Hacet için kenzülarş duası

hayırlı cumalar bayanlar dua sistemini nasıl kurdunuz açıklayabilir misiniz lütfen uyabileceğimi düşünürsem bende katılmak isterim

denizinmavisi okuyauım mı senin yerine?
papatya_4407 nerelerdesin?
Canım bugün de okumayim,yarın başlarım inşallah. Okuyabilirsen bugün için sevinirim. Allah razı olsun ne muradin varsa versin inşallah. Ayrıca senin çarşamba günkü duani da okuyacağım yarın aklımda canım. Hayırlı cumalar

Tamamdır. Okuyunca yazarım burdan. Duana sonsuz Amin. İnsallah hepimizin gönül duası kabul olur amin

Ben bugünkü arkadaşımıza malum sebepten dolayı okuyamadım zikir çekeceğim inşallah.

Bu arada yarın sınava giriyorum bugüne kadar burada bana dua eden herkese çok teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun.

Hem benim hemde sizlerin duaları hayırlısı ile kabul olur inşallah. Rabbim her şeyin hayırlısını versin. Hayırlı geceler.

(Listeye devam edeceğim mazeretim bitince)

Güzel kardeşim insallah su an sınavda butun soruları net dogru yapıyorsunuz. Gücüm yettiğince ben senin yerine okurum insallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…