Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben böyle arada kaldığımda trendyol tercih etmiyorum. Çünkü çok güvenilir değil ve çoğu ürünü ambalaj olmadan gönderiyorlar
Trendyoldan ya asıl firmadan alırım markayı yoksa başka bi satıcı düşünmem.
Dermoeczanem, narecza da sürekli alışveriş yaptığım eczaneler güvenilir sachane de cok şampuan saç boyası vs aldım

Trendyoldan ya asıl firmadan alırım markayı yoksa başka bi satıcı düşünmem.
Dermoeczanem, narecza da sürekli alışveriş yaptığım eczaneler güvenilir sachane de cok şampuan saç boyası vs aldım
reçete diye satıcı var o da ezca deposu

Ben c vitamini akşam kullanıyorum. Sadece haftada iki sürdüm. Korktum şimdi ben de mi bırakayım. Ama benim cildimi nemlendirdi. Güneşe de pek çıkmıyorum. Hep kapalı ortamdayım ve yeniliyorum güneş kremini 🤔
iyi geliyorsa kullan tabii ama benim demek istediğim şey herşeyi denemeye hevesli olmamak gerek iyi yanları da var ama olumsuzluk yaşama ihtimaliniz daha fazla .... onu demek istedim canım iyi geliyorsa zaten kullanıyorsan kullan tabii... ben ilaç takviye olarak almayı tercih ediyorum daha hızlı ve etkili oluyor

Cvit solgar mi en iyisi yine
solgar piyasada en iyisi kesinlikle ama yine de eczacına sor derim bana bazen başka önerilerde bulunuyor bunda oran daha çok daha fazla vitamin var vs diye ...

solgar piyasada en iyisi kesinlikle ama yine de eczacına sor derim bana bazen başka önerilerde bulunuyor bunda oran daha çok daha fazla vitamin var vs diye ...
Solgar amerikan markası ve kolajen dahil herkes Anerika menşei olanları aşırı öneriyor

Cosmed su bazlı temizleyici nasıl kızlar mağazadayım ama online da geçerliymiş 265 oluyo 300 e tamamlamak için onu alayım dedim

Screenshot_20220615_105947_com.instagram.android.jpg
Screenshot_20220615_105923_com.instagram.android.jpg
Screenshot_20220615_105907_com.instagram.android.jpg
Screenshot_20220615_105829_com.instagram.android.jpg
Screenshot_20220615_105753_com.instagram.android.jpg

Kızlar süper haberle geldim.magazada on-line müşteri hizmetlerine baglandım. On-line da 300 ve üstü alışverişe 200 tl 23 haziranda yükleniyor ve 30 una kadar tüm mağazalarda para olarak ödeme oluyor. Ben şimdi iki serum bi de herbal essence mango şampuan ya da marc antony varsa onu alicam. 200 tl de ruj düşünüyorum ya da bakarım

Kızlar süper haberle geldim.magazada on-line müşteri hizmetlerine baglandım. On-line da 300 ve üstü alışverişe 200 tl 23 haziranda yükleniyor ve 30 una kadar tüm mağazalarda para olarak ödeme oluyor. Ben şimdi iki serum bi de herbal essence mango şampuan ya da marc antony varsa onu alicam. 200 tl de ruj düşünüyorum ya da bakarım
Bende hemen alışveriş yapayım 😁

Kızlar yağlı bir cildim var. Lekeli ve akneli de maalesef. benimle aynı sorunu yaşayanlar belki tavsiye verebilir. Nası bir bakım rutini oluşturmalıyım. Ne tarz ürünler kullanmalıyım

Su

Kızlar yağlı bir cildim var. Lekeli ve akneli de maalesef. benimle aynı sorunu yaşayanlar belki tavsiye verebilir. Nası bir bakım rutini oluşturmalıyım. Ne tarz ürünler kullanmalıyım
size sayfaları okumanızı tavsiye edicem ,hem nasıl rutin oluşturulur, hem genel bilgi ,hemde uzun uzun hangi soruna hangi içerik kullanılmalı, hemde en kaliteli ürünlerin listesi link link belirtilmiş yazılar var :KK66: aradığınız herşey geçmiş sayfalarda

ürünleri alırken kocamıza bak bu ürün şu işe yarar bunları şimdi yaparsak ileride medikal olarak bazı masraflardan kurtuluruz daha büyük masrafları önleyecek cilde yatırım diye anlatırsak bu kıvama geliyorlar :KK70: artık sorgusuz sualsiz adam bana teslim olmuş :KK70:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X