GYNOSEED Fertility Jel

aslında erken gebelik testim var ama onu boşa harcamak istemedim kaset test vardı adete 5 gün var dı dün yaptım kocaman tek çizgi

bugün adet oldum malesef olmadı sizin yaşınız kaş sizin nedeni varmı bizimki sperm düşüklüğü bide benim yaşım 45
Benim 35 sebebimiz yok. Herşwy normal kimyasal oluyor benim de bu yüzden genetiğe gideceğim pıhtılaşma var mı diye baktırmak için. Sperm için mfk kullandık eşime iyi geldi o ay kaldım ama kimyasala döndü yeterince kaliteli olmadı sanırım.

Benim 35 sebebimiz yok. Herşwy normal kimyasal oluyor benim de bu yüzden genetiğe gideceğim pıhtılaşma var mı diye baktırmak için. Sperm için mfk kullandık eşime iyi geldi o ay kaldım ama kimyasala döndü yeterince kaliteli olmadı sanırım.
mfk bende kullandım olmadı sizin yaşınız genç olur bırakmayın devam edın ben artık bırakıcam olmuyor her ay hüsran yoruldum

merhaba kızlar bu ay bir gebenin günlüğü ovülasyon testleri ile yumurtalama günümü ve çatlamayı gördüm.GYNOSEED Fertility Jel kullanmaya başladım bende ilk sıktığımda yanma yapıyor bu normal mi sizce ? kullanıp gebe kalanlar var mı tecrübesi olanlar yazarsa sevinirim.
İlk sıktığımda bende de hafif yanma oldu ama sonrası geçti. Olanlar var evet sizde durumlar nasıl şuan?

X