Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Serum u dedigin gibi yapiyorum. Avucumun icine alip. Tonic ise resmen kendimi tokatliyorum

Surda gordukden sonra ikna oldum iyi yontem olduguna dair

ya kıyamam umarım bu kadar tokatlamıyorsundur hafif pıtı pıtı yapsan da yeterli kan dolaşımı hızlansın diye yapılıyor bu

beğenmedim almışsınn.yorum yapamadım şaşkınlıktan.ama dur güleyim en iyisiiii
bu konuda kendisinin yorumu var ''ne enteresan üyeler var beğenmedim atıyorlar normal mesajlara sırf hırslarından'' diye... allah kimseyi bu duruma düşürmesin

Bu peptid serumu mu çok severim peptit içerikleri
Bence hic kacirma :) harika urun. Bitince tekrar tekrar alacagim serum/ampul

Gorunurde kiriskligim yok. Fakat kaslarimi oynatinca,anlimda 1 uzun cizgi cikiyor

Gerci dur. Kas arasinda hafif cizgim vardi. Suan göremiyorum. Gunesden gozumu aliyorum kendimi bildim bileli. Orda var o yuzden ufak kirisklik

Tokatlanan benim. Neler oluyor
ya enteresan şeyler oluyor
güzellik topiği çirkinleşsin asla istemem ama kısaca anlatmam gerekiyor

üyelerden biri diğerine haksızlık etti, haksızlık eden üyelik iptali yapıp gitti bende isim vermeden ne o birileri kaçmış ? dedim
bana burada beğenmedim atan kişi aaaaa sana hiiiiç yakıştıramadım insanların arkasından konuşturmam dedi(kendisi burada kayınvalidesini konuşan üyelerin yersiz yere beğenmedim atmasını da eleştiren de biri) yani hassasiyeti olduğu için değil sırf bana sataşmak için o çıkışı yaptı .

bende özelden yazdım bak dedim güzellik topiğinden senin uslubun sebebiyle uzaklaştım sana mesafe koydum şimdi de gelmiş laf atıyorsun seni iyi niyetli bulmadım ama muhabbetin hatırına yazıyorum yazarsan görmem dedim

kendisi de bana pek hoş olmayacak şeyler yazdı benim algımda sorun varmış gibi zaten herşeyi yanlış anlarsın,zaten hep bana farklı davrandın zaten seninle konuşmak istemem falan dedi cevap bile vermedim kapattım konuyu gitti

ama görüyorum ki beni gördüğü yerde beğenmedim yapıp duruyor mevzu bu ...

Anasinifi cocuklari hareketleri desene

A Aylakkadin kuzum konudan yasakla butonu var mi sende

N nscckts uzun uzun anlattin tesekkurler. Cocukca davranislar,hic canini skma. Gözardi et gitsin

Eklentiler

• Screenshot_2022-07-07-21-47-59-563_com.android.chrome.jpg
    51,6 KB · Görüntüleme: 41
ben medipeel bortax kullandım, revoulation matrixly bitirdim şuan snp prep in var , tekrar meditime botallium düşünüyordum da senin ürünün tr satışı var mı ki

Anasinifi cocuklari hareketleri desene

A Aylakkadin kuzum konudan yasakla butonu var mi sende

N nscckts uzun uzun anlattin tesekkurler. Cocukca davranislar,hic canini skma. Gözardi et gitsin
Var çözdüm canım.
10000 soru soruyoruz. Gık demeden cevap veriyor N nscckts . Yapılması gereken "teşekkür ederim" demek. Yani birde takip etmek zorunda değiliz ki begenmedigimiz konulari

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…