Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
iyiki 3-5 krem var herkese yazıp yazıp gönderiyorlar o kremleri kullanırken yüzümüzü yıkama şeklimiz bile değşmeli suyun ısısından tutun da ovalarken ble hassas olmalısınız kullandığınız şampuanın içeriğine kadar bakılmalı öyle etkili ilaçlar o kremler
Ayy işte buna sonsuz katılıyorum. Diyetisyenlerin çoğu da öyle ya tahlil istemeden kişisel metobolizma verilerine bakmadan standart listeyi veriyorlar.

şu aralar herkes c vitaminine merak salıyor kızlar aslında ilaç olarak alsanız inanın daha iyi... bazı içerikler her cilde iyi gelmez irritasyon yapmasa bile riskli ürünlerdir hem çabuk bozulması dolayısıyla hemde çalışma şekli dolayısıyla leke açıcı ürünlerde mesela... hemen yöneliyorsunuz
lekenin şeklinden oluşumundan ,kaç yıldır orada olduğundan ,lekenin renginden bulunduğu bölgeden,genetik faktöründen tutunda cilt yapınızdan ,dışarıda ne kadar kaldığınıza kadar önemli ve ürünler de ona göre seçilir

şu aralar herkes c vitaminine merak salıyor kızlar aslında ilaç olarak alsanız inanın daha iyi... bazı içerikler her cilde iyi gelmez irritasyon yapmasa bile riskli ürünlerdir hem çabuk bozulması dolayısıyla hemde çalışma şekli dolayısıyla leke açıcı ürünlerde mesela... hemen yöneliyorsunuz
lekenin şeklinden oluşumundan ,kaç yıldır orada olduğundan ,lekenin renginden bulunduğu bölgeden,genetik faktöründen tutunda cilt yapınızdan ,dışarıda ne kadar kaldığınıza kadar önemli ve ürünler de ona göre seçilir
Ben bu yüzden cok ince eleyip seçiyorum ilk Klairs di sonra alphsvience bitirdim en son işte she vec aldım daha kullanmadım kullanmıyorum suan

Böbrek işte ya yanlış yazmısim. E napalim dökülme karşıtı serum takviye almazsak nasıl çözüm bulucaz.zaten keratin yaptığım için ayrı pişmanım bi an geliyor kısacık kestir gitsin diyorum ensede modern kesim
,aslında her ay saçın uçlarından almak lazım ki rahatlasın saçlar sen uçlarından sık sık alıp bir kendi haline bırak derim baktın olmadı o zaman kestirirsin

,aslında her ay saçın uçlarından almak lazım ki rahatlasın saçlar sen uçlarından sık sık alıp bir kendi haline bırak derim baktın olmadı o zaman kestirirsin
Bi ara sik kestiriyordum.aslında siz 5 6 aya eski haline döner diyorsunuz ama ben sabirsizim☹😄

Bi ara sik kestiriyordum.aslında siz 5 6 aya eski haline döner diyorsunuz ama ben sabirsizim☹😄
ama yıprandı ya biraz kestir sen en azından 2 ayda bir cm al derim kendim kesiyorum saçımı her ay... eşin duştan sonra ıslakken kesilmesi daha kolay oluyor arkaya doğru dümdüz tarasın kessin 1-2 cm daha hızlı canlanır

ama yıprandı ya biraz kestir sen en azından 2 ayda bir cm al derim kendim kesiyorum saçımı her ay... eşin duştan sonra ıslakken kesilmesi daha kolay oluyor arkaya doğru dümdüz tarasın kessin 1-2 cm daha hızlı canlanır
Yapayım.. arbutin alicam şimdi çok kararsizim dermoskin mı pure solutions mı 🤔🤔

Diğer soru trendyoldan mi alayım watsonsdan mi hangisi daha avantajlı trendyoldan alırsam belki tester gelir watsons da 200 tl puan gelir belki . Trendyol 20 tl ucuz

Yapayım.. arbutin alicam şimdi çok kararsizim dermoskin mı pure solutions mı 🤔🤔

Diğer soru trendyoldan mi alayım watsonsdan mi hangisi daha avantajlı trendyoldan alırsam belki tester gelir watsons da 200 tl puan gelir belki . Trendyol 20 tl ucuz
ikisinide kullandım ikiside güzeldi ama bak tekrar alırken elim dermoskine gitii :KK70: ben çok yağlı olduğum için dermoskin matlaştırdı daha hoşuma gitmişti purest daha nemli ... ben hep diyorum ya nasılsa kullanacaksın şimdi birini al bitince diğerini al ikisine de bak

200 tl puanı tercih ederdim ben

Bu bacınızın şu sorununa da çözüm varsa gözden kaçmasın lütfen :oops:
Ben yıllardır göz kremi kullanıyorum. Çok pahalı ürünler de denedim. Arkadaşlar daha iyi bilir ama benim gözlemlerime göre bu kremler nemlendiriyor ve biraz sıkılaşmasına yardımcı oluyor. Mucizeler yaratmıyor. Torbalanma ve kırışıklığın oluşması önlenebilir ama dolgunlaştıracağını hiç sanmıyorum

Ben yıllardır göz kremi kullanıyorum. Çok pahalı ürünler de denedim. Arkadaşlar daha iyi bilir ama benim gözlemlerime göre bu kremler nemlendiriyor ve biraz sıkılaşmasına yardımcı oluyor. Mucizeler yaratmıyor. Torbalanma ve kırışıklığın oluşması önlenebilir ama dolgunlaştıracağını hiç sanmıyorum
+ ek olarak dolgunlaştırma etkisi botox gibi olmuyor daha çok çizgileri silikleştirme görüntüsünü hafifletme gibi oluyor kortizonlu kremler gibi sanki ödem olmuş gibi dolgunlaştırdıyor sadece...

Ben böyle arada kaldığımda trendyol tercih etmiyorum. Çünkü çok güvenilir değil ve çoğu ürünü ambalaj olmadan gönderiyorlar
evet trendyolda satıcı çok önemli ya orjinal satıcı ya da ecza depolarından getirtiyorum ben

şuan sakın cildinize güneş kremi dışında hiçbirşey sürmeyin bu ilaçlar çok agresif deri yenileyici soyucu içeriklere sahip geçen gün benzer ürünleri kullanan bir arkadaşımıza doktor güneş kremine gerek bile yok demiş sizde korunmanıza rağmen lekelenmişsiniz güneş kremi komple koruyabilen birşey değil hasarı minumuma indiriyor güneş ışınları kaç kat içimize kadar giriyor yanmışsınız resmen :KK43:

hemen başka bir doktora daha gitmenizi önericem önce o lekelere ve kullandığınız ürünlere baksınlar yazın olacak iş değil bu tedaviler asla yazın yapılmamalı asla... kışın insanı çok kurutmasın zorlamasın dye yapıyorlar heralde bir taraftan onarılırken diğer taraftan hasar görüyor cildiniz

şuan asla hiçbirşey kullanmayın özellikle c vitamini ve türevleri leke açıcı ve türevleri sakın yani....
Ben c vitamini akşam kullanıyorum. Sadece haftada iki sürdüm. Korktum şimdi ben de mi bırakayım. Ama benim cildimi nemlendirdi. Güneşe de pek çıkmıyorum. Hep kapalı ortamdayım ve yeniliyorum güneş kremini 🤔

ikisinide kullandım ikiside güzeldi ama bak tekrar alırken elim dermoskine gitii :KK70: ben çok yağlı olduğum için dermoskin matlaştırdı daha hoşuma gitmişti purest daha nemli ... ben hep diyorum ya nasılsa kullanacaksın şimdi birini al bitince diğerini al ikisine de bak

200 tl puanı tercih ederdim ben
Bilmiyorsun bende nemli isterim 😄 o zaman purest solutions watsonsdan aliyiim şimdi öğrenci yok olmazsa okulun yanındakine gidip bakayım varsa alayım ve su 200 tl yi iyice öğreneyim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X