Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hı hı... Sünüyordu kuzum. Hatta birkaç konuda yazdım bunu ama seninle sonradan tanıştık :KK43: ıslakken lastik gibi uzuyordu. Yaş kadayıf gibi... Kuruyunca da elektrik çarpmış gibi oluyordu. Taranmıyordu, kopuyordu yer yer...
o noktadaki saçın tek kurtuluşu kesebildiğin noktaya kadar kestirip sonra yanıklara özel (protein kaynaklı) acil kurtarma setinden almak
saçındaki keratin denen brazilya fönü geçince yine sıkıntı yaşayacaksın o geçici yöntem

Bana uzun saçın yakışmadığını düşünüyorum. Yüzümü aşağı doğru çekiyor sanki. Kestirdim ama biraz daha kestirebilirim. O acil kurtarma şeysinin linki, adı falan var mı beybi?

Bana uzun saçın yakışmadığını düşünüyorum. Yüzümü aşağı doğru çekiyor sanki. Kestirdim ama biraz daha kestirebilirim. O acil kurtarma şeysinin linki, adı falan var mı beybi?
Bonacure almıştım ben antepte yandığında schwarzkoph un kırmızı serisi
Düzelince mavi nemlendirici serisini

Iki üç kutu davines kullandım o zamanlar yine çok pahalıydı bunlar şuan bilmiyorum muadil ne olur.. bahsettiğim 5 yıl önceydi:)

Hı hı... Sünüyordu kuzum. Hatta birkaç konuda yazdım bunu ama seninle sonradan tanıştık :KK43: ıslakken lastik gibi uzuyordu. Yaş kadayıf gibi... Kuruyunca da elektrik çarpmış gibi oluyordu. Taranmıyordu, kopuyordu yer yer...
Bunu bir kez yaşadım kısacık kestirdim düğünden sonrası ama bildiğin ezo mola nin yeni hali gibi kısa ve yakışmıştı allahtan.. ve şükür eskisinden gür kıvırcık ve sağlıklı uzadı. Bende bilsem ışıl işlem yaptirmazdim , kurutmadan vigolatirdim

Bunu bir kez yaşadım kısacık kestirdim düğünden sonrası ama bildiğin ezo mola nin yeni hali gibi kısa ve yakışmıştı allahtan.. ve şükür eskisinden gür kıvırcık ve sağlıklı uzadı. Bende bilsem ışıl işlem yaptirmazdim , kurutmadan vigolatirdim
Kısa saç herkese yakışmaz, şanslısın. Ben biraz daha kestirip bir süre bekleyeyim. Ön yan kısımlar berbat olmuştu, arkalar sapasağlam. Çok çabuk uzuyor, bakalım yıl sonu ne halde olacağım.

bunu izlemeni tavsiye ederim bu ürünü ben kullandım gerçekten güzel bir keratin

Sachane çok cok guzel bi site o kadar çok alışveriş yaptım ki geçmiş zamanda

Bana da olur mu yine formunu aynı tutup bozmadan

Eklentiler

• IMG_20220616_185027.jpg
    IMG_20220616_185027.jpg
    68,7 KB · Görüntüleme: 30

Şimdi izleyeceğim. Kuzum bir de sana sormak istiyorum, Nıp+fab salisilik asit yüz yıkama jeli vardı sende. Gerekir mi sence? Eylül sonrası için hazırladığım dolaba onu da koymalı mıyım?

Şimdi izleyeceğim. Kuzum bir de sana sormak istiyorum, Nıp+fab salisilik asit yüz yıkama jeli vardı sende. Gerekir mi sence? Eylül sonrası için hazırladığım dolaba onu da koymalı mıyım?
bunlar ihtiyaca göre verilecek kararlar aslında ben aşırı yağlı akneye meyilli bir cilde sahibim birgün bir kalkıyorum ki soğuk sıkım yağ makinası gibi, eğer bazen yağlı bazen hassas bazen kuru ciltlere sahip oluyorsan ihtiyacına yönelik yıkama jelleri bulundurmalısın .

Şimdi ben yanlış bir şey mi yapmış oldum? Düzleştirme istemedim diye etkisi olmadı mı acaba? Evet tülerikliği gitti, asıl amacım da oydu zaten. Ne dersin, kökten kestirip kurtulayım mı? :KK70:
saçlarla çok oynamak daha kötü sonuç veriyor.saf keratin yükle bundan sonra ve elleme uzasın kendi kendine.

bunlar ihtiyaca göre verilecek kararlar aslında ben aşırı yağlı akneye meyilli bir cilde sahibim birgün bir kalkıyorum ki soğuk sıkım yağ makinası gibi, eğer bazen yağlı bazen hassas bazen kuru ciltlere sahip oluyorsan ihtiyacına yönelik yıkama jelleri bulundurmalısın .
O haldeeeee ben çok beğendiğim SVR jel ve Cosmed yağ ile yola devam edeyim🐾💕

O haldeeeee ben çok beğendiğim SVR jel ve Cosmed yağ ile yola devam edeyim🐾💕
Denemek istediğin merak ettiğin ürünleri bittikçe al dene ben öyle yapa yapa ürünlere ve içeriklere hakim oldum ve keşfettim 🤗

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X