Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

@casual woman kuzum sende okumussundur

Okuyan herkesin ağzına sağlık bugünün hürmetine dualarimiz kabul olur insaAllah Rabbim ülkemizin içinde bulundugu bu zorlu süreçten tez vakitte kurtulmamızi nasip eder insaAllah Amin

Benim ismim biraz değişik yani bizim oralarda bile cok nadirdir kolumdaki doğum lekesiyle ilgili bir isim ve okulda çoğu kişi Olya derdi kısaca ve buradada kolaylık olsun diye öyle deyince madem Oya olsun dediler oyle öyle herkes Oya diyor

Allah şu günlerde affedilmeyen tek günahımızı bırakmasın.
Çektiğim bu yarım kalıslar , hep
tamamlanamamalar son bulsun insallah.Kalbimdekileri gönlüme nail eyle Rabbim,
Kalbimdeki kişiyi hakkımda hayırlı eyle, o sekilde karsıma cıksın yeniden. Mutlu yuva kurmamı nasip eyle Rabbim
Hayatta ailemizle huzur bulmayı nasip etsin Allah, bana ve burdaki duama amin diyen arkadaslarıma.

Allahümme ya müfettihal ebvâb, iftah lenâ hayral bab.”
“Ey kapıları açan Allah’ım, bize hayır kapılarını aç!”

Kişi başı herkes dua sahibi için 100 tane okuyacak okumaya başlamadan önce 25 "Estağfirullah" çekilecektir

Aventuss duası;
Ismi: Selen
Allah şu günlerde affedilmeyen tek günahımızı bırakmasın.
Çektiğim bu yarım kalıslar , hep
tamamlanamamalar son bulsun insallah.Kalbimdekileri gönlüme nail eyle Rabbim,
Kalbimdeki kişiyi hakkımda hayırlı eyle, o sekilde karsıma cıksın yeniden. Mutlu yuva kurmamı nasip eyle Rabbim
Hayatta ailemizle huzur bulmayı nasip etsin Allah, bana ve burdaki duama amin diyen arkadaslarıma.

Umut_2019
B Bademmm388
H M
Luluuu94
Kafiyesizsiir
Aventuss
@casual woman
Cuel
byebyeblackbird
Luniss
15yusra11
ftemiz
M mer_4260

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…