GYNOSEED Fertility Jel

aslında erken gebelik testim var ama onu boşa harcamak istemedim kaset test vardı adete 5 gün var dı dün yaptım kocaman tek çizgi

Merhaba ben geçen ay farklı bir marka ovülasyon testi ve gynoseed jel kullandım. Şu an beta hcg 240 çıktı. Henüz keseyi vs göremedim . Jelin etkisi oldu mu emin değilim ama bende durumlar böyle
Ne kadar süre beklemiştiniz öncesinde? Ben de deneyeceğim 3 yıldır uğraşıyoruz ama

bugün adet oldum malesef olmadı sizin yaşınız kaş sizin nedeni varmı bizimki sperm düşüklüğü bide benim yaşım 45
Benim 35 sebebimiz yok. Herşwy normal kimyasal oluyor benim de bu yüzden genetiğe gideceğim pıhtılaşma var mı diye baktırmak için. Sperm için mfk kullandık eşime iyi geldi o ay kaldım ama kimyasala döndü yeterince kaliteli olmadı sanırım.

mfk bende kullandım olmadı sizin yaşınız genç olur bırakmayın devam edın ben artık bırakıcam olmuyor her ay hüsran yoruldum

İlk sıktığımda bende de hafif yanma oldu ama sonrası geçti. Olanlar var evet sizde durumlar nasıl şuan?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…