GYNOSEED Fertility Jel

tkyusufoglu

Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2023
13
0
34
merhaba kızlar bu ay bir gebenin günlüğü ovülasyon testleri ile yumurtalama günümü ve çatlamayı gördüm.GYNOSEED Fertility Jel kullanmaya başladım bende ilk sıktığımda yanma yapıyor bu normal mi sizce ? kullanıp gebe kalanlar var mı tecrübesi olanlar yazarsa sevinirim.

Eklentiler

• 1_org_zoom.webp
    75,9 KB · Görüntüleme: 176
Merhaba ben geçen ay farklı bir marka ovülasyon testi ve gynoseed jel kullandım. Şu an beta hcg 240 çıktı. Henüz keseyi vs göremedim . Jelin etkisi oldu mu emin değilim ama bende durumlar böyle

Geçen ay denedim bende en başta çok hafif yanma oldu ama daha sonra olmadı hamile kalamadım

Bende birgebenin günlüğü sayfasından jel ve ovulasyon testi aldım şuan yumurta takibi yapıyorum ovulasyonla amh düşük benimde iki başarısız tüp bebek denemesi yaşadık. Arkadaşımda benimle aynıydı o gebe kaldı ovulasyon ve jel ile darısı bize

inşallah darısı bize olsun ben yumurtlama ve çatlamayı gördüm 3 gün jeli kullanıp değerlendirdim.beklemedeyim hayırlısı olsun artık

Merhaba bende de yanma oldu ve sonrasında enfeksiyon oldu hamile de kalmadım işime yaramadı

Merhaba ben geçen ay farklı bir marka ovülasyon testi ve gynoseed jel kullandım. Şu an beta hcg 240 çıktı. Henüz keseyi vs göremedim . Jelin etkisi oldu mu emin değilim ama bende durumlar böyle
merhaba bende dün kullandım yumurtlama testi silikleşince bizde ileri hareket düşük yani gün aşırı olsun diyorum daha kaç kere kullanayım bilgi verirmisiniz bu arada gebeliğiniz hayırlı olsun insallah bizde görürüz çift çizgi

İnşallah sizden de iyi haberler alırız. Ben yumurtlama günü öncresi,yumurtlama günü ve sonrası olacak şekilde 3 gün kullandım

İnşallah sizden de iyi haberler alırız. Ben yumurtlama günü öncresi,yumurtlama günü ve sonrası olacak şekilde 3 gün kullandım
tşk ederim cevap verdiğiniz içim benim testim tam koyulaşmadan silikleşti sanırım yumurta istenilen boyuta gelmedi yinede degerlendirdim bir dolu bir boş üç gün hayırlısı insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…