Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
renkleri soluyor tamamen geçmiyor lekeler ürünlerle.ben pandemi boyunca kullandım bir çok ürün.sadece soluklaştırıyorlar.ama o da yeterliydi benim için
Evet kışın az da olsa açılmıştı lekeler ama ne kadar hazırlarmış koyulaşmaya yanaklarım hemen koyulaştı.alnım,burnum,çenem sıfır leke yanaklarım çok kötü

Evet kışın az da olsa açılmıştı lekeler ama ne kadar hazırlarmış koyulaşmaya yanaklarım hemen koyulaştı.alnım,burnum,çenem sıfır leke yanaklarım çok kötü
Benim de yanaklar, şakak bölgesi, alnım yaz gelince birden leke oldu. N nscckts Cilt tipinize göre ürünler söyleyecektir. Mesela bana SVR serum dedi, sadece o serum ve düzgün temizleme bile cildimi açtı biraz. N nscckts bizim her şeyimiz

Bu bacınızın şu sorununa da çözüm varsa gözden kaçmasın lütfen

Sinoz gereksiz şişirme reklam ürünü bence

Dr olunca sorgulamıyorsun,ama ben sordum yaz ayı kullanımı sakıncalı değil mi diye.güneş kremini düzenli kullanırsan zararı yok dedi 10 günde lekeler coştu
Benimde hiç fikrim yok acnelys kullanmıştım lise sonrası bi de b ile başlayan viks gibi kokan bisi

Bu bacınızın şu sorununa da çözüm varsa gözden kaçmasın lütfen
Benim de dolgunlasmasina ihtiyacim var özellikle la roche un ilk görselini gördüm duydum ama elimde açılmamis iki göz kremi var mizonun ve serumum önce onları bitirmem lazım. Redermic retinol göz çevresi kremi de vardı bak laroche un

Gerçekten çok yerinde. Ya zaten saçma sapan tipler bile çıkıp ay ben kullandım efsane deyince bi düşünmek lazım
O cooookk fenomen olan kişilerin ellerindeki urune çok inanmamak lazım çoğu kullanmıyordur bile sırf para için yapıyorlar

Evet eczacı hazırladı
şuan sakın cildinize güneş kremi dışında hiçbirşey sürmeyin bu ilaçlar çok agresif deri yenileyici soyucu içeriklere sahip geçen gün benzer ürünleri kullanan bir arkadaşımıza doktor güneş kremine gerek bile yok demiş sizde korunmanıza rağmen lekelenmişsiniz güneş kremi komple koruyabilen birşey değil hasarı minumuma indiriyor güneş ışınları kaç kat içimize kadar giriyor yanmışsınız resmen

hemen başka bir doktora daha gitmenizi önericem önce o lekelere ve kullandığınız ürünlere baksınlar yazın olacak iş değil bu tedaviler asla yazın yapılmamalı asla... kışın insanı çok kurutmasın zorlamasın dye yapıyorlar heralde bir taraftan onarılırken diğer taraftan hasar görüyor cildiniz

şuan asla hiçbirşey kullanmayın özellikle c vitamini ve türevleri leke açıcı ve türevleri sakın yani....

insanların cildini ne düzeltir diye deneme yanılma yöntemiyle tedavi edenlere sinir oluyorum yazık

iyiki 3-5 krem var herkese yazıp yazıp gönderiyorlar o kremleri kullanırken yüzümüzü yıkama şeklimiz bile değşmeli suyun ısısından tutun da ovalarken ble hassas olmalısınız kullandığınız şampuanın içeriğine kadar bakılmalı öyle etkili ilaçlar o kremler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…