Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bayramda yorucu bir gezip tozma durumu oldu, giremedim balım sen nasılsın? Her yeri Suriyeliler, Afganistanlılar basmış; çok sinir bozucuydu.

SVR serum attım sepete. Ben sepete bakıyorum, sepet bana bakıyor :KK70:
babanem bana bayram harçlığı verdi bil bakalım ne aldım :KK70:

Bayramda yorucu bir gezip tozma durumu oldu, giremedim balım sen nasılsın? Her yeri Suriyeliler, Afganistanlılar basmış; çok sinir bozucuydu.

SVR serum attım sepete. Ben sepete bakıyorum, sepet bana bakıyor :KK70:
sadece babaneme gittim açıkcası kimseye gidecek halim yok bu sıcakta zaten yşne corona hortladı salgınlarda var gezmedim ama evde sersem gibiyim sıcaktan...
nasılım nasılım erimiş tabağa yapışmış akide şekeri gibiyim mayhoş huysuz lanet :KK70:

sadece babaneme gittim açıkcası kimseye gidecek halim yok bu sıcakta zaten yşne corona hortladı salgınlarda var gezmedim ama evde sersem gibiyim sıcaktan...
nasılım nasılım erimiş tabağa yapışmış akide şekeri gibiyim mayhoş huysuz lanet :KK70:
Biz de o sana bahsettiğim yere gidemedik. Yine deniz göremedik yani. Bilet kalmamıştı :KK43: 2 gün çıkıp gezelim dedik, her yer serseri dolmuş.
babanem bana bayram harçlığı verdi bil bakalım ne aldım :KK70:
Kız ben de aşık oldum resmen, he bulduğum fırsatta sepete kendilerini atıyorum :KK70:

Biz de o sana bahsettiğim yere gidemedik. Yine deniz göremedik yani. Bilet kalmamıştı :KK43: 2 gün çıkıp gezelim dedik, her yer serseri dolmuş.

Kız ben de aşık oldum resmen, he bulduğum fırsatta sepete kendilerini atıyorum :KK70:
herkes tatilde şehirler boşalmış resmen herkesin tatile o kadar çok ihtiyacı var ki ...

bende balkonu daha da keyfime göre yapıyorum hem tepede vantilatör hem ayaklı ,kapalı balkon zaten perdeli falan salıncakta var ... ahsene arada atış serbest diyorum su tabancasıyla bana su fışkırtıyor oturuyorum öyle :KK70: mini el vantilatörümde var kitap falan okuyorum bu sene biz böyle idare edicez , mersine gidecektik denize erhana dedim ki gidene kadar ben yolda sıcaktan kalp krizi geçirir ölürüm, yola çıkabileceğimi sanmıyorum bir sıcaktan diğer sıcağa gidemeyeceğim şimdi , yüksek ihtimal okul açılmadan 1 hafta önce sadece haftasonu gideriz eylülde ...

o svr serum gerçekten tüm yağlı ciltlerin seveceği birşey asla sivilce yapmaz ciltde kadifemsi matlık+pırıltı yansıma verir gözenek görünümü blurlar , ten eşitliği sağlar+ antiaging

onun muadili de yok... ve bence o içeril o performansa fiyatı çok iyi

3 sene önce 90 tl ye alıyordum onu :KK43: o zamanlar keşke 3 er 3 er alsaymışım ah ah

bende balkonu daha da keyfime göre yapıyorum hem tepede vantilatör hem ayaklı ,kapalı balkon zaten perdeli falan salıncakta var ... ahsene arada atış serbest diyorum su tabancasıyla bana su fışkırtıyor oturuyorum öyle :KK70: mini el vantilatörümde var kitap falan okuyorum bu sene biz böyle idare edicez
Çok tatlı bir aile fotosu tasvir etmişsin, maşallah size kuzum. Bayıldım valla.
o svr serum gerçekten tüm yağlı ciltlerin seveceği birşey asla sivilce yapmaz ciltde kadifemsi matlık+pırıltı yansıma verir gözenek görünümü blurlar , ten eşitliği sağlar+ antiaging
Ah ah... Umarım hep piyasada olur. Pahalı gerçekten ama yaptıklarını düşünürsek hak ediyor. Rengim açıldı canım ya. 1 ayda çok başarılı işler çıkardı, yüzümde radikal değişim oldu resmen. 😁

Çok tatlı bir aile fotosu tasvir etmişsin, maşallah size kuzum. Bayıldım valla.

Ah ah... Umarım hep piyasada olur. Pahalı gerçekten ama yaptıklarını düşünürsek hak ediyor. Rengim açıldı canım ya. 1 ayda çok başarılı işler çıkardı, yüzümde radikal değişim oldu resmen. 😁
asıl etkisini bundan sonra göreceksin :KK66: daha yeni çalışmaya başladı yüzünde düşün...

Ciddi misinnnnnnnnn? Ay ben bayılacam mutluluktan! :KK49:
enzim peeling almışmıydın sen
bak ondan da çok memnun kalacaksın ben çok sevdim haftada 2 yapıyorum dokununca pürüzsüz oluyor
yarım saat sonra da svr yi sürüyorum sanki yüzüme vernik sürmüşüm gibi canlı parlak ve zamp gibi oluyor :KK70:

enzim peeling almışmıydın sen
bak ondan da çok memnun kalacaksın ben çok sevdim haftada 2 yapıyorum dokununca pürüzsüz oluyor
yarım saat sonra da svr yi sürüyorum sanki yüzüme vernik sürmüşüm gibi canlı parlak ve zamp gibi oluyor :KK70:
O favorilerde canım ama henüz almadım. 100 TL hediye puanım vardı, dün onu almaya gittim ama mağazada kırmızı olan vardı, almadım. Puan kullanım tarihi geçmesin diye şu kremi aldım. Bu aralar göz çevresine akıyor paralar :KK70:

O favorilerde canım ama henüz almadım. 100 TL hediye puanım vardı, dün onu almaya gittim ama mağazada kırmızı olan vardı, almadım. Puan kullanım tarihi geçmesin diye şu kremi aldım. Bu aralar göz çevresine akıyor paralar :KK70:
güzel bu krem
o yeşil olanı hiç bir mağazada bulamadım hep kırmızı var yazın asit kullanılmamalı ya mağazada o yüzden kırmızılar kalmış yeşil tükenmiş
online almak zorunda kaldım

Kızlar balkon zemin değişikliğine gidicem balkonumun resmi bu IMG_20220713_130758.jpg IMG_20220713_130654.jpg
Yapmak istediğim zeminde şu indir (1).jpg yarısı çim halı yarısı ahşap görünümü güzel durur mu sizce

Svr serumu sadece netde mi var 😂
fransız üretimi kendisi başka nerelerde satılıyor bilmiyorum ama ben bir eczanede gördüm birde netde :) SVR Sebiaclear Serum 30ml Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL bu büyük ihtimal son kullanma tarihine yaklaşmıştır ondan uygundur

Svr Sebiaclear Serum 30 ml | Dermoeczanem.com güvendiğim satıcılır bunlar

bu da ergen için olan versiyonu SVR Sebiaclear Spf50+ Cream 40 ml | Dermoeczanem.com

fransız üretimi kendisi başka nerelerde satılıyor bilmiyorum ama ben bir eczanede gördüm birde netde :) SVR Sebiaclear Serum 30ml Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL bu büyük ihtimal son kullanma tarihine yaklaşmıştır ondan uygundur

Svr Sebiaclear Serum 30 ml | Dermoeczanem.com güvendiğim satıcılır bunlar

bu da ergen için olan versiyonu SVR Sebiaclear Spf50+ Cream 40 ml | Dermoeczanem.com
Tesekkurler. Bakayim alabilecek miyim 😂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X