Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İlk sezon güzeldi şok üstüne şok yaşatmıştı, sonraki sezonlara bakmadım. Ben youtube dan hızlandırılmış izliyordum, çünkü yavaş ilerliyor ve belli hareketler hep tekrar ediyordu. Kore dizsinden uyarlanmıştı ve o sıralarda da kore dizileri de revaçtaydı.
önce kore olan orjinalini izleyeyim o zaman bizimkiler uzatmayı sündürmeyi sever :KK70:

Kalıcı dipliner kesin karar verdim ama ağustosta da saçımi kumral üstü sarı yoğun ombre ya da paket yaptırcam kızımın ameliyatını yaptıran profa da burnumu😂😂 görümcemin oglunun 2 yerden kırılmıştı müthiş çıkarmış yani çok beğendim
Yaa benimde burnumda deformasyon var küçük bir alanda,5-6 sene önce iki kbbcde küçük bşr maleyat yapalım dedi ama ben olmuşken estetikte olsun diye erteledim, tam gücümü topluyorum bir vazi geçiriliyorum. Hatta hani botoks da öğrenen diye bahsettiğim doktorla da görüştüm bir iki sene evvel, adam gerek yok dedi, doldurduğum bir formda burnumdan çok da şikayetçi olmamıştım çünkü. O sırada gencecik kızlar arkadaşlarında görüp burnunu biraz havaya kaldırmak için babalarını yanlarına düşürüp gelmişlerdi. Onlara yaparız ederiz dedi. Bana da isterseniz yaparız ama gerek yok dedi, çoğu zaman özellikle kışın burnum tıkalı geziyorum deformasyonu da düzelttiremedim.

Canım Purest'in içeriğini Watsons sitesinden iyice okuyorum. Üzerine çok şey yazmıyorlar.
Göz altı serumlarını da kremlerini de ben yıllardır o şekilde kullanıyorum. Parmağımda kalanları pıt pıt hemen çizgi oluşabilecek yerlere. Ohh, mis.
Bu mesajı diyorsun değil mi? Geçen hepsiburada da güzel indirim yapmışlardı, ürünler yüzde 35 felan inmişti, tamda watsons'ın indirimin sonlarında, nasıl olsa her yerde indirimi var galiba diye bir iki ürünü kaçırmış oldum. Yani farklı mecralarda da satış yaptıklarında tek tek içerik okumak mümkün olmayabiliyor ve aklıma gelmiyor çok anlamadığımdan.

Günaydin
Koresepetim den nasil siparis veriliyor 😂
Türkiye adresi yazdigim halde su mesaj cikiyor

• Maalesef, bulunduğunuz konum için herhangi bir ödeme yöntemi bulunmamaktadır. Yardıma ihtiyaç duyuyor veya alternatif düzenlemeler yapmak istiyorsanız lütfen bizimle irtibata geçin.

Günaydin
Koresepetim den nasil siparis veriliyor 😂
Türkiye adresi yazdigim halde su mesaj cikiyor

• Maalesef, bulunduğunuz konum için herhangi bir ödeme yöntemi bulunmamaktadır. Yardıma ihtiyaç duyuyor veya alternatif düzenlemeler yapmak istiyorsanız lütfen bizimle irtibata geçin.
günaydın :KK68: kapıda ödeme seçeneği falan vardı da onu mu seçtin ...

günaydın :KK68: kapıda ödeme seçeneği falan vardı da onu mu seçtin ...
Yok secmedim. Hatta odeme ile hicbirsey göremiyorum. Sepetim de iken ödemeye tikliyorum. Adres gorunuyor sonra en altda bu yazi var. Gerci kendilerinede yazdim. Allah bilir ne zaman gorulur 🤭

Yok secmedim. Hatta odeme ile hicbirsey göremiyorum. Sepetim de iken ödemeye tikliyorum. Adres gorunuyor sonra en altda bu yazi var. Gerci kendilerinede yazdim. Allah bilir ne zaman gorulur 🤭
merak ettim bende yazarlarsa sonucu yazar mısın buraya neden böyle olmuş

Kalıcı dipliner yaptıracak olanlar kimlerdi? Ben 9 sene önce yaptırmak istedim. Tek gözüme yaptırdım ama diğer gözüme sıra geldiğinde kalktım masadan. Asla yaptırmam dedim. 9 senedir hâlâ duruyor teki. Silikleşti fakat fark ediliyor. Diğerinde olmadığı için de insanlar anadan doğma öyle olduğunu sanıyor :KK70: Aşırı acımıştı. Canım tatlı benim, gelemem öyle şeylere. Yapan cilt uzmanı şaşırmıştı, kimse bu kadar acıdığını söylememiş daha önce ama bence korkunç bir şeydi. Yaptırmayın :KK43:

Kalıcı dipliner yaptıracak olanlar kimlerdi? Ben 9 sene önce yaptırmak istedim. Tek gözüme yaptırdım ama diğer gözüme sıra geldiğinde kalktım masadan. Asla yaptırmam dedim. 9 senedir hâlâ duruyor teki. Silikleşti fakat fark ediliyor. Diğerinde olmadığı için de insanlar anadan doğma öyle olduğunu sanıyor :KK70: Aşırı acımıştı. Canım tatlı benim, gelemem öyle şeylere. Yapan cilt uzmanı şaşırmıştı, kimse bu kadar acıdığını söylememiş daha önce ama bence korkunç bir şeydi. Yaptırmayın :KK43:
Benim ama bende acidigini hiç duymadım acı eşiğinle ilgili olabilir mi

Benim ama bende acidigini hiç duymadım acı eşiğinle ilgili olabilir mi
Gözleriniz hassassa o da yapabiliyormuş. Mesela ben rimel kullanamam; hemen yaşarır, kaşınır. Sürdüğüm rimeli de gözümde rezil ederim :)) Acıya dayanıklı değilim zaten ama o canımı aşırı yakmıştı. Kaşlarıma microblading yaptırmıştım. O da acıyor ama kirpik diplerine atış yapıldığı için dipliner bir başka...

Tam bu soruyu ben soracaktım.

Gözleriniz hassassa o da yapabiliyormuş. Mesela ben rimel kullanamam; hemen yaşarır, kaşınır. Sürdüğüm rimeli de gözümde rezil ederim :)) Acıya dayanıklı değilim zaten ama o canımı aşırı yakmıştı. Kaşlarıma microblading yaptırmıştım. O da acıyor ama kirpik diplerine atış yapıldığı için dipliner bir başka...
Off şimdi eksiden okudum acıyanlar var ya bende tüm değil ama gözde sürekli eye liner görüntüsünü çok severim. Bi de göz hassas yer ya şakası olmaz.

Bir güzellik maceram başlamadan bitecek gibi görünüyor Allahım 😪

gözümün önünde arkadaşıma yapıldı uyuşturan krem sürüldü yapıldı asla hissetmedi... birde asla o kadar uzun süre kalmaz 3-4 ay kalır kalıcılığı o kadar.... seninki dövme gibi işlenmiş sanki ne kullanmışlar öyle 9 sene nedir ya şaka gibi nerede yaptırmıştın yapan doktormuydu ben direkt doktor eline teslim edicem kendimi

gözümün önünde arkadaşıma yapıldı uyuşturan krem sürüldü yapıldı asla hissetmedi... birde asla o kadar uzun süre kalmaz 3-4 ay kalır kalıcılığı o kadar.... seninki dövme gibi işlenmiş sanki ne kullanmışlar öyle 9 sene nedir ya şaka gibi nerede yaptırmıştın yapan doktormuydu ben direkt doktor eline teslim edicem kendimi
Mezoterapiye radarımı açtım bende dönüşte bütçe uygun olursa görümcemin arkadaşı olan botoks yaptırdigi doktora görünmek niyetindeyim. Saçlarıma da kesin karar verdim sarı tonundan emin değilim. Bi değişiklik isiyorum ya hic olmadı kirpik lifting;D

Mezoterapiye radarımı açtım bende dönüşte bütçe uygun olursa görümcemin arkadaşı olan botoks yaptırdigi doktora görünmek niyetindeyim. Saçlarıma da kesin karar verdim sarı tonundan emin değilim. Bi değişiklik isiyorum ya hic olmadı kirpik lifting;D
liftingde güzel olur hep belirgin kıvrık :)

Çok silikleşti kuzum ama hâlâ var izi. Doktor değildi ama uzman sertifikası vardı. Bayağı da ünlü bir yerdi. O zamanlar millet oraya kaş vs yaptırmak için sıraya giriyordu.
Dövme değil benimki fakat bak şöyle söyleyeyim, oraya yaptırdığım kaş izi bile duruyor hâlâ. Bu da çok enteresan, değil mi? Yani onun da tamamı değil, silik de olsa izleri duruyor. 4 ay önce bir yere kirpik lifting yaptırdım, oradaki kız bile sordu, "Kalıcı dipliner mi yaptırmıştınız?" diye. Eskiden siyahtı, şimdi grileşmiş iyice ama anlayan anlar yani. :)

Bana da krem falan sürdüler, hatta orada daha önce yaptıran bir akrabam vardı ama ben dayanamadım. Herkesin acı eşiği, acıyı hissetme yoğunluğu farklı.

Ben şu an düşünüyorum da çok hassas bir yer göz kapağının kirpik kısmı. Şu aklım olsa kalkışmazmışım bile.

Off şimdi eksiden okudum acıyanlar var ya bende tüm değil ama gözde sürekli eye liner görüntüsünü çok severim. Bi de göz hassas yer ya şakası olmaz.

Bir güzellik maceram başlamadan bitecek gibi görünüyor Allahım 😪
Bir daha asla yaptırmam dediğim işlemlerden biridir maalesef. Kirpik lifting de bela. Onu da yaptırdım, 1 saate yakın sürdü. Sırt üstü yatıyorsun falan. Belim koptu ağrıdan. Güzel oldu fakat 1 ay sonra eski halini lamaya başladı, 2 ayda geçti. Ben rimel vs kullanamadığım için yaptırmıştım. İlk ay sürekli aynaya bakıyordum çünkü çok güzel bir etkisi var. Gözleri de hafif büyütüyor gibi. Kirpikler kalkınca göz daha çok açılıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X