Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
benim şişelerim kimse içmez herkesin kendi matarası var yağlı birşeyde yok ki yıkayayım, arıtıcı kullanıyoruz onun altında bir çalkalayıp dolduruyorum :) gözünün önünde suyun olursa içersin bak yoksa kalkıp içmeye üşenirsin
ben senin saçlarını çok beğeniyorum.aşırı sağlıklı duruyorlar.kaç gündür düşünüyorum.sapsarı saçlar mı yaptırayım yoksa koyu küllü kahveye boyayıp saf keratin mi yükleyeyim diye.ya alışamazsam koyu saça diyorum.ama açtırınca da yıpranacak iyice.öyle düşünüyorum bunu

ben senin saçlarını çok beğeniyorum.aşırı sağlıklı duruyorlar.kaç gündür düşünüyorum.sapsarı saçlar mı yaptırayım yoksa koyu küllü kahveye boyayıp saf keratin mi yükleyeyim diye.ya alışamazsam koyu saça diyorum.ama açtırınca da yıpranacak iyice.öyle düşünüyorum bunu
küllü açık kahveler çok yakışır sana ya... hem dinlenirde saçların

Biz 4 sene önce ev aldık dubleks 276 bine almıştık düşün şimdi satmaya kalksak 1 milyonun üstündeymiş tanıdık emlakçı söylüyor..
Herşey acaip uçmuş vaziyette ev almayı bırak araba almak bile zorlaştı..
Dubbleksin kullanımdan korktum ya, biraz in çık zahmetli geldi. Aynı apartmanımızda vardı fiyat da çok uygundu, büyükler ve deneyimleyen bir kaç akraba vazgeçirdi. Ama sonra çok pişman olduk, fiyatlar bir anda uçtu. O fiyata burada sıfır 2+1 bulamazsın falla.

4-1 almak mümkün olmadığı için iki tane 2+1 aldık, birleştirerek kullanmayı düşünüyoruz. şimdide kara düşünüyorum, tapuyu alınca fark ettik, ev sandığımızdan da küçük neti. İki evi birleştirince benim şu an sığamadığım 3+1 etmiyor.:KK70:

küllü açık kahveler çok yakışır sana ya... hem dinlenirde saçların
evde boyayınca olmuyor.2. yıkayışta turunculaşıyor.ya profesyonel boya alacağım davines loreal prpfesyonel serisi vs gibi ya da kuaföre boyatacağım gene.market boyaları turunculaştırıyor 7 ve üstü renklerde

Dubbleksin kullanımdan korktum ya, biraz in çık zahmetli geldi. Aynı apartmanımızda vardı fiyat da çok uygundu, büyükler ve deneyimleyen bir kaç akraba vazgeçirdi. Ama sonra çok pişman olduk, fiyatlar bir anda uçtu. O fiyata burada sıfır 2+1 bulamazsın falla.

4-1 almak mümkün olmadığı için iki tane 2+1 aldık, birleştirerek kullanmayı düşünüyoruz. şimdide kara düşünüyorum, tapuyu alınca fark ettik, ev sandığımızdan da küçük neti. İki evi birleştirince benim şu an sığamadığım 3+1 etmiyor.:KK70:
Keşke akrabalarına uymasaydın dubleks bile yetmiyor bize..daha sonra başka ev almayı düşünüyoruz ilerde ama nasıl olucak bilmiyorum..sıfır dubleksti bizimki..adam almış sıkışmış daha bina bitmeden sattı bize..
En güzeli kocaman bir ev alıp bir daha içinden çıkmamak ama fiyatlar çok çok çok uçtu

antepde evler acayip pahalı ya :KK43: anormal alakasız çok absürt fiyatlar
O fiyatlara kim alıyor, olmaz bu kadar diye diye, daha da yükseldiğini şahit oldum.
Ocak ayında her ay fiyat mı artarmış diyordum, Martta her hafta mı fiyat artar diyordum. Artışta bir anda 300 bin 400 bin gibi uçuk rakamlar, Mayıs ayında ise bir günde bu kadar fiyat arıttırıldığını gördüm. Almasaydık, kafayı yiyecektik. Artık bu borcu nasıl ödeyecez diye düşünüyorum.:cry: Allahtan hayırlısı..

Keşke akrabalarına uymasaydın dubleks bile yetmiyor bize..daha sonra başka ev almayı düşünüyoruz ilerde ama nasıl olucak bilmiyorum..sıfır dubleksti bizimki..adam almış sıkışmış daha bina bitmeden sattı bize..
En güzeli kocaman bir ev alıp bir daha içinden çıkmamak ama fiyatlar çok çok çok uçtu
Kısmetten ötesi olmuyor. Ne fırsatlar kaçırdım da yeterince paramız yoktu işte. Aslında aman aman dediğimiz bir evde bulamadık ama geldiğimiz noktada ahh keşke şu olsaydı, bu olsaydı ya döndü olay.
3 çocuk ve cinsiyet sıralaması iki çocuğun aynı oda da kalmasına müsaade etmediği için bana 4+1 lazımdı.

Kısmetten ötesi olmuyor. Ne fırsatlar kaçırdım da yeterince paramız yoktu işte. Aslında aman aman dediğimiz bir evde bulamadık ama geldiğimiz noktada ahh keşke şu olsaydı, bu olsaydı ya döndü olay.
3 çocuk ve cinsiyet sıralaması iki çocuğun aynı oda da kalmasına müsaade etmediği için bana 4+1 lazımdı.
ben de 4+1 den aşağı eve sığamam.bir çocuk bir annem 2 de biz anca yetiyor.herkesin odası var ayrıca tv odam var.salonda eşim izliyor oda da ben.aynı film vs zevklerimiz yok.mutfakta da izlemeyi sevmem.sandalyede oturamam uzun süre.ama 2+1 evde yaşayanları da kıskanırım.temizlikleri hemen bitiyor geziyorlar.benimse işim hiç bitmiyor.

Eşimle nişanlıyken 4+1 i kaçırdık 2011 de sıfır jakuzili evdi yine sahibi evi yaptırıyor ve sıkışıyor ama düğün yapıcaz diye alamamıştık..elalemi doyurdum boşu boşuna keşke alsaymışım evi..150 bindi ki o semtte o zaman 500 bindi evler

ben de 4+1 den aşağı eve sığamam.bir çocuk bir annem 2 de biz anca yetiyor.herkesin odası var ayrıca tv odam var.salonda eşim izliyor oda da ben.aynı film vs zevklerimiz yok.mutfakta da izlemeyi sevmem.sandalyede oturamam uzun süre.ama 2+1 evde yaşayanları da kıskanırım.temizlikleri hemen bitiyor geziyorlar.benimse işim hiç bitmiyor.
Doğru geniş evi olanlar temizliğinden şikayetçi. Ama sadece temizlik, dar evde yaşayan nasıl yaşıyor bu dönemde bilmiyorum. Eşyayı minimum tutuyorlardır. Bir yandan sürekli atmak lazım geliyordur. Yavaşa yavaş minimalist olmaya zorluyorum kendimi, epey eşya gönderdim ama geçen cam silme robotunun en dış karton kutusunu atınca sorun yaşadım. Yani hayat bana bir karton kutuyu bile attırmıyorken nasıl minimalist olacağım onu da bilmiyorum.

Günaydın kızlar. Ben de kalkayım kitap okuyayım bakımımı yapayım diyordum. Kitabı elime aldım ki aman allahım. Bir karış toz. Yine mi kum fırtınası oldu. Yine beni temizlik bekliyor :temizlik:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X