Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Canlar bugün bir arkadasimizin bebeği Eylül bebek icin okuyoruz kişi başı herkes 10 tane Ayeter Kursi okuyacak mazeretli olan arkadaş ya da okuyamacak olan arkadaşlar varsa lütfen bildirim yapsın ben yardım edeceğim insaAllah 🌟🌟🌟

nursevdi nursevdi
mimiraculum mimiraculum
Asbei Asbei
Umut_2019 Umut_2019
2019 mutluluk 2019 mutluluk
H M H M
E Eslem91
Cuel Cuel
B Bademmm388
M Minikbirmucizemeselesi
S sibellcim
Jawlensky Jawlensky
Oriana Oriana
Adige- Adige-
Canım bu ilk etiketleme kapsamında değil mi? Eylül bebek için 10 okuyacagim? Bugün başka arkadaş için var mıydı?

🌟🌟🌟🌟Kızlar Bugün @CiNNET NUR arkadaşımızın bebeği Eylül bebek için okuyacağız 313 Ayeter Kursi yi kişi başı herkes Eylül Bebegin ameliyatının güzel geçip sifa bulması için 10 tane okuyacak ben 23 tane okuyacağım lütfen bugün için okuyup bitirelim Eylül bebek için dua edelim okuyan herkesten Allah razi olsun 🌟🌟🌟🌟

🌟🌟🌟kişi başı herkes 10 tane okuyacak ben 23 tane okuyacağım sayı 313 e tamamlanacak

🌟🌟🌟mazeretli olanlar bildirim yapsın onlar yerine sayıyı gene biz paylaşıp okuruz

🌟🌟🌟bugün için okuyup bitirelim canlar lütfen

nursevdi nursevdi
mimiraculum mimiraculum
@dilhun80
Asbei Asbei
@Karagullu
@Rabia islam
@Aventuss
@Tavuk_suyu_
Umut_2019 Umut_2019
@Mrvyvz4832
@Kubkubra
@Birpdrci
@Luluuu94
H M H M
E Eslem91
Cuel Cuel
B Bademmm388
@memurhanim
@ayseMsb
M Minikbirmucizemeselesi
@Deryaa123
S sibellcim
Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir
@ _Gulnihal
Oriana Oriana
@Ocalh
@Saadetim33
Adige- Adige-
@Nzlnaz
Mazeretliyim canım ya Şafi okurum ben

Canlar bugün bir arkadasimizin bebeği Eylül bebek icin okuyoruz kişi başı herkes 10 tane Ayeter Kursi okuyacak mazeretli olan arkadaş ya da okuyamacak olan arkadaşlar varsa lütfen bildirim yapsın ben yardım edeceğim insaAllah 🌟🌟🌟

nursevdi nursevdi
mimiraculum mimiraculum
Asbei Asbei
Umut_2019 Umut_2019
H M H M
E Eslem91
Cuel Cuel
B Bademmm388
M Minikbirmucizemeselesi
S sibellcim
Jawlensky Jawlensky
Oriana Oriana
Adige- Adige-
Eylül bebek için 10 Ayetel Kürsi okudum Rabbimiz sifasini versin inşaallah ❤️

nursevdi nursevdi
mimiraculum mimiraculum
Asbei Asbei
Umut_2019 Umut_2019
H M H M
E Eslem91
Cuel Cuel
B Bademmm388
M Minikbirmucizemeselesi
S sibellcim
Jawlensky Jawlensky
Oriana Oriana
Adige- Adige-
Eylul icin okudum Allah Eylül e de tum hastalara da acil şifalar versin

Cnm akşam mı başlasak sıradaki iki kişiye. Herkes Eylül için bitirirse başlayalım olmaz mı
Aksama Eylul bebek icin okumalar biterse başlayacağız insaAllah canim ilk arkadaşımız yazdı duasını ikinci arkadasimiz duasını yazmadi akşama belki yazar başlarız okumaya insaAllah 😇

Son düzenleme:
X