Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
psikopat gibi 2 gündür taktım bir şarkıya ...
olay şöyle başladı birgün uyandım ve bu şarkıyı mırıldanarak m.ö 300 lü yıllardan falan kalma artık ram belleğimi tetikleyen ne rüya gördüysem

salatalık doğruyorum ağzımda bu şarkı çöp çıkarıyorum ağzımda bu şarkı
demin erhanla telde konuşuyorduk şunu mu alayım bunumu muhabbeti satıcıyla o konuşurken ben yine mırıldanmışım farkında değilim ,artık eninde sonunda yeter yahu ismail yk açıcam artık belki unutturur sana dedi :KK70:

Harikaaa

Hair çare i 25 yaşlarımda krem serum şampuan bi arkadaşımın tavsiyesi ile kaç kutu bitirmiştim bak iyi hatırlattın sag ol canım aynilarini yapayım bende bu ay bi enzim peeling bi serum çocuklara güneş kremi ve saça biotin vs derken kredi kartı gene gumleyecek.. kolajene temmuzda başlıyim diyorum neye karar verirsen haberim olsun
Tamam kuzum halen araştırmadayım bende almadan önce yazarım..ne demek bende hc care kullanıyorum saç serumunu ve kirpiklerime de sürüyorum ara ara uzattı çok.. ❤️

Tamam kuzum halen araştırmadayım bende almadan önce yazarım..ne demek bende hc care kullanıyorum saç serumunu ve kirpiklerime de sürüyorum ara ara uzattı çok.. ❤️
Sac serumunu mu kirpiklere sürüyorsun?
Kirpik demişken kirpiklere ne kullanıyorsunuz ayrıca bakım olarak

Arkadaşlar evet anlıyorum, herkes çok genç ve güzel farkındayım maaşallahınız var🌸 ama ben garibana kırk yaşa uygun nemlendirici kırışık karşıtı bir şeyler önerecek olan yok mudur… bu zamana kadar gördüğüm kadarıyla günlük bakımlar önerildi. Anti age ürün tavsiyesi olan varsa alırım. 39u dolduracağım ağustosta.

Arkadaşlar evet anlıyorum, herkes çok genç ve güzel farkındayım maaşallahınız var🌸 ama ben garibana kırk yaşa uygun nemlendirici kırışık karşıtı bir şeyler önerecek olan yok mudur… bu zamana kadar gördüğüm kadarıyla günlük bakımlar önerildi. Anti age ürün tavsiyesi olan varsa alırım. 39u dolduracağım ağustosta.
Botox gibi etkili serumum var :)
35im bende. Onu ve gunes kremimi aksatmiyorum.
Nemlendiricim kirisiklik uzerine degil benim

Kızlar benim de saçlarım çok ama çok dökülüyordu. bir çok ürün denedim. minicik şampaunlara tonlarca para verdim. yine de durmadı. tabi önce kan değerlerinize baktırmanız lazım. yves rocher repair ve dökülme karşıtını kullandım iyi geldi. kolajene başlayınca da dökülme tamamen durdu diyebilirim

Mayis 6 da 37 bitti benim de günlük rutin artı anti aging çoğu ürünüm zaten günlük kullanınca sürekli olunca rutin olup etki ediyor:)

dur sana link atayım
şaka yapıyorum de lütfen konuştuğumuz ürünlerin birçoğu antiaging ve olgun ciltlere uygun zaten... burada minumum 35 dir yaşlar sanırım :KK70: aramızda daha genç olan var mı

Aynen acaip uzatıyor parmağıma az miktarda sıkıp hc care yağdan kirpiklerime rimel sürer gibi sürüyorum ve bekletiyorum..benim kirpiklerim kısaydı uzadılar çok..

Kızlar benim de saçlarım çok ama çok dökülüyordu. bir çok ürün denedim. minicik şampaunlara tonlarca para verdim. yine de durmadı. tabi önce kan değerlerinize baktırmanız lazım. yves rocher repair ve dökülme karşıtını kullandım iyi geldi. kolajene başlayınca da dökülme tamamen durdu diyebilirim
Sen ne kullanıyordun kolajen

piyasadan çok ürün kullandım en çok bu ikisinden verim aldım
biri tükenmiş ama yakında gelir bence
hatta şuan kirpiyi hala kullanıyorum

piyasadan çok ürün kullandım en çok bu ikisinden verim aldım
biri tükenmiş ama yakında gelir bence
hatta şuan kirpiyi hala kullanıyorum

Hemen favliyorumm💕💕💕

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X