HACETIMIN KABULÜ IÇIN 1000 TANE FİİL SURESI

14 NİSAN 2018 CUMARTESİ DUASI

HER GÜN AKŞAM İLE YATSI EZANI ARASINDA BİR KARDEŞİMİZİNHACETİNİN KABULÜ İÇİN ABDESTLİ OLARAK VE HER BİRİNİN BASİNDABESMELE CEKEREK 1000 TANE FİLSURESİ OKUYORUZ.

Rakika Rakika
efsuni06 efsuni06
@Hayalimdi gercek oldu
Gullbahcemm Gullbahcemm
annesinineseri annesinineseri
B bahar1143
Dil-i bitab Dil-i bitab
Minnoskafa Minnoskafa Mazeretli
Umutvar123 Umutvar123 Mazeretli
T Tatlianne20 İzinli
Hıdır kızı İlknur
MorbidAngell MorbidAngell

Nurcan kızı Eser'in hayırlı sağlıklı evlat sahibi olması niyetiyle okuyoruz. Herkes 111 Eser kardeşim 112 adet okuyacak.

Lütfen herkes yarin ikindiye kadar aldım kabul ettim diyerek bildirim yapsın.

Allah kabul etsin ❤
112 tane Eser arkadaş ımuz için aldım kabul ettim.

112 tane Eser arkadaş ımuz için aldım kabul ettim.
Canım 111 okuyoruz
100 tane okudum Allah kabul etsin yeni katıldığım için pek fazla okuyamadim
Kardeşim zaten dün akşamki okumaya siz dahil değildiniz bu akşamdan itibaren dahilsinşz bu akşam herkes 111 adet okuyacak. Eğer okuyamayacağınız bir durum hasıl olur da yetiştiremezseniz akşamdan önce haber verin ki eksikleri el birliğiyle tamamlayalım

Canım 111 okuyoruz

Kardeşim zaten dün akşamki okumaya siz dahil değildiniz bu akşamdan itibaren dahilsinşz bu akşam herkes 111 adet okuyacak. Eğer okuyamayacağınız bir durum hasıl olur da yetiştiremezseniz akşamdan önce haber verin ki eksikleri el birliğiyle tamamlayalım
Tamam canım haber veririm şu anda okumakta sıkıntı yok okurum olsun kardeşimiz için okunan her duayı Allah kabul eder inşallah

HER GÜN AKŞAM İLE YATSI EZANI ARASINDA BİR KARDEŞİMİZİN HACETİNİN KABULÜ İÇİN ABDESTLİ OLARAK VE HER BİRİNİN BASİNDA BESMELE CEKEREK 1000 TANE FİL SURESİ OKUYORUZ.
Rakika Rakika
efsuni06 efsuni06
@Hayalimdi gercek oldu
Gullbahcemm Gullbahcemm
B bahar1143
Dil-i bitab Dil-i bitab
T Tatlianne20 İzinli
Hıdır kızı İlknur

Dil-i bitab Dil-i bitab
Saliha kardeşimizin hayırlı sağlıklı evlat sahibi olması niyetiyle okuyoruz. Herkes 111 Saliha kardeşim 112 adet okuyacak.

Allah kabul etsin ❤

HER GÜN AKŞAM İLE YATSI EZANI ARASINDA BİR KARDEŞİMİZİN HACETİNİN KABULÜ İÇİN ABDESTLİ OLARAK VE HER BİRİNİN BASİNDA BESMELE CEKEREK 1000 TANE FİL SURESİ OKUYORUZ.
Rakika Rakika
efsuni06 efsuni06
@Hayalimdi gercek oldu
Gullbahcemm Gullbahcemm
B bahar1143
Dil-i bitab Dil-i bitab
T Tatlianne20 İzinli
Hıdır kızı İlknur

Dil-i bitab Dil-i bitab
Saliha kardeşimizin hayırlı sağlıklı evlat sahibi olması niyetiyle okuyoruz. Herkes 111 Saliha kardeşim 112 adet okuyacak.

Allah kabul etsin ❤
Kuzum bu liste pazar günü için dini yanlışlık olmasin yine 111 mi okunacak
Tarih 14 nisan yazıyı ondan sordum eger yine 111 de ben 222 aldim kabul ettim vekaletimi yarin aksam veririm hayırda kalin hayırlı geceler herkese

Kuzum bu liste pazar günü için dini yanlışlık olmasin yine 111 mi okunacak
Tarih 14 nisan yazıyı ondan sordum eger yine 111 de ben 222 aldim kabul ettim vekaletimi yarin aksam veririm hayırda kalin hayırlı geceler herkese
Evet güzelim ya tarihi düzeltmeyi unutmuşum kusura bakmayın

Hayirlisiyla anne olmak icin okuduğumuz DUASİ BERAAT GECESİNDE KABEDE YAPİLACAK HATİMLERİMİZDE 29 yasin ,21meryem, 78 fetih suresi,10 bin fetih suresi ilk ayet,48 bin ihlas,27 bin tevhid,3 bin 600 tefriciye eksigimiz var katilmak isteyenler hangisindan kac aldigini yazabilir mi? isminizi de soylerseniz listemize ekeyip hocamiza verecegiz .

X