Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir daha asla yaptırmam dediğim işlemlerden biridir maalesef. Kirpik lifting de bela. Onu da yaptırdım, 1 saate yakın sürdü. Sırt üstü yatıyorsun falan. Belim koptu ağrıdan. Güzel oldu fakat 1 ay sonra eski halini lamaya başladı. Ben rimel vs kullanamadığım için yaptırmıştım. İlk ay sürekli aynaya bakıyordum çünkü çok güzel bir etkisi var. Gözleri de hafif büyütüyor gibi. Kirpikler kalkınca göz daha çok açılıyor.
Sen bence sadece cilt ürünleri kullan canım 😊 hassas bi bunyen var benim de acıya dayanmayan bi yapım var sirf alttan muayene fobimden dolayı sezeryan oldum ya da acır diye lazeri erteledim ama burun dahil düşündüğün her şey acı ama sonu guzel şeyler..

Sen bence sadece cilt ürünleri kullan canım 😊 hassas bi bunyen var benim de acıya dayanmayan bi yapım var sirf alttan muayene fobimden dolayı sezeryan oldum ya da acır diye lazeri erteledim ama burun dahil düşündüğün her şey acı ama sonu guzel şeyler..
Evet canım haklısın. Bak ben bugün bir övgü daha aldım, aşırı hoşuma gitti. Bir iş arkadaşım var 1 aydır görmüyordum onu. Bugün yüzümden gözlerini alamadı. N nscckts sen de oku bunları balım. Sen yüzüne ne yaptın da böyle oldu diye sordu.
Tam 1 ay 3 gün olmuş ürünleri kullanmaya başlayalı. Yüzüm gözüm sivilce olsa bile cildim aşırı değişti.
Göz altlarımı da biraz düzeltebilecek bir ürün bulabilirsem tamamdır.
Yani cilt bakım ürünlerine devam edeceğim, dediğin gibi aşırı hassas bir bünyem var. Burun konusunda korkmana gerek yok, gözünü açtığında ağrın falan öyle çok olmuyor. Sadece dikişlerin gerginliğinden dolayı gülerken ağrıyor, gülme :KK70: Sonrasında bol bol gülersin.

Bir daha asla yaptırmam dediğim işlemlerden biridir maalesef. Kirpik lifting de bela. Onu da yaptırdım, 1 saate yakın sürdü. Sırt üstü yatıyorsun falan. Belim koptu ağrıdan. Güzel oldu fakat 1 ay sonra eski halini lamaya başladı, 2 ayda geçti. Ben rimel vs kullanamadığım için yaptırmıştım. İlk ay sürekli aynaya bakıyordum çünkü çok güzel bir etkisi var. Gözleri de hafif büyütüyor gibi. Kirpikler kalkınca göz daha çok açılıyor.
liftinkde ilk yaptırdığında çabuk geçiyor yaptırdıkca süre daha uzun kalmaya başlıyor...

Evet canım haklısın. Bak ben bugün bir övgü daha aldım, aşırı hoşuma gitti. Bir iş arkadaşım var 1 aydır görmüyordum onu. Bugün yüzümden gözlerini alamadı. N nscckts sen de oku bunları balım. Sen yüzüne ne yaptın da böyle oldu diye sordu.
Tam 1 ay 3 gün olmuş ürünleri kullanmaya başlayalı. Yüzüm gözüm sivilce olsa bile cildim aşırı değişti.
Yani cilt bakım ürünlerine devam edeceğim, dediğin gibi aşırı hassas bir bünyem var. Burun konusunda korkmana gerek yok, gözünü açtığında ağrın falan öyle çok olmuyor. Sadece dikişlerin gerginliğinden dolayı gülerken ağrıyor, gülme :KK70: Sonrasında bol bol gülersin.
Harika! Cok sevindim. Valla burun konusunda netim sanırım devlette profa gideceğim geniz eti de var galiba çünkü yaz kış burnum akar dolu dolu. Sonu güzel olsun inşallah

liftinkde ilk yaptırdığında çabuk geçiyor yaptırdıkca süre daha uzun kalmaya başlıyor...
Öyleymiş kuzum. Yine de 2 ay dayandı benim. Bir daha oraya gidemedim, evlenince taşındım oradan. O yaptırdığım yerin fiyatı çok uygundu ve çok temiz, büyük bir yerdi. Bir daha o arayışa girmedim ama kafama soktunuz yine. :oops:

yaa cildin için çok sevindim
Öyleymiş kuzum. Yine de 2 ay dayandı benim. Bir daha oraya gidemedim, evlenince taşındım oradan. O yaptırdığım yerin fiyatı çok uygundu ve çok temiz, büyük bir yerdi. Bir daha o arayışa girmedim ama kafama soktunuz yine. :oops:
liftingler netde satılıyor eli yatkın arkadaşın evde oturduğun yerde bile yapar aslında

Bende kararsizim e doktorlar lifting yapıyor mu hiç bimiyorum
liftinge doktora gerek yok canım ben dipliner için dedim
ama onda da düzgün yapan yer şöyle önemli birine çok ince olanı yapmışlar uzun kiprikli ay ikiye katlanmış gibi olmuştı kırık gibi

Harika! Cok sevindim. Valla burun konusunda netim sanırım devlette profa gideceğim geniz eti de var galiba çünkü yaz kış burnum akar dolu dolu. Sonu güzel olsun inşallah
Git bir danış en azından. Sakın yazın olma, kış mevsimini tercih et. Benim burnum tam güzel olmadı ama eskisinden güzel. Ben o hevesle burun ameliyatının her şeyine katlandım, sen de katlanırsın. İnsanın suratı çok değişiyor (olumlu yönde). Birkaç zorluğu var, ilk 3 ay çok dikkat etmek, ağır kaldırmamak gibi. Hapşırmak, ağzı kapalı öksürmek, ıkınmak falan sakıncalı. Kafa içi basıncını artırıyor be kıkırdakların yerinden oynamasına neden oluyor. Küçük bebeğin yoksa çok zorlanmazsın.

liftingler netde satılıyor eli yatkın arkadaşın evde oturduğun yerde bile yapar aslında
Videosunu da izlemiştim ama yapabilecek kimse yok. İyi bir marka varsa bildiğin, geçen gün bahsettiğim leke tedavisi gören arkadaşım yardımcı olabilir aslında.

Videosunu da izlemiştim ama yapabilecek kimse yok. İyi bir marka varsa bildiğin, geçen gün bahsettiğim leke tedavisi gören arkadaşım yardımcı olabilir aslında.
trendyolda setler halinde 1-2 firma satıyor hepsinin içeriği aynı marka çok farketmiyor canım
birde bazı toptancılar var böyle malzemeeler satan şehrinde nerede satılıyorsa bulursan çok uyguna da alırsın

Bende kararsizim e doktorlar lifting yapıyor mu hiç bimiyorum
Doktora gerek yok ama kirpiklerin kısa değilse işe yarıyor. Arkadaşım da yaptıracaktı, kirpiklerin çok kısa dediler. Bir de kalın ve koyu renkli oluyor lifting sonrası. Ay o şahane bir şeydi gerçekten ama dipliner ı-ıhhh...
trendyolda setler halinde 1-2 firma satıyor hepsinin içeriği aynı marka çok farketmiyor canım
birde bazı toptancılar var böyle malzemeeler satan şehrinde nerede satılıyorsa bulursan çok uyguna da alırsın
Bakacağım, teşekkürler kuzum.
Ay biz çok mu süslüyüz ya? Bence yaşlanınca kokoşun teki olurum kesin :KK70:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X