Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu arada uzman öğretmenlik eğitim başvurum bakanlıkca onaylanmış şükür artık takvime göre yazın bakımlı bi inek öğrenci olup sınava çalışırım 😄
Olsun inşallah canım. Benim de bu yaz ders çalışmam gerekiyor beraber çalışalım

Benim saçlar da toplar demi kızlar ya..ya buklelerin arası görünmezdi anlatamıyorum ama yani o volumu gitmiş bukle var ama geniş geniş salik salik duruyor.. biotin alıyım bi de hc serum artı bukle belirgenestirici bi şampuan. Biotin dökülmeye iyi gelir heralde
Bir ara bunu kullandım. İsmini uzun zamandır bende arıyorum. Cidden çok memnun kaldım çok düzenli kullanmama rağmen

Eklentiler

• IMG_20220615_183017.jpg
    IMG_20220615_183017.jpg
    65,8 KB · Görüntüleme: 28
Bir ara bunu kullandım. İsmini uzun zamandır bende arıyorum. Cidden çok memnun kaldım çok düzenli kullanmama rağmen
Bunu da yazayım kafama:) sag ol canım ama sanırım once bı solgar biotin denicem etki alamazsam xpecia, perfrctil ve bu cepte kalsin💕

herkese selamm.kiraz ayıklama işi çıktı bayağı vardı 20 kilo kadar.az kaldı bitireyim geleceğim konuya.herkese bol güzellikler bakımlar kızlarrr :KK200:
Kolat gelsin 💕 bizim burda da kvlerin bahçesinde birsürü kiraz oluyo erik.. buzluğa atıyorum bende fazlasını

ayy dondurması da yapılır çok güzel olur
süzme yoğurt bal kiraz vanilya rondodan bızzztt çek iyice krema haline gelecek dondurma kalıplarında da olur uygun bir tepside arada karıştırmak suretiyle dondurarakda olur
hatta ben olsam bu şekilde yapar sonrada içine kakao da ekler sonra meyve olarak bütünde atar kakaolu kirazlı yapardım

ayy dondurması da yapılır çok güzel olur
süzme yoğurt bal kiraz vanilya rondodan bızzztt çek iyice krema haline gelecek dondurma kalıplarında da olur uygun bir tepside arada karıştırmak suretiyle dondurarakda olur
hatta ben olsam bu şekilde yapar sonrada içine kakao da ekler sonra meyve olarak bütünde atar kakaolu kirazlı yapardım
aa ayırayım biraz da yarın yapayım.tarif kolaymış.

yok yüze sürme ama acayip ödem atar hele o saplarından yapılan çayla ...
Kv geçen yil bi poşet kurutulmuş sap verdi biliyordum hatta bikac bişeyle karıştırıp demleme usulü içmek ödem atmaya birebir unutmazsam yapıyorum

Bende yine 10 dk kuru fırçalama yapıp selulit kremi sürdüm yine soğuk soğuk yanıyorum:KK70:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X