Maske Tarifleri Güzellik uzmanı çok kolay bir tarif verdi şaşırdım

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
expigment soyarak leke açan bir krem sırtına uygulasan da olur ama sonucunu edanaza sormak gerkir..
e vitamini cilde yararlı bir vitamindir.bu karışımada eklenebilir.
göz altı hassas olduğu için uyguladığınızda ve e vitamini yaplı bir formda olduğu için minik torbacıklar oluşabilir.
yazını yeni gördüm umarım geç olmamıştır.sevgiler

Yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim tabiki geç olmadı sevgiler...

Daha öncede duymuştum ama cesaret edemiyorum
Yan etkisi varmı tüylenme yapıyo diye duydum dogrumu

ya kızlar bende şimdi okudum çok lgimi çekti bende bepanthen merhem var kreminidemi alayım,ya ayrıca gözaltı için nivea gözaltı kremini alıp e vitamini kapsülünü bir tane koyup süreyimmi...yardım....

ben bepantene merhemi bulamadım sadece dediklerinizden ikisi var elimde... noolacak ?? o zaman karışım olmaz mı ???

ya arkadslar eczaneleri dolaştım kremi yok artık piyasadan kalkmış bu ürün ne yapacağız.....

Nasıl bulunmaz ya?Ben kaç seferdir alıyorum.Bence bütün eczanelere bak.

ya aslında cok doğru söylemiş
bursada bana bi güzellik uzmanı söylemişti
hepsi para tuzağı ve bi çoğu birbiri ile aynı demişti
eczaneye git nemlendirici krem al senin içini bunlardan daha fazla görür demişti
ama hiç isim vermedi
onu al bunu al karıştır gibi
doğruymuş demekki

arkadaşlar 3 tane eczane ye sordum bepantene plus yooook firma üretmiyormuş artık... ne yapacağım ben ??

yok arkadaslar yok kaç eczane dolaştım kremi yokkk üretilmiyormuş:KK43:(((((((((((((

yok arkadaslar yok kaç eczane dolaştım kremi yokkk üretilmiyormuş:KK43:(((((((((((((

evet ben de akşam işten gelirken eczaneye uğradım.. eczacı bayanda öyle dedi... a.s ama bize kremi değil plus kremi lazım canlar..
hepsinden aldım.. bu akşam denicem bakcam ne olcak..

plus ve merhem olanı kullanıyorum ben gerçekten iyi geliyor.deri hastalığı değilmi zaten sivilceler lekeler vs. bende çok işe yaradı en azından sırt sivilcelerime tavsiye ederim.

saol paylaşımın icin deneyeceğim.gözaltı içinde anneme bi kıyak yapacağımyerimseniben

ya millet beni duyan yokmu ?? bir ben mi bulamıyorum PLUS kremi!!!!

arkadaşlar madecassol çok iyi ve kullanım alanı geniş bir merhem.yaralanmalarda yanıklarda sünnet yaralarının iyileşmesinde birebir.iz kalmasından korktuğunuz yaralarda vücudunuzun her yerinde kullanabilirsiniz.ben şuanda çatlaklarım için kullanıyorum.

ya kızlar bence bu bepanten kremi kullanırken dikat edin .kuru ciltler için olabiliir belki ama yağlı ciltler biraz düşünün derim

kızlar bu karışım hamilelikten kalan çatlaklarada iyi geliyormudur acaba?bilgisi olan varmı?

Arkadaşlar bu karışımı yaptım ve kullanmaya başladım.Gerçekten olumlu sonuçlar goruluyor ancak bazı arkadasların da söylediği gibi tuyleri koyulaştırıyor gibi geldi bana.Benim yüzümde tüy problemim yok ama bir kaç kullanımdan sonra sanki tüy problemim olacakmış hissine kapıldım ve bu yüzden kullanmayı bıraktım.Bu karışımdaki bepantenleri kullanmasak ve sadece diger ilacı kullansak nasıl olur ki?Bilmiyorum walla...Benim d e kafam karıstı.Şöyle tüylenmeye yol açmayacak cildi nemlendirecek doğal bir karışım kullanan yok mu?

ben de ilk kullandığımda çok beğenmiştim cildimi çok güzel nemlendiriyordu ama cildim çok hassas malesef yanaklarımda ve alnımda kocaman kırmızı sivilceler çıktı acaba kremden mi diye düşünüyorum çünkü onceliri boyle sivilcelerim yoktu

banada doğumdan sonra doktorum vermişti bu kremleri .ben daha çok oğlumun pişikleriiçin kullanıyordum ama iyi gelmedi.bende kıremleri işe yaramıyor diye çöpe attım bilseydim bu şekilde işe yarayacağını atmazdım.

X