Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
aslında bunları neredeyse 3 sayfada bir konuşuyoruz S sepyazeytin ah ah
Beybiiiiiii :))) Ben yıllardır illaki bakımımı yapıyordum ama son 1 yıldır ucuza kaçtım, hep Procsin aldım. Şimdi daha yeni bu profesyonel ürünleri alıp dolabıma doldurmaya başladım. AÇıkçası benim AHA BHA serumum, Mandelic Acid (hem tonik hem serum), Bakuchiol (hem tonik hem serum), C vitamini serum vs... hepsi var. Hatta bir sepet hiç açılmamış ürünüm var, valla foto çeksem dersin ki bunlara niye yatırım yaptın? Fakat şimdi daha iyi şeyler kullanmak istiyorum çünkü Procsin'den hep kısa süreli faydalar gördüm.

Temizleme, yıkama, tonikleme, serumlama, kremleme sırasını o kadar çok kişiye anlatmışımdır ki :) Fakat benim sürekli "karıştırırım" dediğim şeyler şu konu: Ben SVR serum aldım ya beybi, sen bana dedin ya her sabah ve her akşam kullan. Hah, işte kışın başlayacağım salisilik asittir, retinoldür... onların SVR serum ile olan münasebetini karıştırırım diyorum. Yanlış bir şey yapmak istemiyorum çünkü ben eskiden çok fazla ürün alıp neredeyse hepsini aynı gün bile kullanmışım. Sıra dediğim bunlar. :) E belki de o yüzden benim cildimde lekeler oluştu...

Bir de bak SVR temizleme jeli + SVR serum kullanıyorum 1 haftadır. İnanır mısın, bu akşam yağla + jelle yüzümü yıkadığımda aynaya bakınca inan bana rengimin güzelleştiğini fark ettim. Minicik havlularım var, onları sadece yüzüm için kullanıyorum, çift aşamalı temizlik yapıyorum, güneş kremimi asla aksatmıyorum.

Çok uzun yazdım, okurken küfretmeyin ha

Canım cok cok teskkür ederim. işte takıldıgım nokta su salisilik asit yıkamadan mı claderm sürücem üstüne
yıkamadan süreceksin tabi
salisilik yağda çalışır yüzeye çekecek
kilde yüzeye geleni içine çekecek yağ bazlı temizleyici de ürünlerin gözenek üstüne çıkardığı yağı alacak yağ yağı temizler mantığıyla kimya kuralı
derinlemesine siyah nokta gözenek temizliği yanı sıra canlandıracak

önerdiğim asitler en kaliteli olanlar korkma
yazın yapmadığın sürece ve güneş kremi kullandığın sürece birşeycik olmaz
zaten kullandığın ürünlerin çoğunun içinde var

enee simdi yapamam mı yazın yani

bak salisilik asiti zaten haftada 1 kullanacaksın fiddy yöntemi için
o yöntemden yarım saat sonra niacinimade kullacaksın
retinol kullanırken asla ama asla asit kullanılmaz sadece niacinimade kullanacaksın retinol zaten tüm hepsinin görevini yapıyor

enee simdi yapamam mı yazın yani
yok şimdi yapma güneş kremi kullanınca birşey olmaz diyorlarda ona katılmıyorum deri altında 10 gün çalışan içerikler bunlar birgün güneş altında fazla kalsan leke olarak sana geri döner iyi birşey yapmaya çalışırken mahvedersin

yazın en güzel bakım yağ bazlı temizleyici ve su bazlı temizleyici ile hergün yıkamak
mutlaka 4 saatde bir güneş kremi sürmek
kuru cilt hyuloronik asit sürsün yağlı cilt niacinimade
bu kadar
yazın 3 ay dinlenme süresidir nefes alma ter atma sırasıdır cildimizin

Ben bunu geçen kış AHA BHA serum sürüp 10 dk bekleyip üzerine kil maskesi 10 dk sonra yıkama olarak yapmıştım. İnternette seninki kadar ayrıntılı bir bilgi yoktu açıkçası

valla öyle sıcak zaten pişriyor bi de benim yazın enerjim hiçbir seye olmuyor nedense kışın daha zinde oluyorum.

Bir de günlerdir selennn sürekli asit retinol kullanıyor bu sıcakta. Ona bir şey denmiyor Kafamı karıştıran hep o
ben olsam kullanmam iyi cesaret ,birinin cildinde öyle yanıklar oluşmuştu birgün bir kalktı kahverengi lekeler yüzünde... ama kişi de kendini bilir belki de alışıktır bilemeyeceğim ama yine de kullanmazdım zira retinol kullanmıyorum korkumdan
ilk ürünler çıktığında denerim çalışma şekline bakarım bırakırım huyumdur

Kızlar asitli temizleyiciyle yüzümü bir güzel yıkadım şimdide bal sürdüm 20 dakika bekliycem
Sonrada hyalüronik asit sürücem o kadar gece rutinim belki üstüne cosrx salyangoz serisini sürerim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…