Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
yüzünü saklayarak cildinin resmini bir görmek isterim.çok özenli bakım yapıyorsun.bayağı maddi manevi emek verip yatırım yapıyorsun cildine.

Hiç sevmezdim stoklamayı ama hemen hemen hergün gelen zamlardan sonra bu durumlara da düştük ne diyim canım
kuaför stoklanamıyor ama.1000 tl ye yaparım demişti 2 ay önce.ben mahalle kuaförüm kazansın diye ona gittim gitmez olaydım hiç beğenmedim 700 tlm de çöp oldu.beyazlarım da var devamlı dip boyası sorunu da cabası.saç da önemli böyle moralim bozuldu.kıyacağım paraya okul kapansın.o zaman dek de bakım yaparım kendine gelir iyice saç

Kuaförüm yıllardan beri aynı olduğu İçin akraba gibi olduk az alıyor
Benim tüm kullandığım kremler serumlar (doa kozmetik hariç)korendy den alıyorum..pahalı ama yapıcak bişey yok napayım..kendime bakmasam da olmayacak ki asla bakmamazlık yapamam..

haklısın en iyi yatırım insanın kendisine yaptığı.beslenme artı dıştan bakımlar.ben çöktükten sonra ne yapayım fazla malı mülkü?giydiğim yakışmaz makyaj yakışmaz saçlar olur tozak gibi

Aynen öyle valla bozmayalım moralimizi

yüzünü saklayarak cildinin resmini bir görmek isterim.çok özenli bakım yapıyorsun.bayağı maddi manevi emek verip yatırım yapıyorsun cildine.
Insan böyle okuyunca cam gibi bi cilt bekliyor degil mi ama degil öyle benim sag yanakta hafif sivilce skarlari kaldı. Lisede ve takip eden bikac yılda kafama göre evdeki malzemelerle hazırlanan yüz tarifleri denedim baktım daha kötü olacak doktora gitmiştim sonrası hep en güzel görünümü yakalamak için çabayla geçti yine de cok yol aldım makyajsız 0 filtre ıle bile sağlıksız görünmüyor çok ah bi de sigara içmesem..

Atarım sana foto

Ben bikac insta blogger in bi ara kendi aralarında viral olan yakın çekim sıfır filtre fotolarını görüp sasirmistim ki en ünlüsü dahil. Bizden çok daha fazla ürün kullanıyorlar hediye geliyor daha bilgililer ama kusurlari onların da var.
Yapmaya çalıştığımiz kendimizin en ideali olmak 50 lerde belki 30 larda olmasa da 40 ların basında görünmek umarım her zaman aynada kendimizi güzel görüp hep mutlu oluruz ❤

Benim kore ürünlerini aldığım siteler;
Korendy
Justin beauty
Koreandbeauty
Flavus
Glamiko ( medi peel ürünlerini ordan alıyorum)

Insta alışveriş adresleri;

Loviear
Beautylabtr
Welcometogrouptr ( bunlardan almadım ama bazen internette bulunmayan farklı
Markaları temin edip satıyorlar) henüz buralara gelemedim eskisi kadar bütçe ayıramıyorum malum hem kur hem de çocuklara birlikte artan masraflar..ama her ay indirimde ya da makul denemedigim merak ettiğim bi markanın ürününü alıp kendimi simartiyorum

ahsenin ilk diş heyecanı yaşadık al sana süt dişi ver bana kuzu dişi maratonu başladı ( 6 yaşında) çok sallanıyordu eşimin üniversiteden arkadaşı diş hekimi ona götürdük sallana sallana eziyete dönüşeceğinden ucundaydı zaten direkt doktor çeksin hepimiz rahatlayalım diye birde ilk kez diş doktoruna gidecek hani çok basit şekilde atlatsın ki o koltuktan hiç korkmasın da istedik ilkler unutulmaz malum...
kuzum ya kendi kendisini alkışladı güldü falan hiç korkmadı doktor diyorki bu sıralar diş perisi bu dişe 100 tl bırakıyormuş sana vereyimde yastığının altına koy diyor ahsen kıkır kıkır güldü dişlek yerinden öperim çocuk ya

Günaydın bu arada
Kore ürünlerinin hepsi çok güzel ama maalesef dolar euro artınca fiyatlar çok uçtu
2019 da kışın korendy desteğe cildimi gösterip ürün tavsiyesi istemiştim ilk kore ürünleri ile tanışmam.. dun gibi aldığım ürünler;

By wishtrend duo temizleyici
Jumiso aha toner
Isntree hyalarunik asit
Ginseng serumu
Klairs bakir peptid serum
Salyangoz özlü essence
Cosrx oil free nemlendirici
Klairs güneş kremi

Bunlara yanılmiyorsam 1900 ödemiştim
Şimdi güneş kremi, peptit ve ginseng 1000 i geçer birlikte. Cok arttı cokk

Oyy maşallah inci gibi dizilsin düşenlerin yerine çıkacaklar.

Çocuklar cok masum ya cok iyi yapmışsınız dişçi koltuğu büyüklerin bile oturmaktan korktugu yer.Ahsen böylece hic fobi olmadan bundan sonra hep kikir kikir gider oraya

benide babam ilk diş doktoruna götürmüştü hiç unutmuyorum ahsenle aynı yaştaydım öyle ip bağlama tutup çekmeye karşıdır herşey usulune uygun olmalı babama göre ya kendi düşecek ya doktor çekecek
çok eğlenmiştim o gün ondan sonra hiiiç korkmadım

şimdi ahsen içinde çok eğlenceli geçti eminim artık hiç korkmaz ,nasılda tatlı duruyor dişsiz hali biz çocukken utanırdık gülerken ağzımızı aça aça gülmezdik dişler düşerken ,bizimki aygır gibi ayıra ayıra kahkaha attı ahaha

çok sağlıklı besleniyor ya doktor dişleri çok sağlıklı bu yaşta birçok çocuk çürük dişlerle geliyor uzun süredir ilk kez bu kadar temiz sağlıklı çocuk ağzı görüyorum dedi gurur duydum valla

Maşallah sizeee❤ bi ara sağlıklı beslenme ile ilgili de danışacağım sana sanırım bi topigin vardı. Bi karar verirsem sporla birlikte yeme tarzını düzeltmek çok sağlıklı yapamıyorum her gün her gün.. Benim en büyük daha eylül de 4 dolacak 5 den gün alıcak

bu arada 3 haftadir bir sprey kullandırttım eşimi şimdi kobay olarak kullanıyorum da
benim saç dökülme sorunum yok onun biraz var ve çok iyi geldi ben kullanmadan denemeden birşeyi güzel diye önermem çünkü
dökülme için bu sprey başarılı arkadaşlar hatta memnun kaldığım saç bakım ürünlerinin resmini çekeyim

Kızlar benim kaşlar seyrek değil güzel kalınlığı ve şekli ama böyle tel tel durdurup sabitleyen bisi istiyorum elimdekini unuttum ama istediğim formu vermiyor. Iki ürün var radarima giren hangisi olsun ya da öneri isterim

Hangileri onlar

Tek kullandığım urban oldu migrostan ikili almıştım çok uyguna gelmişti pembe olanı su eşinin kullandığına bakayım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…