Hacet için kenzülarş duası

Duasını okudum. Rabbim dnzderya dnzderya kardesime saglıklı imanlı evlat nasip et İnsallah Emmaline Emmaline kardesime atamayı nasip et İnsallah Hannaz Hannaz ve benim dualarımızı tez vakitte yasamayı nasip et İnsallah amin amin amin sonsuz amin

Allah razı olsun. Ben bugünün duasını okudum.

Ben de okudum. Emmaline Emmaline kardeşim inşallah atanırsın. Bu gece inşallah teheccutte duasını yaparım ben de okudum. Az kişi olunca takip kolaylaşıyor Hannaz Hannaz dnzderya dnzderya dualasalım hep

Amin canım benim inşallah. Allah hepimizin dualarını kabul etsin. Ne güzel teheccüde kalkabiliyorsun maşallah.

Canım mazeret halinde ne yapacağız? Bu dua benim ezberim de yok kitaptan okuyordum. Şu an mazeret halim başladı size de hak geçsin istemiyorum. Siz dua okurken bişey okuyamamak rahatsız edecek beni sizler için o durum geçinceye kadar ezberden bi dua okusam olur mu? Ayetel kürsi falan ezberden okunabiliyor diye biliyorum yanlış bilmiyorsam.

Amin canım benim inşallah. Allah hepimizin dualarını kabul etsin. Ne güzel teheccüde kalkabiliyorsun maşallah.

Canım mazeret halinde ne yapacağız? Bu dua benim ezberim de yok kitaptan okuyordum. Şu an mazeret halim başladı size de hak geçsin istemiyorum. Siz dua okurken bişey okuyamamak rahatsız edecek beni sizler için o durum geçinceye kadar ezberden bi dua okusam olur mu? Ayetel kürsi falan ezberden okunabiliyor diye biliyorum yanlış bilmiyorsam.
Ben senin yerine okurum. Dua edersin bize yeterli

Listeye sadece 3 kişi alabiliriz.
Her gün o günkü arkadasa niyet edip okuyacağız. İsterseniz 2.yi kendinize okuyabilirsiniz.

Pazartesi(25.07.2016)@dnzderya 'nın duası: ben 4. tüp bebek denememi yaptım cumartesi gün transferim oldu pazartesi sonucum belli olacak duam sonucumun hayırlısıyla pozitif çıkması hayırlı sağlıklı uzun ömürlü evlat sahibi olmak (amin)

Salı (26.07.2016) Emmaline Emmaline 'nin duası:bende 1 ay sonra öğretmenlik sınavına gireceğim. Hayırlısıyla hayırlı bir yere atanmak istiyorum inşallah (amin)

Çarşamba (27.07.2016) Bluedew Bluedew in duası: Rabbim gönlümdeki duamı tez vakitte nasip et ve inşallah o duama şükretmeyi nasip et (amin)

Persembe (28.07.2016) Hannaz Hannaz 'ın duası:Rabbim hakkımda hayırlı olan tüm duâlarımı kabûl et (amin)
ben dahil olabilirim

Eklentiler

• Kenzül Arş Duası1.png
    Kenzül Arş Duası1.png
    472,1 KB · Görüntüleme: 39
X