Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
kesinlikle yazdan al.dolar yakında fırlar.kışlık kıyafetlere güç yetmez hele ithal olanlara.ben para ayarlayayım kazak hırka eşofman altı vs de alacağım.okul çantası bile şimdiden alınmalı.DR den de ucuz kırtasiye buldukça alıyorum.

Supper ya telefonumu değiştirip uygulamayı indirirsem bende dolap dünyasına hızlı bi giriş yapicam inşallah..

Bende kışlık alışveriş için temmuz zammını bekliyorum

Paralar fena halde güzellik bedellerine gidiyor..bi hap olsa içsek hiç yaşlanmasak..yiter yeah
Bi hapla doysak keşke, keşke bi ticketimiz olsa her yerde geçerli olup işimize yarasa:)) yaşlanalım ama güzel yaş alalım aaa 60 yaşında misin desinler mesela

Bi hapla doysak keşke, keşke bi ticketimiz olsa her yerde geçerli olup işimize yarasa:)) yaşlanalım ama güzel yaş alalım aaa 60 yaşında misin desinler mesela
Eşime ara ara tutturuyorum beni kuzey koreye götür 4-5 bavulla dönerim dedim sonra da korendy diye tutturmam dedim bir kere de bayılcaz paraları doğal dedi 3 senelik alışverişi anında yaparım valla..yetti gari artık

Benim saçlar da toplar demi kızlar ya..ya buklelerin arası görünmezdi anlatamıyorum ama yani o volumu gitmiş bukle var ama geniş geniş salik salik duruyor.. biotin alıyım bi de hc serum artı bukle belirgenestirici bi şampuan. Biotin dökülmeye iyi gelir heralde

Dökülmeye iyi geliyor kesinlikle canım tekrar bugün başladım al sende

Orada da dolarla almican mi kuzum yani buradan yine dolar biriktirip gitmek aynı şey olur. Ben işte 3 yıl önce toplu alışveriş yaptım sipariş yurtdışından ödemeyi tl den yapınca pek bisi değişmedi.

Bi arkadşım cok ünlü bi kolejde ankara da ve bi öğrencisinin babası turkiyedeki tum missha mağazalarının sahibiymiş ..

Cok sev didim o öğrenciyi bas bağrına

Nisam güneş kremi bitti bi onu almadım daha ucuz bir şeyler alıyorum onun harici tonik serum ve kremler aynı devam ediyorum
ah ya güneş kremi hepimizin kanayan yarası fiyatlar uçtu gerçekten
memnunmusun rutininden şuan cildinde bir sıkıntı yok değil mi artık

Kore ürünlerinin distribütörünü bulsam toptan alcam o derece

Kızlar bana hiçbir yüze sürülen güneş kremi yaramadı
Bende sebamedin bebekler için olan güneş kremini kullanıyorum senelerdir..
Kızımda bi bunu bi mustela almıştım her ikisini de bende kullanıyordum mustela parlak parlak duruyor tam istediğim gibi.

Ben barulab aldım canım daha açmadım bi de heimish glow base var bitmek üzere Hem uv hem makyaj bazı. Ben hep parlak saten bitiş sevdiğim için bunlara yöneliyorum

Yüzüme ilk sürdüğümde casper gibi oluyorum ama sonra yüzüm parıl parıl parlıyor birazdan yıkıycam yüzümü..eşim yüzün süper duruyor diyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…