Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bunu ben bilemem ki... Ne zaman evde rahatlama moduna girdiysen yaparsın, ister gece uyumadan önce istersen akşam eve gelir gelmez
bir düzelmedi hava yağmura yakalandım az önce.öğlen de yağdı sağanak.kart borcumu bari ödedim .diğer aya kadar harcamaya devamm :KK53:

Şimdi daha anlaşılır oldu. Valla resimde paylaşılınca, direkt düzenli yapılma durumu anlaşıldı benim açımdan, yaz hariç gibi düşünmedim. Hani hep ekstra koruma gerektirir de denildi yapanlar İçin.
Bizim memleketle olmaz deyince hiç mi olmaz diye sorarlar. Olmaz denilince yine biç mi oluru yok denilir.😅😅
Hiç mi olmaz?😂🫣
hayatım hergün yazıyorum yazın yapmayın diyorum dediklerimle görselleri kombo yapacaksın işte :KK70:

bir düzelmedi hava yağmura yakalandım az önce.öğlen de yağdı sağanak.kart borcumu bari ödedim .diğer aya kadar harcamaya devamm :KK53:
gün içinde çok mevsim yaşıyoruz gerçekten... gece nasıl üşüdüm gündüz de tuzum çıkmış öyle terledim :KK70:

hiç şaşırmadım :KK200: kocaman kocaman :KK200::KK200:
Asıl sana kocaman 💕💕💕
kaydettiğin ürünler var mı
Evet var hatta siparis verdim
Prep serumu aldım heliocare güneş kremi
Purest göz serumunu sepete ekledim
Siberian yağ bazlı temizleyici sepette onu kesin alacağım
Dermoskin aha bha kremi alacağım ama yaz ayında tabiri kullanmak yok onu stoklu alıp saklicam + sendeki maybelline eyeliner

Asıl sana kocaman 💕💕💕

Dermoskin aha bha kremi alacağım ama yaz ayında tabiri kullanmak yok onu stoklu alıp saklicam + sendeki maybelline eyeliner
süper :KK200:

Asıl sana kocaman 💕💕💕

hangi siteden alıyorsun kuzum bunları?

hangi siteden alıyorsun kuzum bunları?
Prep Watsonsdan aldım tek satış orası yapiyor eyeliner da oradan alacağım çünkü başka sitede kurumuş ürün geldiği oldu ama Watsonsdan hiç öyle bir şey yaşamadım
Siberian kendi sitesinden alacağım
Diğerleri trendyol ve hepsiburada

Bişey dicem N nscckts bana saldırcak eminim amma velakin söylemeden edemiycem benim beyaz noktalar geçiyor kızlar elma sirkesi ve suyla seyreltip yıllardır kullanıyorum 2-3 günde geçiyor..dün gece sürdüm biraz bastırarak sadece yağ bezesi olan yerlere bugün daha yüzeydeler bu gece de yapınca yarın falan yokolucaklar..

Bişey dicem N nscckts bana saldırcak eminim amma velakin söylemeden edemiycem benim beyaz noktalar geçiyor kızlar elma sirkesi ve suyla seyreltip yıllardır kullanıyorum 2-3 günde geçiyor..dün gece sürdüm biraz bastırarak sadece yağ bezesi olan yerlere bugün daha yüzeydeler bu gece de yapınca yarın falan yokolucaklar..
neyi seyreltiyorsun?hangi ürünü?

hayır bir de yazdıklarımı beğenmiyormuş.yeni üye nasıl tanıdıysa artık beni.belki de yeni üye değildir tabii o da var.
Bana bir üye nefes alıp vermene katlanamıyorum demişti 😂😂😂😂😂 ponçik kalbimi kırmaya çalışmıştı ama kıramamıştı 😂😂😂
Az ötede oyna 3 yaşındakilerle yani akranlarınla demiştim 😂

Bana bir üye nefes alıp vermene katlanamıyorum demişti 😂😂😂😂😂 ponçik kalbimi kırmaya çalışmıştı ama kıramamıştı 😂😂😂
Az ötede oyna 3 yaşındakilerle yani akranlarınla demiştim 😂
neyyy daha neler duyacağım.nefes almasından rahatsız olacağımız öyle gereksiz insanlar varken sen ha? :KK53: :KK45: uzayda yaşıyor galiba

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X