Gynoseed jel kullananlar?1

Ben gecen ay kullandim hamile kaldim. 6+4 gunluk olduk bugun. 2 yildir hic kalmamistim. Pcosum bir tupumde kapali
Hadi ya hayırlı olsun bende de hafif pcos var eşimde de çok değil az derecede ileri hareketsizlik var olmuyordu ilk defa bu ay kullanayim dedim direk kullandığınız igibi mi kaldınız

Ben inan ki hiç tanımıyorum kafama saldım baya ama çok nadir döndü benim ilk hamileligimde de böyle olmuştu ondan bir tık umitlenmedim değil sanki böyle hafif baş dönmesi yaşamıştım tabi o düştü 🥹
Bendede baş dönmesi mide bulantısı oldu ama bunu hamileliğe yormuyorum umutlanıp daha kötü olmayayım diye

Jeli ben de kullandım. Fakat şöyle bir durum var. Yavaş olan spermi bile hızla yumurtaya yönlendiriyor sağlıksız olan sperm de sağlıklı olan sperm de gidiyor yumurtaya. Bu durumda kimyasalın nedeni bu jel olabilir. Ben hiç hamile kalamadım bu jelle ama kalan kişilerin çoğu kimyasal yaşadı ya da gebelikleri bir şekilde sonlandı. Tüp bebekte kullanıldığını duymuştum. Ama tabii orda spermin kalitelisini seçip yerleştirdikleri için problem olmuyor
Evet olabilir bütün spermleri götürüyordur ama zaten sağlıksız embriyo her halükarda anne bedeninde kalmıyor bu tüp bebekte olsa 4 aylık ikiz bebeklerimi düşürdüm ben nasip olmayınca olmuyor

Ben gecen ay kullandim hamile kaldim. 6+4 gunluk olduk bugun. 2 yildir hic kalmamistim. Pcosum bir tupumde kapali
Benimde tek tupum kapalı bende pcosum canım ama ilk defa bu ay kendiliğinden kaldım kimyasal olsa bile 3 yıldır ilk defa böyle bir şey oldu demek ki hamile kalmak icin tek tüpün açık olması yeterliymis

Başınız sağolsun haklısınız. Allah tekrardan sağlıklı bir gebelik nasip etsin 🙏🏼
Aminn 🙏 2 kere tüp bebek transferi oldum ilkinde degerim 46 çıktı havalara uçtuk daha sonra düştü regl oldum kimyasal terimiyle ilk defa o zaman karşılaştım ve embryolarim 5aa kalitedeydi diğer transferimde de 4bb 4bc kalitedeydi. Ama onlarda düştü nasip değilmiş genetik testler pıhtılaşma testleri hersey yapıldı hiç bir sorun yok ama işte olmayınca olmuyor bakalım bu ay kürlerle yoluma devam edicem biraz da doğal yoldan deniycem inşallah nasip olur 🙏🤲

Merhaba ben de bu ay ilk defa kullandım herhangi Bi sorun olmadı yanma kuruluk vs
Merhaba hayırlı olsun şimdiden öncelikle inşallah gonlumuzdeki kucagimizda olur tez zamanda sağlıkla kolaylıkla 🕊️ bende bu ay kullandim ilk defa daha adet günüm gelmedi bekliyorum bakalım ne olcak sizin bat a ne kadar var

Merhaba hayırlı olsun şimdiden öncelikle inşallah gonlumuzdeki kucagimizda olur tez zamanda sağlıkla kolaylıkla 🕊️ bende bu ay kullandim ilk defa daha adet günüm gelmedi bekliyorum bakalım ne olcak sizin bat a ne kadar var
İnşallah 🤲 bat 18-20 si arası. Benim birkaç gün oynayabiliyor. Muhtemelen pazartesi yumurtlama gerçekleşti. Ama pik günü degerlendirdim yani sonrasında degerlendiremedik maalesef. Jeli de o gun kullandim. Sizin ne zaman yumurtlama biliyormusunuz bir de bat? Bu arada Benim yumurtlama gününden beri ara ara diyare problemi var üşütme kaynaklı sanırım o yüzden karnım hareketli extra birsey anlayamıyorum. Zaten 4 günde belirti olması da imkansız

İnşallah 🤲 bat 18-20 si arası. Benim birkaç gün oynayabiliyor. Muhtemelen pazartesi yumurtlama gerçekleşti. Ama pik günü degerlendirdim yani sonrasında degerlendiremedik maalesef. Jeli de o gun kullandim. Sizin ne zaman yumurtlama biliyormusunuz bir de bat? Bu arada Benim yumurtlama gününden beri ara ara diyare problemi var üşütme kaynaklı sanırım o yüzden karnım hareketli extra birsey anlayamıyorum. Zaten 4 günde belirti olması da imkansız
Benim yumurta 7sinde çatladı doktora gitmiştim kontrole o demişti bugün çatlicak diye o günü degerlendirdik jel de kullandım bir gün ara verip diğer günü de değerlendirdik bat en geç 23 Ekim benim de oynayabiliyor hafif pco var bende de bakalim tutcak mi 🥹😍

Benim yumurta 7sinde çatladı doktora gitmiştim kontrole o demişti bugün çatlicak diye o günü degerlendirdik jel de kullandım bir gün ara verip diğer günü de değerlendirdik bat en geç 23 Ekim benim de oynayabiliyor hafif pco var bende de bakalim tutcak mi 🥹😍
Aynı gün olmuş bizim o zaman yumurtlama 😊 ben çatlama günü degerlendiremedigim için pek heveslenmiyorum ama bakalım artık 😅 inşallah hepimizin tutar bu ay hayırlısıyla sağlıklı bebislerimiz olur

X