Hacet için kenzülarş duası

Arkadaşlar listedeki herkesi tamamladık çok şükür. Son günler biraz yoğundum geç vakitlere kaldı bildiririm kusura bakmayın. Haftasonu için grup adına okuruz diye düşündüm, siz ne dersiniz? denizinmavisi canım sana sabah okudum ama net imkanım yoktu ancak bidirim yapabildim. Kızlar birde mazeret durumum var kaçırdığım arkadaşlar olacak geriye dönük okuyacağım.

olur hatta toplu dua daha iyi olur canım okuyalım ben varım.

Merhaba arkadaşlar bugün yine başa döndük hatırlatmayı unuttum.

PAZARTESİ===> @_-Dantes-_ "Rabbim.. Bana rızanı kazanabilmeyi, kulun olabilmeyi nasip et. Kapından kovma, beni kulun bil de ister cennetine koy ister cehennemine yeter ki Senin himayende olayım, orası bana en güzeldir. Günahlarımın, hepsinin bedelini bu dünyada ödemeyi nasip et. Senin karşına günahkâr çıkmak buradaki 70-80 senelik ızdıraptan utançtan daha azap ve elem vericidir. bu kuluna yalnızca "Seni" nasip et Allâh'ım. Sevdiklerinle birlikte olmayı, sevdiğin yollardan gitmeyi, sevdiklerini yapmayı... Başıma gelen imtihanların boyutu ne olursa olsun ne yaşarsam yaşayayım sırf Senden geldi diye sırf "Rabbim bana nasip etti bana hediye etti" diye saatlerce şükür namazları kılmayı, mutluluktan ağlayarak "Elhamdülillah Elhamdülillah Rabbim beni anıyor, Rabbim beni terk etmedi, beni bırakmadı, beni düzeleyim diye yaşatıyor hâlâ benden ümidi kesmedi" diyebilmeyi nasip et. Beni kendine aşık gayrına kör et, Allâh'ım... lalenin hiçbir şeyi yok yalnız bir canı var, emanetin, nasip et onu da Senin yolunda iade etsin. Ya Rabbi! kurbanlıklar güzellerden seçilir.. arındır, güzelleştir ki ruhumu kurbanın olabileyim. "

@_-Dantes-_ canım ben mazeretliyim sonra okuyacağım inşallah.

Nasıl

Nasıl yapiyoniz peki cnm anlatirmisin bi

Listede 5 arkadaşımız var. Hergün birinin duasına niyeten grupça Kenzül Arş duasını okuyoruz. Sonrada burada okuduğumuza dair bildirim yapıyoruz. Mesela bugün _-Dantes-_ arkadaşımızın günü onun için okunacak, böyle sırayla herkese okuyoruz.

Cnn

Bende tup bebek tedavisi görüyorum hayırlı güzel sonuçlar almak için duaniza beni de alin allahım yapılan dualar sayesinde inşallah benimde çocuğun olur istifa herkese de nasıl eyler

Merhaba... kusura bakmayın artık pek giremeyebilirim hatta hiç giremeyebilirim... işin açıkçası sonradan "bildirim yapmıyor" gibi cümlelerle de karşılaşmak istemiyorum... isterseniz beni çıkartırsanız daha iyi olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…