Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bende yazacaktim. Bacim hep gülüyorsun yazdiklarima gel azcik buraya,bosver gecmisi.

Gorumceyi de baslattim cilt bakimina. 2gundur yuzu parliyor
İdeal gelin sizsiniz artık görümcelerin ve kaynanaların beklentisi bu olmalı bence. Geçmiş çok güzel ya bayılırım bakım işlerine çok seviyorum okumayı, çok eğleniyorum okurken.

ahsen okuma yazmayı kendi kendine söktü bende hediye olarak günlük alayım dedim
m.ö 500 lü yılllarda siparişi geçtim onaylandı dedi daha hala kargoya verecek
satıcı kargoya verene kadar devrim olacak yazı kalkacak düşünce gücüyle telepatik iletişim sağlanacak korkuyorum satıcı günlüğü o zaman yollayacak gibi

kırtasiyeye gittim 150 tl dedi günlüğe trendyolda 40 tl ye buldum hatta yanında kalemi bile var daha güzeli ucuz olmasının sebebi sanırım bu .... gezegenler arası kaç ışık yılı mesafesinden geliyorsa demek ... ancak öyle olmalı yani bu kadar beklememizin en mantıklı açıklaması bu olurdu

Bayılıyorum buraya süpersiniz arkadaşlar
sen buraya bayılıyorsun ben de 10 gündür paracıklarımı kozmetiklere bayılıyorumm.bugün de aldım 850 tl lik toplamda 2400 ü geçti tey teyyy.ama pandemi de en ucuzlarına kaçmıştım .buradan feyz alıp tekrar iyi ürünlerime dönüş yaptım.ama harika ürünlerim oldu.bir 8 ay giderler bana en az

Neler aldin?

Ben bu ay svr serum ve cosrx snail essence ile kaldim. Cunku Eve dönünce k beauty box um gelecek
Uyelik aldim,her ay box icin. Birde yag bazli temizleme urunum azaldi.
Türkiyede iken burdan mi alsam bilmiyorum

ben enzim peeling stokladım tam 3 kutum var şu an.artı yves rocher den ne bulduysam aldım indirim vardı.kozmetiklere zam gelecekya.tam bir stokçuyum artıkımmmm
N nscckts in önerdigi mi ? The purest in yesil kutusu olan ? Dun rossmann da baktim baktim durdum. Birde etlatun olani vardi. Resmen karar veremedigim icin bakmak ile yetindim

Neler aldin?

Ben bu ay svr serum ve cosrx snail essence ile kaldim. Cunku Eve dönünce k beauty box um gelecek
Uyelik aldim,her ay box icin. Birde yag bazli temizleme urunum azaldi.
Türkiyede iken burdan mi alsam bilmiyorum
atarım fotoğraflarını az sonra.svr serum hepinizde var galiba herkes de memnun.

N nscckts in önerdigi mi ? The purest in yesil kutusu olan ? Dun rossmann da baktim baktim durdum. Birde etlatun olani vardi. Resmen karar veremedigim icin bakmak ile yetindim
yeşil olan mağaza stoklarda bulunmuyor online satılıyor asit oranı düşük
kırmızılı olan yaz bitsin o zaman yapılır oranı yüksek onun ...
cosmed enzim bulabilirsen al o da güzel

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…