ha-mi-leee-yiiii-mmmm:):))sonunda anne oluyorum

ertesigxuxn

doğa'nın annesi
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2007
916
2
arkadaşlar bir yıldır çocuk için çok çalışmalar yaptık ama bir türlü hamile kalamıyordum sonunda 5 haftalık hamile olduğumu öğrendim sevincimden 2 gündür ağlıyorum ALLAHım herkese nasip etsin bu sevinci kimsenin kucağı boş kalmasın:1hug:

tebrik ederim allah sağlıklı bir hamilelik geçirmeyi nasip etsin. bende 21 ay oldu inşallah bu ay hamiş olurum diye dua ediyorum.

tebrik ederim allah sağlıklı bir hamilelik geçirmeyi nasip etsin. bende 21 ay oldu inşallah bu ay hamiş olurum diye dua ediyorum.

canım dilerim sende tadarsın bu duyguyu bende ramazandan beri hamile kalamıyordum hiçbir doktor fayda etmedi en son başka bir doktora gittim sadece 2 adet hap verdi tüm iltihabımı kurutmuş ki hamile kalmışım senin için bolbol dua edicem bitanem mutlu kal emi rabbim zamanını biliyor:teselli:

tebrik ederim arkadaşım Allah yüzünü güldürdü sonunda demek... Rabbim bizede göztersin o günleri...

SEN DÜNYANIN EN GÜZEL ANNESİ OLACAKSIN TEBRİKLER CANIM ARKADAŞIMMM...
ALLAH KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN SAĞLIKLI Ea.s.:nazar::teytey:VLAT NASİPP ETSİNNN

canlarım çok sağolun durmadan karnıma bakıyom şişmiş mi diye halim çok komik çünkü bi umutsuzca test yaptım ama sonucu görünce çok sevindim kızlar hepimiz dünyanın engüzel anneleri olucaz sizlere dua edicem umarım bebişleriniz olur sizde dua edinde sorunsuz olsun

Gözünaydın ,hayırlı olsun canım allah kucağına almayoı nasip etsin.sağlıklı bir hamilelik geçirmen dileğiyle:dance:

Canım belirtilerini bizimle paylaşırmısın

Son düzenleyen: Moderatör:
Gözünaydın ,hayırlı olsun canım allah kucağına almayoı nasip etsin.sağlıklı bir hamilelik geçirmen dileğiyle:dance.

Canım belirtilerini bizimle paylaşırmısın

amin canım darısı başınıza umarım sizdende hamiş haberi alırız bitanem benim hiçbir belirtim olmadı uyku desem normaldede öğlene kadar uyurdum miğde bulantım olmadı canım birşey çekmedi sanki adet olucakmışım gibi acaip kasık sancılarım oldu hala daha var fazla hareket etme dedi doktor.normal bi hamile gibi belirtim olmadı umutsuzca almıştım testi çift çizgi olunca şok oldum:1hug:

X