Gynoseed jel kullananlar?1

Ne durumdasın canım regl günün ne zaman
Normalin şuanda canım yumurtlama günü çok karnım ağrıdı doktora gitmiştim zaten çatlicak bugün demişti yumurtam için 7 sinde yumurta çatladı değerlendirdik bakalım ne olcak şuanda ağrı falan yok öyle daha iyiyim akıntı devam ediyor 11 en fazla 12 gün var adete de

Ay hadi bakalım hayırlısı olsun inşallah

Kızlar ben geçen ay kullandım bu jeli fakat kimyasal oldu ama şöyle bir şey var 3 yıldır ilk defa kendiliğinden gebe kaldım bu jel sayesinde kimyasal olmasına sebep değildir bence yumurta seçiyor spermi çünkü bu ay tekrar denince jeli bence etkisi çok fazla deneyin derim

Jeli ben de kullandım. Fakat şöyle bir durum var. Yavaş olan spermi bile hızla yumurtaya yönlendiriyor sağlıksız olan sperm de sağlıklı olan sperm de gidiyor yumurtaya. Bu durumda kimyasalın nedeni bu jel olabilir. Ben hiç hamile kalamadım bu jelle ama kalan kişilerin çoğu kimyasal yaşadı ya da gebelikleri bir şekilde sonlandı. Tüp bebekte kullanıldığını duymuştum. Ama tabii orda spermin kalitelisini seçip yerleştirdikleri için problem olmuyor

Çok geçmiş olsun canım inşallah diğer aya sağlıklı bir gebelik elde edersin benim bu ay yumurtlamam geçti diğer ay alıcam inşallah

Kaç ay kullandın sizde bir problem varmıydı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…