Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
IMG_20220616_132243.jpg
makyaj ürünlerimde bunlar allık ve kontürde tek geçerim
Kapatıcı olarak ister yüze ister göz altına kullanabileceğiniz hafif ürünler
Fondoten olarak aşırı yağlı cilt için infaillible uygun
Benim rengim 90 porselen
Karma ciltler bakım kremi olsun ama renkli olsun bb cc gibi ağır olmadın hafif olsun öncelik bakım olsun derse essence tinted beatuy pembeli olandan bulabilirseniz alın kuruya dönük karmalar ve hasssalarda prety naturel olanı alabilir içinde hyaluron ve aloevera var onlarda da renk olarak en açık renk aldım fakat yarım ton koyu geldi bana

Kalem olarak maybrlline lasting drama carbonmatte olan ve bealulis twist it asansörlü göz kalemi eyeliner olarak da maybelline hyperpreciseallday favorim akmazlar bulaşmazlar yumuşak sürümlüler
Maskarada maybrlline lash sensal waterprofum var ama günlük kullanıma uygun değil bence özel günler için uygun

biz mustelayı bitirdik şuan cosmedinki elimde diye onu kullanıyorum cosmed bitince tekrar mustela alıcam
hepsi aynı değil ph dereceleri ve bazılarının içinde n

Eki Görüntüle 3084827 Eki Görüntüle 3084826 svr serumum yedek olarak geldi dermoskin arbutinim de bugün gelir... Bu yazlık rutinim
Kışın da the purest solutions serisi eklenir buraya ek olarak o daha nemli his bıraktığı için kışın işimi görüyor

Maskarayı da herkes övüyor aldım deneyeyim bakalım 45 TL idi fiyatı
Uredermi neden kullanıyorsun canım

Eklentiler

• Screenshot_2022-06-16-13-47-01-534_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-06-16-13-47-01-534_com.android.chrome.jpg
    49,2 KB · Görüntüleme: 29
Uredermi neden kullanıyorsun canım
bacaklarıma kullanıyorum hergün duştan sonra mutlaka kuru fırçalama sonrası tüm bacak bu kremi sürerim ki nemini kaybetmesin parlak olsun cildim lastik gibi olsun vur beni duvara seker geri gelirim :KK70:

şeyde güzel bacaklara kalçaya nemlendirici kullanmak isterseniz ondan da kullandım memnun kaldım zaten o bitti buna başladım

tabiki bu üreli krem kadar etkili değil nemlendirmesi ama bu da güzel

rosmaanda isananın yüzde 10 üreli vücut nemlendiricisi de harikadır

Keratinden neden memnun kalmadın canım? Etkisi geçince kötü mü oldu? Kuaförde saçlarım yanınca 2 hafta önce ben de yaptırdım ve bob kestirdim. Daha kısa bile kestirebilirim aslında :KK43:
Benim şöyle oldu gayet dolgun kıvırcık güzel saclarım var. Ben asla kalıcı düzlük düşünmedim çünkü havasını seviyorum. Kuaförüm güzel markanın keratinini kampanya yapınca denedim yumuşattı sakinledi âmâ bukleleri acilip hacmi düştü bu anlamda iyi gelmedi bana.tam tersi etkisinin geçmesini bekliyorum ki düzelsin

Küçük çocuğu olanlar, aldıkları ürünü çocuklardan nasıl muhafaza ediyor? Minikler kurcalamayı sevmiyor mu? Benim ki tavuk misali oradakini buraya, buradakini öbür tarafa taşıyıp duruyor.
Ikizler henüz ulaşmıyor büyük de alıştı sanırım banyoda çekmeceli açık raflarda ulaşabildiği yerde âmâ doktor verdi diyorum çok dokunmuyor bazen çiçek kokulu isana kremi sürüyor bundan sürebilirsin dediğim için

Benim şöyle oldu gayet dolgun kıvırcık güzel saclarım var. Ben asla kalıcı düzlük düşünmedim çünkü havasını seviyorum. Kuaförüm güzel markanın keratinini kampanya yapınca denedim yumuşattı sakinledi âmâ bukleleri acilip hacmi düştü bu anlamda iyi gelmedi bana.tam tersi etkisinin geçmesini bekliyorum ki düzelsin
Ben de yanıkları geçsin diye yaptırdım. Ne taranıyordu ne de saçımı açabiliyordum. Çok berbat duruyordu. Şimdi güzel oldu en azından elimi saçıma atınca elim saçımın içinde kalmıyor. Yalnız ben son işlem olan o düzleştirmenin yapılmasını istemedim. Dümdüz, sürekli fönlü gibi dursun istemedim. Meğer o işlem yapılmadan keratin saça tam işlemiyormuş. Işıll ışıl yapan işlem, o düzleştirici işlemmiş. Şimdi pişmanım ama yine de saçım bayağı düzeldi. Uzun bob kestirdim, daha da kısa kestirebilirim, kafam çok karışık. Elimi neye atsam yüzüme gözüme bılaştırıyorum gibime geliyor.

Ben de yanıkları geçsin diye yaptırdım. Ne taranıyordu ne de saçımı açabiliyordum. Çok berbat duruyordu. Şimdi güzel oldu en azından elimi saçıma atınca elim saçımın içinde kalmıyor. Yalnız ben son işlem olan o düzleştirmenin yapılmasını istemedim. Dümdüz, sürekli fönlü gibi dursun istemedim. Meğer o işlem yapılmadan keratin saça tam işlemiyormuş. Işıll ışıl yapan işlem, o düzleştirici işlemmiş. Şimdi pişmanım ama yine de saçım bayağı düzeldi. Uzun bob kestirdim, daha da kısa kestirebilirim, kafam çok karışık. Elimi neye atsam yüzüme gözüme bılaştırıyorum gibime geliyor.
evet işte o ısı uygulamasına da uygun olan keratin dedikleri şey gerçek keratin değil brazilya fönü... ısısız uygulanırsa tülerikliği gidiyor yumuşatıyor ısılı olursa düzleşiyor
bu şey gibi tüm krem ovalamalara ciflemek dememiz gibi tüm pedlerin ortak adının orkid olması gibi :KK70: kuaförlerde keratin diyorlar ama aslında o keratin değil

evet işte o ısı uygulamasına da uygun olan keratin dedikleri şey gerçek keratin değil brazilya fönü... ısısız uygulanırsa tülerikliği gidiyor yumuşatıyor ısılı olursa düzleşiyor
bu şey gibi tüm krem ovalamalara ciflemek dememiz gibi tüm pedlerin ortak adının orkid olması gibi :KK70: kuaförlerde keratin diyorlar ama aslında o keratin değil
Şimdi ben yanlış bir şey mi yapmış oldum? Düzleştirme istemedim diye etkisi olmadı mı acaba? Evet tülerikliği gitti, asıl amacım da oydu zaten. Ne dersin, kökten kestirip kurtulayım mı? :KK70:

Şimdi ben yanlış bir şey mi yapmış oldum? Düzleştirme istemedim diye etkisi olmadı mı acaba? Evet tülerikliği gitti, asıl amacım da oydu zaten. Ne dersin, kökten kestirip kurtulayım mı? :KK70:
yok canım kestirme de zamana bırak
yanıklar için olaplex ve bc acil kurtarma kitleri vardı o zaman tanışmış olsaydık onları önerirdim :KK70: kısmet...
sünüyormuydu saçın ıslakken ? öyle mi yanmıştı

yok canım kestirme de zamana bırak
yanıklar için olaplex ve bc acil kurtarma kitleri vardı o zaman tanışmış olsaydık onları önerirdim :KK70: kısmet...
sünüyormuydu saçın ıslakken ? öyle mi yanmıştı
Hı hı... Sünüyordu kuzum. Hatta birkaç konuda yazdım bunu ama seninle sonradan tanıştık :KK43: ıslakken lastik gibi uzuyordu. Yaş kadayıf gibi... Kuruyunca da elektrik çarpmış gibi oluyordu. Taranmıyordu, kopuyordu yer yer...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X