 tane
31.@mucizemm222 9 tane
32. Kikoo 9 tane
33. @Duygurdvn 9 tane
34. H hadisse 8 tane
35.@adessa01 8 tane

Kadriye için 9 adet okudum

Okudum Allah kabul etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…