Maske Tarifleri Güzellik uzmanı çok kolay bir tarif verdi şaşırdım

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
arkadaslar bepanthen kremi ara sıra akşamları bende ellerime yüzüme sürerim.. ve memnun kalıyorum..cildi besliyor.. düşünsenize minicik bebeklerimizin taptaze ciltlerine sürüyoruz..

arkadaşlar bu karışım siya noktalara faydası olur mu yada siyah noktalar için ne yapmalıyım?

Ben de bepanthen merhem ve madecassol zaten vardı,bir de bepanthen plus aldım eczaneden.Dün akşam bu üçünü eşit miktarda karıştırdım.Gece sürdüm yüzüme,ilk anda yağlı bir his veriyor ama sonra cilt emiyor.Neden denedim çünkü üçüne de inandım ve üçü de son derece faydalı medikaller.Sonuç,Sabah uyandığımdayüzümde harika bir ışıltı ve harika bir sedef parlaklığı vardı.Sabah yüzümü yıkadıktan sonra yine sürdüm.Fakat gerçekten de bir gecede bile olsa,dudak üstü tüylerimi harekete geçirmiş görünüyor.
Fakat bu belirti bile hücrelerimin gece boyunca çalıştığını gösteriyor.Yine uzun dönem kullanıp sonuçları buraya yazarım.
Ha bu arada,İlal'ciğim demiş ki Bepanthen krem ile plus kremin farmakolojisi aynı,neden ikisini birarada vermiş diye.Ben şimdi prospektüsüne baktım,plus kremde fazladan bir de 5 mg.klorheksidin hidroklorür içeriyor,dekspantenol ortak maddesin yanında.Klorheksidin,bakterisid etkili bir antiseptiktir diye yazıyor.

madacosoll hücre yenileyici ve özelliklede lekeleri giderici bir krem bepantene de aynı şekilde ama benim bildiğim uzun süreli kullanmamak lazım yinede

ben madecassolu kullanıyorum suanda o bıle cok etkılı yaa lekelere ve sıvılcelere kullanıyorum ben

bişey merak ediyorum bu tarz hücre yenileyici kremleri gündüz kullansak leke bırakırmı acaba. güneşe maruz kalınırsa diye soruyorum. gerci artık kışa girdik güneş ışınları okadar da kuvvetli degil. geceleri capilex kullandıgım için süremem....ama bir bilginiz varmı ????

Ya arkadaşlar bence bu tür şeyler çok yanlış daha yaşımız kaç ya kremler ilaçlar yüzümüze sürüyoruz ben hiç tasvip etmiyorum. Onun yerine doğal yöntemler daha doğru. Ben mesela dün akşam yoğurt ve mısır unuyla olan maskeyi yaptım harika oldu valla sabah kalktımki cildim porselen gibi normalde pudra sürerdim ama bugün hiç gerek duymadım. Tavasiye ederim gerçekten..

evet bencede faudalı olabilir.çünkü bepantenin içinde apitel dokuyu yenileyici etkin bir madde var.ben sadece dudaklarıma kullanıyorum ama yüzüme denerim belkide.ama bepanten merhem ve plus krem bulabiliyorum fakat bepanten krem hiçbi eczanede bulamıyorum.üretilmiyo diyenler varrrræ

arkadaşlar bşy sorcam;
bepanten plus krem sadece enfeksiyon olan durumlarda kullanılmıyor mu?
prospektüsünde öyle yazıyor.ben de almıştım uzun zaman önce ama o yüzden kullanmadım.

Kızlar bu karışımı ben de aldım uygulamaya başladım burada gördükten sonra.2 gecedir uyguluyorum. Yalnız şunu söyleyeyim bepantene merhem ve bepantene plus aynı reçetede ssk karşılamıyor haberiniz olsun. Ben bir tanesini ayrı aldım tarife sadık kalmak için. Şu an için bir şey söyleyemeyeceğim. Sivilce izlerim için almıştım tabi 2 günde birşey olmadı. Ama sabah uyandığımda cildimde sanki bir ışıltı oluyor gibi. Bir kaç gün sonra bir daha yazarım. a.s.

kızlar bu karışımın içine 7 tane e vitamini kapsülünüde ilave edip karıştırın süper bir krem oluyor sevgiler

Arkadaslar birde ben bisey eklemek istiyorum....

Benim bi arkadasimin ciddi sivilce problemi var...
BI yakinizmiz ona dediki gece yatmadan önce yüzüne bolca bebek popo pudrasi sür öylece yat sabah kalkinca yika...

O günde dogumgünü vardi bi kac kiz onda yatmistik...
Aynen o denileni uyguladi...

Sabah kalktiginda gercektende sivilcelerin cogu iyice kurumustu...
Tabii tamamen düzeldi diyemem ama öncekinden cok daha iidi...

Simdi hergün yapiyor, neredeyse hic kalmadi artik diyebilirim...

güzellik merkezinde lazer epilasyonundan sonra banada bepantene plus krem sürülüyor. cildin tahriş olmasını engellemek pullanma ve kızarıklığı engellemek için. ama bence her kremi karıştırıp sürmek uygun değil. üstelik büyük mağazaların kozmetik bölümünde bulunan güzellik uzmanlarına da pek güvenmemek lazım. ben karşılaştım bir kaç ay kursa gidip satış yapmaktan başka düşünceleri olmuyor. ve size ürün satmak için söyle yapıyor ,derinlemesine temizliliyor diye laf salatası yapıp duruyorlar. hele birde sizin cildiniz üzerine yorum yapmalarına izin verirseniz vay halinize...

güzellik merkezinde lazer epilasyonundan sonra banada bepantene plus krem sürülüyor. cildin tahriş olmasını engellemek pullanma ve kızarıklığı engellemek için. ama bence her kremi karıştırıp sürmek uygun değil. üstelik büyük mağazaların kozmetik bölümünde bulunan güzellik uzmanlarına da pek güvenmemek lazım. ben karşılaştım bir kaç ay kursa gidip satış yapmaktan başka düşünceleri olmuyor. ve size ürün satmak için söyle yapıyor ,derinlemesine temizliliyor diye laf salatası yapıp duruyorlar. hele birde sizin cildiniz üzerine yorum yapmalarına izin verirseniz vay halinize...

ilalciğim ben yorumunu okudum cilt bakımında ve güzellik uzmanı olman dikkatimi çekti benim cildimle ilgili problemim yok.cilt yapım karma.nemlendiricim bitti nivea kullandım cildime zarar verdiğini fark edince hemen bıraktım.arkadasın verdiği karısım dikkatimi çekti bepanthen içerikli olan nemlendirici yerine bu karısımı uygulamam uygunmudur sence yani cildime zarar verme ihtimali varmı canım yardımcı olursan cok sevinirim senin verecegin bilgiye güvenebilirim sadece. egitimini almışsın bu işin diger yorumlarla karsılastıramama.s.

kızlar bu ürünler emzirirken kullanılırmı acaba..bendede sivilce lekeleri kaldı,ne yapıcagımı sasurdım valla:

canım t bölgem dışında kalan kısım kuru yaglı bir nemlendirici alacagım tavsiyen üzerineyerimseniben ilgin ve bilgin için cok tesekkür ederim tatlım sagola.s.

slm bepanthen i ben nemlendirici olarak kullanıyordum. üç yıl kadar kullandım
ama yüzümde ve elimde güneş lekesi yaptı. kesinlikle güneşe çıkarken sürmeyin.

edanaz çok önemli cevap verirsen sevinirim.şimdi bundan 4 yıl önce üniversitede dağcılık dersinde kardan yüzüm yandı.cildiyeci bana bepanten dahil bir iki krem daha verdi.yanan yüzüm şişmişti,çatladı ve sulandı.o kıremleri düzenli olarak kullandım.görsen 80 yaşında gibi olmuştum,çatlayıp sulayınca buruştu cildim.neyse kremler cildimi soydu 1 haftada felan taze tertemiz cilt çıktı.şuanda ise doğumda sonra(3yıl oldu)lekeler oldu yüzümde.doktora gittim bana kışın bile 40 faktöriyelin üstünde koruyucu kullanacaksın her dışarı çıkmanda dedi.bu yaz kayısı kremi aldım aktardan lekelere iyi geliyormuş diye ama geçirmedi.ayrıca yaşadığım yer çok soğuk.dışardan eve girdiğimde(soğuktan-sıcağa)yanaklarım kızarıyor küçük küçük kabarıyor.1 gün sonra dışarı çıkmazsan düzeliyor.cildim çok hassaslaştı sanırım.şimdi ben senin bu krem olayına inanıyorum.napsam acaba cildiyeciye gitsem bir muayene etsede senin bu kremleri sorsamdamı kullansam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…