Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bakin benim bu ay alayım dediklerim;

Arbutin serum ( min.150)
Enzim peeling ( 150)
Biotin (250)
Çocuklara güneş kremi ( 250).. daha bi iki şey daha vardı. Okuldan gecikmeli doğum hediyesi alicam çeyrek bu kez direk nakite çevirip harcicam.

Ikizlere 2 ayakkabı büyüge viccodan 300+200 ayakkabı aldım geçen hafta.. aklıma ilk gelenler bunlar bu arada daha bana babet lazım kıyafet eksiğim yok ama kis için çocuklara yine yazdan alayım diyorum.
kesinlikle yazdan al.dolar yakında fırlar.kışlık kıyafetlere güç yetmez hele ithal olanlara.ben para ayarlayayım kazak hırka eşofman altı vs de alacağım.okul çantası bile şimdiden alınmalı.DR den de ucuz kırtasiye buldukça alıyorum.

boynerin kendi mağazasından çok daha ucuz oluyor morhipo.mağazadan beğenip ordan alıyorum bazen.dolap uygulamasından da sıfır ürünler alırım.bu aralar doğa koleji kıyafetleri topluyorum.bir çok şubesi olan okul olduğundan etiketli ürünler bulabildim ve aldım uyguna.yarısını bu şekilde hallettim okul kıyafetlerinin iyi oldu.hesap kitap yapmasak bir şey alamıyoruz.kozmetiği de takip ederek alıyorum şampuanları özellikle
Supper ya telefonumu değiştirip uygulamayı indirirsem bende dolap dünyasına hızlı bi giriş yapicam inşallah..

Bende kışlık alışveriş için temmuz zammını bekliyorum

Paralar fena halde güzellik bedellerine gidiyor..bi hap olsa içsek hiç yaşlanmasak..yiter yeah 😂
Bi hapla doysak keşke, keşke bi ticketimiz olsa her yerde geçerli olup işimize yarasa:)) yaşlanalım ama güzel yaş alalım aaa 60 yaşında misin desinler mesela 😍😂

Bi hapla doysak keşke, keşke bi ticketimiz olsa her yerde geçerli olup işimize yarasa:)) yaşlanalım ama güzel yaş alalım aaa 60 yaşında misin desinler mesela 😍😂
Eşime ara ara tutturuyorum beni kuzey koreye götür 4-5 bavulla dönerim dedim sonra da korendy diye tutturmam dedim bir kere de bayılcaz paraları doğal dedi 😂😂😂 3 senelik alışverişi anında yaparım valla..yetti gari artık

Benim saçlar da toplar demi kızlar ya..ya buklelerin arası görünmezdi anlatamıyorum ama yani o volumu gitmiş bukle var ama geniş geniş salik salik duruyor.. biotin alıyım bi de hc serum artı bukle belirgenestirici bi şampuan. Biotin dökülmeye iyi gelir heralde

Benim saçlar da toplar demi kızlar ya..ya buklelerin arası görünmezdi anlatamıyorum ama yani o volumu gitmiş bukle var ama geniş geniş salik salik duruyor.. biotin alıyım bi de hc serum artı bukle belirgenestirici bi şampuan. Biotin dökülmeye iyi gelir heralde
Dökülmeye iyi geliyor kesinlikle canım tekrar bugün başladım al sende

Eşime ara ara tutturuyorum beni kuzey koreye götür 4-5 bavulla dönerim dedim sonra da korendy diye tutturmam dedim bir kere de bayılcaz paraları doğal dedi 😂😂😂 3 senelik alışverişi anında yaparım valla..yetti gari artık
Orada da dolarla almican mi kuzum yani buradan yine dolar biriktirip gitmek aynı şey olur. Ben işte 3 yıl önce toplu alışveriş yaptım sipariş yurtdışından ödemeyi tl den yapınca pek bisi değişmedi.

Bi arkadşım cok ünlü bi kolejde ankara da ve bi öğrencisinin babası turkiyedeki tum missha mağazalarının sahibiymiş ..

Cok sev didim o öğrenciyi bas bağrına😁

Kızlar bana hiçbir yüze sürülen güneş kremi yaramadı
Bende sebamedin bebekler için olan güneş kremini kullanıyorum senelerdir..

Eklentiler

• 8061E44D-E5E1-4255-B726-AC2CF33E59AC.png
    8061E44D-E5E1-4255-B726-AC2CF33E59AC.png
    254,9 KB · Görüntüleme: 34
Nisam güneş kremi bitti bi onu almadım daha ucuz bir şeyler alıyorum onun harici tonik serum ve kremler aynı devam ediyorum
ah ya güneş kremi hepimizin kanayan yarası fiyatlar uçtu gerçekten
memnunmusun rutininden şuan cildinde bir sıkıntı yok değil mi artık

Orada da dolarla almican mi kuzum yani buradan yine dolar biriktirip gitmek aynı şey olur. Ben işte 3 yıl önce toplu alışveriş yaptım sipariş yurtdışından ödemeyi tl den yapınca pek bisi değişmedi.

Bi arkadşım cok ünlü bi kolejde ankara da ve bi öğrencisinin babası turkiyedeki tum missha mağazalarının sahibiymiş ..

Cok sev didim o öğrenciyi bas bağrına😁
Kore ürünlerinin distribütörünü bulsam toptan alcam o derece 😂

Kızlar bana hiçbir yüze sürülen güneş kremi yaramadı
Bende sebamedin bebekler için olan güneş kremini kullanıyorum senelerdir..
Kızımda bi bunu bi mustela almıştım her ikisini de bende kullanıyordum 😄 mustela parlak parlak duruyor tam istediğim gibi.

Ben barulab aldım canım daha açmadım bi de heimish glow base var bitmek üzere Hem uv hem makyaj bazı. Ben hep parlak saten bitiş sevdiğim için bunlara yöneliyorum

Kızımda bi bunu bi mustela almıştım her ikisini de bende kullanıyordum 😄 mustela parlak parlak duruyor tam istediğim gibi.

Ben barulab aldım canım daha açmadım bi de heimish glow base var bitmek üzere Hem uv hem makyaj bazı. Ben hep parlak saten bitiş sevdiğim için bunlara yöneliyorum
Yüzüme ilk sürdüğümde casper gibi oluyorum ama sonra yüzüm parıl parıl parlıyor birazdan yıkıycam yüzümü..eşim yüzün süper duruyor diyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X