Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Cok ince surmustum. Ve sadece t bolgeme.
Birdaha ki sefere 5dk yeterlidir

Cok ince surmustum. Ve sadece t bolgeme.
Birdaha ki sefere 5dk yeterlidir
ilk etapda kızarması da normal kuruyunca kalp gibi yüzünde atma hissedersin hatta... kan akışını hızlandırıyor yıkadıktan 3 dk sonra falan geçmesi gerek

var ama gene pullanma oluyor.özellikle kapatıcı ya da bb krem sürünce farkediyorum.
cildin senin çok kuru değil di diye hatırlıyorum karma cilt nemlendirmede rağmen böyleyse ölü derin var demektir
elini dokununca yüzüne pütürler hissediyormusun

cildin senin çok kuru değil di diye hatırlıyorum karma cilt nemlendirmede rağmen böyleyse ölü derin var demektir
elini dokununca yüzüne pütürler hissediyormusun
çok değil.haftada bir yüzüme kese yapıyordum ölüd erilerden kurtulmak için ama o daha çok kurutuyor sanırım.yağlandırmadan nem hapseden bir serum varmı ki?yağlı görüntü en nefret ettiğim şey

yüze kese yapılmaması ile ilgili 87878 kez yazdım ceyceeeyy irkildim şuan
serum değil krem lazım sana krem yeterli gelmiyor serum hiç yetmez
o kabuksu ve pütürlü görüntünün gitmesi için enzim kullanman lazım bunu tavsiye etmiştim yine ederim bak çok iyi

sen dediğinden beri yapmıyorum zaten kese 1 ayı geçti.ama peeling ürünlerini de kullanmıyorum sen pütürcüklüleri kullanma dedin diye.işte ürüne ihtiyacım var acill

sen dediğinden beri yapmıyorum zaten kese 1 ayı geçti.ama peeling ürünlerini de kullanmıyor sen pütürcüklüleri kullanma dedin diye.işte ürüne ihtiyacım var acill
işte o yüzden bunu önerdim tanecikli peeling ve kese yerine enzim yapılır canım nemsizlikten değil ölü deri birikmesinden kabuk o yüzden krem de sürsen işe yaramaz enzim yap üstüne krem sür pammııık gibi olacak

peelin g ürünleri çöpe gitmesin diye bacak kol falan oralarda kullanacağım.bir daha da almam.enzim peelingten alayım dışarı çıkınca
o tanecikli peelingler dediğin gibi bacağa iyi olur birde dirsek topuk diz elinin üstü oralarada iyi oluyor

enzim peeling alınacak o cepte.güneş kremlerini aldım yüz için yves rocher ve biodermadan.geriye karma ciltler için iyi bir krem kaldı .onda da tavsiye isterim.kremlerde çok pahalılar bugün baktım 400 lü fiyatlar istediler.bütçemi aşar.şöyle 150 200 ye alınacak en iyi krem hangisi?

kullanıp çok beğendiklerimi paylaşıyorum biliyorsun
bu tam senlik sağlıklı canlı bitişi var tam mat değil nemlendirmesi de süper

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…