Maske Tarifleri Güzellik uzmanı çok kolay bir tarif verdi şaşırdım

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
çilem valla canım bana sormamışsın gerci ama ben mutlaka önce doktora danış derim. çünkü anlattıgına göre cildin baya hassaslaşmış..

Canım bende anlamıyorum hiç mutlaka sabah akşam tonikle temizliyorum yatarken ephenol ve bepanthene sürüyorum.Ama kaşlarımın yanında bazen sivilceler çıkıyor ve hemen etrafa dağılıyor ve çabuk geçmiyor.Bana da tavsiyede bulunabilirmisin canım:)

bepanthen kremlerinin ciltte tüylenme yaptığını duymuştum..böyle bir durumla karşılaşan varmı?

İlal cim bilgilendirdiğin için çok tşk ederim.Bana hangi markanın nemlendiricisini önerirsin?

bende dün yaptım bu karşımı ve gece yatarken sürdüm yumuşacık oldu cildim paylaşım için teşekkürler

arkadaslar gozaltınıza ck fzla yaglı kremler fln surmeyın derım ben zaten gozaltı da yanaklardakı nemden beslenırms goze yakın oln yerden tabı.nedenı uzun sure snra goz altında yag torbaları oluyor benden soylemesı.morluklar ıcın su bazlı seyler kullanın.mesela yesıl cay....

izler için doku yenıleyıcı oldklarından ıyı gelıyorlar ama dıkkat edın snra kıllanmayın cnku bepanthene kıl koklerını beslıyor...

arkadaşlar bepantene kremi bende öneririm. bayan bir hocamız vardı cildi mükemmel güzel ve canlıydı. kendisine özel bir ürünmü kullanıyorsunuz diye sormuştum. bana bepantene krem kullandığını söylemişti. şimdi bu başlığı görünce aklıma geldi. bende bu akşam eve giderken bepantene alacam.

Benimde yüzümde kendimi bildim bileli çillerim var. Yaz aylarında daha da çoğalıyor. Hatta bir yaz tatilinde omuzlarımda bile lekeler oldu. artık bende güzel tertemiz bir cilt istiyorum. Banada bir öneriniz var mı?

kesinlikle doğru kullanıpta memnun kalmayan kimseyi görmedim ve bepantenin saç için olan tüpleri var e vitamini ile birlikte şampuanın içine katıp kullandığınızda saçların dökülmesi duruyor...

madacascollu ilk defa duydum en kısa zamanda alacam çok sağol...

:1hug:

Yazılanların hepsini okudum ama uygulayıp uygulamamakta karazsız kaldım. :uhm: Cildim soluk sivilce izleri var karma bir cilde sahibim. Yüzümü her sabah akşam sebametin sabunu ile sürüp arkasından da kremini kullanıyorum nemlendirici olarak..
Sanırım herkesin isteği sorunsuz bir cilde sahip olmaksüprizzzzz Deneyen arkadaşlar sonuçları yazarlarsa çok memmun kalırım.

Bu kremi uygulamaya başladım.Sonuç alırsam sizinle de paylaşırım.Bu arada yüzüme e vitamini kapsülü uygulamaya başladım ( bazı arkadaşlar uyguladıklarını söylemişlerdi ), gerçekten çok etkili oldu.Cildime bir canlılık geldi ve bir kaç ince çizgim vardi onları da hafifletti hem de ilk kullandığımda, inanamadım.Acaba diğer vitamin kapsüllerini de bu şekilde cildimiz e uygulasak fayda eder mi? Kullanan arkadaşlar var mı acaba?

EDENAZ hanım paylaşımınız için teşekkürler çok faydalı olmuş tüm yorumları okudum uzun süre kullanılmamasında yarar olacağı izlenimini bıraktı bende ama inşaAllah bende deneyeceğim bu uygulamayı.

İLAL hanım size bir kaç şey sormak istiyorum izin verirseniz...

Benim sırtımda güneş lekeleri var aynı karışımı sırtımada uygulasam uygun olur mu_?

Bu karışıma e vitamini kapsüllerinden ekleyebilir miyiz_? Nasıl bir sonuç verir_?

Göz altlarına direk e vitamini kapsülü uygulamak doğru mu_?

biraz fazla oldum galiba :) ama ilgilenip cevap yazarsanız çok mutlu olacağım sevgiler....

benim öyle bir sorunum yok şükür ama yinede böyle yararlı paylaşımlarda bulunan arkadaşlara teşekkür ederim.

bencede çok mantıklı medikal şeyler bana hep daha inandırıcı gelir zaten :smiley-cool:
sevgiler a.s.

kızlar bepanten merhemin iyi geldiğini ben de söyleyebilirim.bepanten merhemi bize annemin dişçisi önermişti.şöyle anlatayım annem diş yaptırıyordu bu yüzden dişlerin çekilip bir süre beklemesi lazımdı o arada da dişlerin çekildiği yerler yani yanak kısımları iç tarafta diş olmadıgı için hafif sarkmıştı işte dişçi de bunu görünce öyle bi tavsiyede bulunmuş ne kadar doğrudur bilemem ama işte bepanten merhemi her gece yatmadan sürersen iyi gelir demiş.biz de o sayede bepanten merhemi almıştık.sonra benim yüzümde bazen sivilceler çıkar ben de bi deneyim dedim ve geceleri yüzümü yıkayıp temizledikten sonra sadece sivilcelerin üstüne yoğun bi şekilde sürüp yatıyordum.2 günde ne sivilceden ne de izinden eser kaldı ve ben de böyle kullanmaya devam ettim.bepanten plustan kastınız normal bepanten krem mi bilemiyorum ama eğer oysa pek işe yaramıyor diyebilirim.bence sivilce ve lekelere en iyi gelen merhem olanı a.s

bu e vitaminini oht nin içine kırarsak ne olur ??? gerçi yapmam öyle bişiyi galiba.. o kadar para harcadım oht ye yok yok ayrıca bir gözaltı kremi alıp ona e vitaminini kırayım... eee ?? peki iki gözaltı kremi kullanılırsa zararı olur mu acaba ??? aa kafam karıştı...

arkadaşlar bende bepanthene kullananıyorum. Cildim kuru ve kışın sürekli lezler var ne kadar nemlendirici kullandıysam başedemedim.
Sonra gazetede neconun eski eşini bilirsiniz çok güzel bir kadın cildi bebek gibi bir röportajda pahalı ürün değil bepanteni kullandığını okumuşltum çok şaşırdım, denedim ve o zamandan beri kullanıyorum.
geçenlerde cemil ipekçininde bu kremi kullandığını okuyunca sevindirik oldum bana ne oluyosa
bu krem yanıklarda ve cilt sorunlarındada doktor tarafından tavsiye edilir çünkü deri yenileyici özelliği var. En özemlisi güneş ışınlarından da koruyo daha ne olsun yani:)) şiddetle tavsiye edilir.bu arada merheminden bahsediyorum. yağlı ciltler kremini kullanabilirler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…