Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
more and more var.diğerlerine de bakacağız en kısa zamanda.çok teşekkürler hocamm.

more and more var.diğerlerine de bakacağız en kısa zamanda.çok teşekkürler hocamm.
Rica ederim.. ari yayınlari resmen benim elim ayağım sunumları okul kitabı ile aynı farklı etkinlikleri var dediğim gibi kendi kitaplarının testleri çalışma kağıtları var. Perdeden açıp direk dersi öyle işliyorum. Başarıları daim olsun kizcenin

Ben çok pahaliysa kardeşime anneme veriyorum ama bende alerji yaptı diyorum.
Bana kötü olan anneme iyi geliyor mesela
Ucuzsa atıyorum
Kardesimide bulastirdim k beauty e. Aldi alacagini. Anneme ayirdim bir kismini da. Fakat yeni aldigim tonic den de memnun degilim mesela. Zaten bir tonic ayirdim anneme,iki tabe versem soylenir

Mesela banilo co in zero balm ini aldim. Hic memnun degilim. Gozumu yakiyor, rimeli de cikarmiyor.

kızlar at kılı fırcayı kullandıktan sonra birlikte aldıgım selilüt kremini surup uyusam olur mu? elbette spor yürüyüş yapsam üstüne cok iyi olur ama daha baslamama kafa olarak da sartlar olarak da bi ay var

balmı bacaklarına kullansana duş rafıma koyuyorum ben kışın duştan sonra (normalde kuru kullanılmasına rağmen ) hafif nemliyken bacaklarımı nemlendirsin diye sürüp ovalayıp durulayıp çıkıyorum duş sonrası bacağıma krem kullanmama gerek kalmıyor birde etek giyindiğim zaman bacaklarıma da güneş kremi kullanıyorum yazın kollarıma boynuma da duşa girer girmez ıslanmadan vücudum için kullanıyorum her şekilde değerlenir o balm kuruyan tırnak diplerin varsa avucuna biraz al erit bir miktar şeker de al 1 çay kaşığı kadar, elini tırnak diplerini ovala nemlenir mesela...peeling olur eline

Zero balm da olur herhal bacaga filan

Tonic i degistirdim demistim ya. Essence tarzi. Oyle oluncada sevemiyorum. Sanki tonic in yapacagi isi yapmiyor algisi olusuyor
yüzüme iyi gelmeyen tonic ve essensleri omuzuma boynuma kollarıma sırtıma bacaklarıma kullanıyorum valla hatta hiç unutmuyorum frudianın pemde toniği cildime ağır geldi essence tarzı ya o biraz ... onu omuzlarıma bacaklarıma elimle tampon yapa yapa sürdüm ay bir iyi geldi bir güzel geldi sırf bacaklarıma kullanmak için alıyorum artık onu
olur tabii sen rahat ediyorsan sür yat gitsin :)

Hic rahatsız etmez uykuyu o kadar seviyorum ve o kadar agır ki sürerim sabah uyanırım o kadar

Bacaklarim icin olabilir yani. Iyi oldu bu. Cok kuru. En son aldigim nemlendirici kokusu agir geldi.
Allahim yazdikca ne cok seye param bosuna gitti diyorum.
Ellerim,tirnaklarim kurumaz pek.
Zero balm i dusa gitmeden yedireyim bacaklarima

Iyi gelmiyor degil. Sevemedim
Essence ve toniklerimi yazmaya korkuyorum. Hangi birini kullanayim
Aha bha li tonic almistim. Ona ara verdim. Bellamonster dan hassas cilt icin aldim Ama essence gibi iste.

Pyunkang Yul; Essence Toner aldim tatil icin kucuk boy. O guzel

Isntree; Clear Skin 8% AHA Essence aldim Oda yaz geldi diye kullanamiyorum.
Fakat bu aha olan urunleri sizin gibi omzuma,boynuma yani gunesin gormedigi yerlerime sursem olur yani?

tabi olur
benim bazen sırtımda küçük kırmızı pıtırcık gibi birşeyler çıkar omuzlarımda da çıkar sürüyorum aha bha oralara... bacaklarda da batık falan varsa mesela onlara da çok iyi gelir kullanabilirsin

Tesekkurler

Hafif var bacaklarda. Simdi sureyim. Heycan yaptim . Sonunda Bos Bos durmayacaklar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…