Hacamatın Kadın Hastalıklarındaki İyileştirme Etkisi... Nasıl Yapılır?

Bende de pco var adetlerim düzenli ama yumurtlma olmuyor bunun için hacamatın faydası olur mu bu 1.sorum . Bulunduğum çevrede hacamat yapan birilerini duydum ama PCO için doğru yeri biliyorlar mı onu bilmiyorum belli bir bölge ismi verir misiniz ona göre şu bölgeye yapmanız gerekiyormuş demek için

Faydası olur çünkü hacamatla vücuttan zararlı kimyasalların bir kısmı atılmış oluyor. Bu da yumurtlamayı engelleyen şeylerden biri. Ayrıca o bölgede kan akışı artıyor. Etkisi olur illaki. PCOS için özel bir nokta yok. Genel kadın hastalıkları için derseniz yeterli olur. Belden, kuyruk sokumundan yaparlar muhtemelen. Karın üzerinden yumurtalık ve rahim üzerine yapan da oluyor. Ama tek başına mükemmel bir etki olur mu bilemiyorum. Aynı zamanda sağlıklı beslenme, egzersiz, düzenli uyku, düzenli güneşlenme gibi şeylerin etkisi çok fazla. Şu konuya bakabilirsiniz: Dr. Felice Gersh, PCOS SOS adlı kitabın özeti.

Çok teşekkür ederim cvbniz için inşallah şifa olur hacamat bana .

merhaba, hacamatin kronik vajinal mantar faydasi olur mu? ve miyom icin? tesekkurler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…