Hacet için kenzülarş duası

Liste kapalı.
Her gün o günkü arkadasa niyet edip okuyacağız. İsterseniz 2.yi kendinize okuyabilirsiniz. Pazartesi(25.07.2016)@dnzderya 'nın duası: ben 4. tüp bebek denememi yaptım cumartesi gün transferim oldu pazartesi sonucum belli olacak duam sonucumun hayırlısıyla pozitif çıkması hayırlı sağlıklı uzun ömürlü evlat sahibi olmak (amin)
Salı (26.07.2016) Emmaline 'nin duası:bende 1 ay sonra öğretmenlik sınavına gireceğim. Hayırlısıyla hayırlı bir yere atanmak istiyorum inşallah (amin)
Çarşamba (27.07.2016) Bluedew in duası: Rabbim gönlümdeki duamı tez vakitte nasip et ve inşallah o duama şükretmeyi nasip et (amin)
Persembe (28.07.2016) Hannaz 'ın duası:Rabbim hakkımda hayırlı olan tüm duâlarımı kabûl et (amin)
Cuma (29.07.2016) @_asmunikal_ 'ın duası: rabbim dertlerimi sıkıntılarımı su gibi üstümden akıtsın. hz yunusu balığından karnından 40gün sonra çıkaran yüce rabbim benide aydınlığa çıkarsın peygamber efendimizin hz. muhabedin(sav) güzel hatrı için.. İş yerindeki sorunlarım giderilsin. İyi insanlarla karşılaştırsın beni. Doğru olanı hayırlı olanı ben bilemem. Rabbim hayırlı olanı önüme getirsin, önüme gelenle beni kabulendirsin, mutlu huzurlu eylesin.. (Amin)
Cumartesi (30.07.2016) denizinmavisi 'nin duası:Allahim Selin adli kulunun hayirlisi ile mantikli,sevgi ,merhamet, sadakat dolu bir evlilik yapmasini nasip eyle,dualarini Kabul eyle (amin)
Pazar (31.07.2016) papatya_4407 'nin duası: Allah'ım nolur ailem beni sevdigim kisiye versin ve sen bana huzurlu mutlu yuva kurmayi nasip eyle (amin)

Not: Arkadaslar okuyamazsanız lütfen bildirin. Hakkı'mız geçmesin kimseye. Su an liste kapalı. 7 kişiyiz. Pazartesi tekrar basa döneriz. Aynı sırayla gider. Birbirimizi hep duada analım inşallah amin

Kızlar ben şuan mazeret halindeyim Bluedew canım sana belirtmiştim. Kenzül arş okuyamıyorum ama hep dua ediyorum bu grup için. Allah razı olsun hepinizden.

Ben bugün senin yerine Hannaz için okudum. Kendinin yerine de Hannaz için okudum. Rabbim kabul etsin duamızı amin

Sağol canım Allah razı olsun. Mazeret halim bitince sana haber edeceğim. Ama aklımdasınız merak etmeyin. Sıkıntı çekenin halini sıkıntı çeken anlar. Rabbim sabır versin buradaki herkese.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…