Hacet için kenzülarş duası

Arkadaslar Y yesil_zeytin_ im yerine pazar günü okuyabilecek olan var mı aranızda.
Canım ben okuyayım diycem ama bugün yarın ben de adet olucam,söz veremiyorum o yüzden. Bi de ben adet olunca da yerime biri lazım olacak. Ben kimseyi sıkıntıya sokmayalim diyorum ve daha önceki teklifim hala geçerli, bence adet olan kişi o günkü dua kimeyse ona salavat veya ezmaul husna gibi adetliyken okunacak bir dua ,zikir okusun. Ne dersiniz? Sayısını da belirleyelim

Olur. Öyle yapalım.

Ben de bi kac araştırma yaptım ne okusak iyi olur diye .söyle düşündüm: ( 500 salavat - 500 kelime-İ tevhit) cekelim. Ne dersiniz? Mazeretli olan arkadas o kişinin niyetine okur. Temizlenince gücü yettiğince tamamlar. Ben tamamlarım eksik kalanı. Su an sadece Y yesil_zeytin_ 'in pazar günü eksik. Not ederim insallah . Tamamlarım. Cünkü o arkadaşımıza okuyalım

mazeretim bitince okurum ben. aslında erkenden okuyayım hastalanmadan dedim. ama birgünüm eksik kaldı işte.

Kızlar kenzül arşı okudum sakine kaldı onu biraz geçe bırakacağım okuyunca yazarım k.bakmayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…