Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kızma ya :KK48:senin öğretici video yanında, nerde ne yapılmaz, hangi cilde ne zaman ne uygulanmaz videoları atman lazımmış önce.:sus:
aslında onlar da var , resimler uygulama şekilleriyle ilgili ekran görüntüleri videolar var ...hepsini paylaştım

evden taşınmaktan vazgeçtim.yüzde yüz zam yaptım kendi evim yapılana dek oturacağım.iyi devlet okulunun yanına taşınacaktım 8000 den başlıyor 4+1 ler .e o parayı vereceğime zaten yüzde elli burslar kazandığı kolejlerden birine yazdırdım çocuğu.tek sorunum okuldu mahallemden komşularımdan bir şikayetim yoktu.
Bir aydır ev için çok yıprandım, bankalarda para yok malesef, kredi çektik, bir haftalık işi oyalaya oyalaya tam bir aya yaydılar. Şimdide devlet bankaları bayağı düşük 150 bin gibi bir meblağa sınırlandırma getirdi. Fakir fukaranın Allah yardımcısı olsun.
Dün bir müteahhit 2+1 için inşaat maliyetinin 1 milyon 100 bine geldiğini bunun toprak maliyetinin 600bin bulduğunu söyledi. Bir de üstüne en az yüzde 30 kâr koyacak. Bir sonraki fiyatları düşünemiyorum.

Bir aydır ev için çok yıprandım, bankalarda para yok malesef, kredi çektik, bir haftalık işi oyalaya oyalaya tam bir aya yaydılar. Şimdide devlet bankaları bayağı düşük 150 bin gibi bir meblağa sınırlandırma getirdi. Fakir fukaranın Allah yardımcısı olsun.
Dün bir müteahhit 2+1 için inşaat maliyetinin 1 milyon 100 bine geldiğini bunun toprak maliyetinin 600bin bulduğunu söyledi. Bir de üstüne en az yüzde 30 kâr koyacak. Bir sonraki fiyatları düşünemiyorum.
ev almak artık imkansız.emekli ikramiyemiz sıfır bir araç bile etmiyor ne evi?ondan çalışmaya devam edecek eşim.ailelerimizden kalanlar olmasa açız valla büyük şehirde.sırf benzine 3000 üstü veriyoruz.bunun kaskoları vergileri bakımı yıkaması derken korkunç paralar tutuyor.44 yaşındayım krizlerde gördüm ama böyle bir alım gücü düşüklüğü hiç görmedim

antepde evler acayip pahalı ya :KK43: anormal alakasız çok absürt fiyatlar

inşallah geçer :KK200:
Bu bir iki ay şeker ve ekmeğe yüklendim stresten. Yoksa 3,5 ay araç oruç tutmuştum (kefaret ve Ramazan), vücut da düzene girdi ama cildim çok susuz kaldı.
Sizler su olayını kontrol etmek için neler yapıyorsunuz arkadaşlar? Cilt için çok çok önemli olduğunu tecrübe etmiş oldum.

Bu bir iki ay şeker ve ekmeğe yüklendim stresten. Yoksa 3,5 ay araç oruç tutmuştum (kefaret ve Ramazan), vücut da düzene girdi ama cildim çok susuz kaldı.
Sizler su olayını kontrol etmek için neler yapıyorsunuz arkadaşlar? Cilt için çok çok önemli olduğunu tecrübe etmiş oldum.
3 tane 1 buçuk litrelik suyum var gün içinde hepsini bitirmiş oluyorum 1 tanesinin içine bir tutam maydanoz 1 limon suyu ve doğranmış kabukları 3-4 karanfil 2 çubuk tarçın 1-2nane yaprağı 1 dilim elma 2 dilim salatalık vs ekliyorum

benim şişem var 1.5 litre. onu akşama dek bitiriyorum.akşam da yatana dek 3 bardak içebiliyorum.bazen limon sıkıyorum bazen tarçın çubuk.ayrıca 3 bardak ta ayran içerim günde severim.ha bir de lanet 3 ü birarada kahvem var.ondan vazgeçemiyorum.sigara alkol sevmem.tek kötü alışkanlığım kahve

ev almak artık imkansız.emekli ikramiyemiz sıfır bir araç bile etmiyor ne evi?ondan çalışmaya devam edecek eşim.ailelerimizden kalanlar olmasa açız valla büyük şehirde.sırf benzine 3000 üstü veriyoruz.bunun kaskoları vergileri bakımı yıkaması derken korkunç paralar tutuyor.44 yaşındayım krizlerde gördüm ama böyle bir alım gücü düşüklüğü hiç görmedim
Seninle aynı yaştayım, evet insan her gün ama her gün aldığı bir şeylerin fiyatına şaşırır mı!
Hayretler içerisinde günler geçiriyoruz. Çocukluğumuzdaki mahrum zamanlara dönüyoruz. Hani o zaman bu kadar imkan yoktu, bizde ailemizin durumunu bilir, ona göre yaşardık. Herkesin de yaşantısı benzerdi. Şimdi imkanlar bollaştı, görerek alamamak, aldığını yerine koyamamak daha çok yıpratıyor.

Daha önce aile hekimimiz hamileyken genital bölgedeki kaşıntı için sirke ve suyu seyrelterek yıkayabilirsin demişti ve sonra da aynı şekilde yüzüne de uygulayabilirsin demişti..benim alerjik durumum var bu yüzden en sağlıklısı benim için bu..sonuçta direk elma sirkesini yüzüme sürmüyorum..yağ bezelerim zaten az.doğalı varken neden krem kullanayım korkuyorum..çok araştırdım
Yanlış anlaşılmak hiç istemem saldırmak derken espriydi benimki N nscckts sende haklısın ama çok yüksek soyucu özellikli kremlerden falan korkuyorum bu sadece beyaz yağ bezelerini geçiriyor cildi soymuyor

Seninle aynı yaştayım, evet insan her gün ama her gün aldığı bir şeylerin fiyatına şaşırır mı!
Hayretler içerisinde günler geçiriyoruz. Çocukluğumuzdaki mahrum zamanlara dönüyoruz. Hani o zaman bu kadar imkan yoktu, bizde ailemizin durumunu bilir, ona göre yaşardık. Herkesin de yaşantısı benzerdi. Şimdi imkanlar bollaştı, görerek alamamak, aldığını yerine koyamamak daha çok yıpratıyor.
aynı gelire aynı kiralara sahibim ama geçinemiyorum.eskiden yaz ve kış en iyi 5 yıldızlı otellerde tatil yapabiliyordum.elmasına pırlantasına altınana kadar alıyordum marka giyiyordum orjinal parfüm kullanıyordum evime eşya alabiliyordum.ama vallahi bak özellikle son 3 senede tatili unuttuk eşyam eskidi alamadım.zara parfümü zor alır oldum.kozmetiklerimi bile ucuzlattım .kıyafetlerimi yazın kışlık kışın yazlık alarak bir de işyeri çekiyle anca alıyorrum.lcw den bile elbiseyi 230 a aldım haftasonu.yemek yesek 3 kişi 300 gidiyor 1 saatde.sinema çocuk istiyor sadece ona bile dünyanın parası.tatil istiyor şimdi.misafirhanelere götüreceğim bir de kampa yazıldık çıkarsa o mersin de.ben alıştığım gördüğüm hayatı istiyorum zenginlik değil ki.bu fakirliğe alışamadım.kimse de alışamaz.ayda 45 bin altı kazanan herkes fakir .ev kredisi alsan en az 15 20 binden başlıyor ödemesi ankarada. :KK12: evler 3 milyon çünkü

3 tane 1 buçuk litrelik suyum var gün içinde hepsini bitirmiş oluyorum 1 tanesinin içine bir tutam maydanoz 1 limon suyu ve doğranmış kabukları 3-4 karanfil 2 çubuk tarçın 1-2nane yaprağı 1 dilim elma 2 dilim salatalık vs ekliyorum
Buzdolabında mı muhafaza ediyorsun? benzer su hazırlayıp buzdolabına koyduğumda unutuyorum yine, göz önüne koyduğumda ise eşim bana bırakmıyor, sağ olsun. :sopa: Ağzıma ekmek, şekerli gıda tıkayacağına su ikram etse hiç su sorunum kalmayacak.
Hintlilerin yaşantısı gibi bir yaşantımız oluyor bazen adam çocukları besleyeceğine olur olmadık beni beslemeye çalışıyor ve sürekli bu konuda kavga etmeme rağmen ve güzellikle de söylememe rağmen ,çocuklara versen daha iyi, bak yavrum sabahtan beri aç bir şey yemedi ona ver, yokkk asla vazgeçmiyor. Allahtan her gün yapmıyor bu durumu, 3-5 güne sürekli yaşıyoruz. Hayatım mücadele içinde gibi hissediyorum her konuda.:confused:

Daha önce aile hekimimiz hamileyken genital bölgedeki kaşıntı için sirke ve suyu seyrelterek yıkayabilirsin demişti ve sonra da aynı şekilde yüzüne de uygulayabilirsin demişti..benim alerjik durumum var bu yüzden en sağlıklısı benim için bu..sonuçta direk elma sirkesini yüzüme sürmüyorum..yağ bezelerim zaten az.doğalı varken neden krem kullanayım korkuyorum..çok araştırdım
Yanlış anlaşılmak hiç istemem saldırmak derken espriydi benimki N nscckts sende haklısın ama çok yüksek soyucu özellikli kremlerden falan korkuyorum bu sadece beyaz yağ bezelerini geçiriyor cildi soymuyor
dün sirke için doktor sür derse sür dedim hatta gittiğinde yine sor dedim dün gece zaten değil mi? doktorun zaten sür dediyse bana sormana bile gerek yok ben doktor değilim ki ? bana doktorum sür dese ben başkasına sorma ihtiyacı bile duymam açıkcası .doktordan ötesi yok çünkü ...ama yüzüme süreceğim şeyi de aile hekimine değil uzmanı olan dermotoloğa sorarım yani.

genital bölgede mantar olunca sirkeli ılık suyla yıkama olur ama en fazla 2 gün ,
birde gerçek doğal elma sirkesi olmak zorunda ve onun oranı var

yüz hassas, tepede güneş bana şimdi yine sorsalar şuan yine sürmeyin derim . doktora sorsun yüzüne sirke terayağı vs sürmek isteyen ben o sorumluluğu alamam...

sana iyi geliyormuş zaten daha önce de sürmüşsün şimdide sürdün geçmiş sevindim adına.

Biz 4 sene önce ev aldık dubleks 276 bine almıştık düşün şimdi satmaya kalksak 1 milyonun üstündeymiş tanıdık emlakçı söylüyor..
Herşey acaip uçmuş vaziyette ev almayı bırak araba almak bile zorlaştı..

Buzdolabında mı muhafaza ediyorsun? benzer su hazırlayıp buzdolabına koyduğumda unutuyorum yine, göz önüne koyduğumda ise eşim bana bırakmıyor, sağ olsun. :sopa: Ağzıma ekmek, şekerli gıda tıkayacağına su ikram etse hiç su sorunum kalmayacak.
Hintlilerin yaşantısı gibi bir yaşantımız oluyor bazen adam çocukları besleyeceğine olur olmadık beni beslemeye çalışıyor ve sürekli bu konuda kavga etmeme rağmen ve güzellikle de söylememe rağmen ,çocuklara versen daha iyi, bak yavrum sabahtan beri aç bir şey yemedi ona ver, yokkk asla vazgeçmiyor. Allahtan her gün yapmıyor bu durumu, 3-5 güne sürekli yaşıyoruz. Hayatım mücadele içinde gibi hissediyorum her konuda.:confused:
ben hiç soğuk su içmem yaz kış hep oda ısısında içerim , her odada şişe var :KK70: bulunduğum heryerde şişe olur yolda yürürken bile şişemle yürürüm

borsada işlem yapmak için bir yatırım şirketleri.ama acemiler için banka yeterli.ben işcep indirdim yatırım hesabı açtım oradan alıp satıyorum.komisyonu biraz yüksek bankaların.tacirler osmanlı vs daha düşüktür.borsaya girmek için sonbaharı bekleyin.şimdi mesela 1000 tl ile sadece hisse alın öğrenin.bist 30 denen hisselerden başlayın.onlar sağlamdır.zarar ettirmezler orta vadede.öğrendikçe para miktarını artırırsınız.borsa yazın durgun olur.asıl çıkışını sonbaharda yapmaya başlar
Zaten borç içinde kalacağım bu aydan sonra, küçük miktarlarda yazdan almak mantıklı öyleyse. Madem sonbaharda artıyor.
Zaten ülkenin para politikası, bu gün almadığın şeyden pişman olursun.
Düne göre pahalı yarına göre ucuz.:KK64:

Zaten borç içinde kalacağım bu aydan sonra, küçük miktarlarda yazdan almak mantıklı öyleyse. Madem sonbaharda artıyor.
Zaten ülkenin para politikası, bu gün almadığın şeyden pişman olursun.
Düne göre pahalı yarına göre ucuz.:KK64:
evet borsadan yabancı yatırımcıların çoğu çekildi.hisselerin oldukça fazlası değerlerinin altında şu an.seçim kararı alıınsın o zaman borsa coşar.borsa bir ülkede biri konuşsa düşer yaprak kımıldasa düşer ama 3 gün sonra bakmışsın hissen bir gün de yüzde 10 kazandırmış.takip etmek lazım.gün içinde bile alıp satarak iyi kazananlar var.ama ona yüksek sermaye lazım

Biz 4 sene önce ev aldık dubleks 276 bine almıştık düşün şimdi satmaya kalksak 1 milyonun üstündeymiş tanıdık emlakçı söylüyor..
Herşey acaip uçmuş vaziyette ev almayı bırak araba almak bile zorlaştı..
ankarada 1 milyona oturulabilecek semtte ev yok maalesef. :KK12: en iyisi boşvermek.düşününce ele bir şey geçmiyor.gelen parayı da yiyorum ben eskisi gibi.psikolojim bozulacağına param gitsin diyorum:KK45:

ben hiç soğuk su içmem yaz kış hep oda ısısında içerim , her odada şişe var :KK70: bulunduğum heryerde şişe olur yolda yürürken bile şişemle yürürüm
Japonlarda yazın bile ılık su taşırmış yanında soğuk su içmiyormuş diye bir şeyler okumuştum.
Şişeleri elde mi yıkıyorsun? Tuhaf bir soru oldu farkındayım, O kadar şişenin temizliği şu an germeye yetti üşengeç biri olarak.
Çocuklar da kursa giderken iki tane kullanıyor zaten. Mantıklı aslında, küçük kızım da sürekli ilgi bekledikçe su için kaldırır beni yerimden, sonra da bir yudum içer geri geliriz. Oğlumda sebil alıp kurtuldum su ikram olayından bu minik beni biraz zorluyor.

Japonlarda yazın bile ılık su taşırmış yanında soğuk su içmiyormuş diye bir şeyler okumuştum.
Şişeleri elde mi yıkıyorsun? Tuhaf bir soru oldu farkındayım, O kadar şişenin temizliği şu an germeye yetti üşengeç biri olarak.
Çocuklar da kursa giderken iki tane kullanıyor zaten. Mantıklı aslında, küçük kızım da sürekli ilgi bekledikçe su için kaldırır beni yerimden, sonra da bir yudum içer geri geliriz. Oğlumda sebil alıp kurtuldum su ikram olayından bu minik beni biraz zorluyor.
benim şişelerim kimse içmez herkesin kendi matarası var yağlı birşeyde yok ki yıkayayım, arıtıcı kullanıyoruz onun altında bir çalkalayıp dolduruyorum :) gözünün önünde suyun olursa içersin bak yoksa kalkıp içmeye üşenirsin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X