Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kızlar bana hiçbir yüze sürülen güneş kremi yaramadı
Bende sebamedin bebekler için olan güneş kremini kullanıyorum senelerdir..
Bunu da alınacaklara ekleyeyim. Tam bir görgüsüz oldum vallaha
Yetişkin için olanı çok yağlı geliyordu geçmişte kullandığım, tabi o zamanlar arındırma olayını bilmiyormuşum. Yıkayıp geçiyordum günlük.
Koreli bir hesabı takip ediyorum, tam anlamadım bir anne iki kız kardeş gibi, kıyafet tanıtıyorlar, tam Türk kadınlarının giyebileceği tarz. Ne kısa ne uzun, ne bol ne dar, uyumlu basit ama şık gösteren parçalar. Dün canlı yayın açmışlardı yediklerini anlatıyorlardı sanırım formda kalmak için ( Ah bir korece de bilseydim, ne güzel olurdu!) İşte bunların ciltleri bembeyaz, parıl parıl da parlıyordu. (tabi algıda seçicilik) Cilt kısmını zaten yalayıp yutmuşlar anlaşılan, yemekti kıyafetti bütün dertleri..

Evet öyleymiş, bakalım ben dün gece epey uğraşıp, düşünüp bunları sipariş verdim.
Eki Görüntüle 3084747

aldığın ürünler güzel
fiddy yöntemi için zaten bu toniği önermiştim
sen sanırım burada yazılanları tam okumuyorsun kaçak öğrenci
ürünlerin arkasında nasıl kullanılacağı yazıyor zaten ... benim favorim svr olanı gece gündüz uygulayabilirsin giseng uygulamak istiyorsan gündüz svr gece giseng uygulayabilirsin ... hayırlı olsun güzel bir rutin oluşturuyorsun sende...

ahsene en başından kimsenin yatak odası eşyaları kurcalanmaz senin odan nasıl senin özel alanın bizimkide özel alan dedim hep
1 çekmecemiz ortak onu açabilir onda el kremleri falan var ellerini yıkadığı zaman kuruduğunda sürsün diye güneş kremi var okula gitmeden önce sürsün diye onlar için açabildiği bir çekmecesi var
birde benimkilere sulanmasın diye ben onun odasınada kozmetik çekmecesi yaptım bende bitenlerin kaplarını kendisine uygun süsledim ve yaşına uygun kullanabileceği ürünleri koyup verdim musallat olmuyor o yüzden bizimkilere

daha bebekken de böyle konutuğum için emzirirken bile bunları anlattığım için hiç açmıyor ecza dolabıymış kozmetiklermiş bıçakların olduğu çekmeceymiş bilir yani babasıyla oturup ne tehlikeler olabileceğini anlatarak örnekler vererek konuştuk... parfümümü bile koklamak isterse izin ister önce bakabilir miyim diye asla dokunmaz yani ...

kullanabilirler canım sadece gece uyumadan önce kullansınlar günde 1 kere...
şimdi açıkcası 15-16 yaştan önce ciltle oynanmaması lazım ve ne kadar yıkasalarda zaten hep yağlı olacak ciltleri onu kuruturlarsa dermatit olurlar erken yaşta kırışırlar falan... sadece sivilce olmasın gözenek tıkanmasın maksat temizlik diye günde 1 kere gece yıkasalar bununla olur... mustelanın bebekler için el yüz vücut yıkama ürünü var biraz pahalı ama ben ahsene ondan kullandım hep güneş kremi kullanıyor ya ahsen ... eğer indirimde denk gelirse çocuklara ondan alabilirsin

koreliler güzellik estetik ve cilt bakım konusunda ileri seviyeler aşmışlar... oralarda estetik cafeler var pastaneye gider gibi gidip oturuyorsun baya yuvarlar cafe tarzı masalar takılıyorsun randevu sistemi

korelilerde baharatlı yedikleri için bizim türk insanları gibi yağlı ciltli sivilceli siyah noktalı insanlar türk insanlarınında geneli yağlı karma siyah noktalı sicvilcelidir
kore ürünlerini o yüzden biz çok seviyoruz cilt yapımıza uyuyor ...

Doğru.
Bak benim sivilce nerdeyse 3 cm, cildin altında ağrıyordu. Sadece ikili aşamalı temizleme ile haketen bayağı zayıfladı, 0,5 cm kadar şuan, 5-6 kat küçüldü. Kaldı ki bir iki gece ikili temizleme yapamadan uyudum., sabah yaptım.
Şimdi evde salisik asit ve niacinamide bulunduracağım. Siparişler gelirse hafta sonu fiddy yöntemini yapacağım.

Birde geçen sene ki izlediğim filmlerden, eski imparatorluklarında yüz çok aşırı önemliymiş, çocukluğunda yüzünde yara izi olan imparator olamıyor, kadın ve genç kızların kazara yüzüne zarar verenleri asıyorlar felan.. Bin yıl öncesin de bile kadınların hazırlıkları epey uğraştırıcı..

S sepyazeytin herşey yolunda mı canım sesin çıkmıyor merak ettim
Sanırım biraz alınganlık ettim son 2 gündür. Birkaç kez senden bahsettim yorumlarda, karşılık vermediğin için benden bıktığını düşündüm galiba. Okuyorum yazılanları ve sessizce senin verdiğin rutinimi uyguluyorum.

Okuyorum da anca bu kadar anlıyorum., geçmişe doğru gidiyorum okurken. senden kopya çekmeye çalışıyorum, hızlı yol almak için.
Akıllıca, benim kızlar da dinliyorlar, tamam diyorlar arkanı dönünce ya da unutunca hoopp eskiye dönüş.
Sürekli olan bir şey değil zaten en küçüğü 3.5 yaşında çok anlamıyor ama ablasından farklı olarak kimde neyi görse yapmak istiyor ve gözüne kestirdiğini yapıyor. Ablası şükür izin alır, geçen eski yüz yıkama jelin daha iyi olduğunu söyleyince kendisinin de kullanmış olduğunu anladım. Yoksa yenisi için anne ben de kullanabilir miyim diyor ama eski ürünü haberim olmadan kullanıyormuş. Çocuk konusunda ufak tefek meselerle imtihana tabi tutuluyorum sürekli..

Keratinden neden memnun kalmadın canım? Etkisi geçince kötü mü oldu? Kuaförde saçlarım yanınca 2 hafta önce ben de yaptırdım ve bob kestirdim. Daha kısa bile kestirebilirim aslında

Zaten k beauty onların puruzsuz ciltlerinin hayranlığından yayıldı ya dünyaya

Bunlar uygun mu canım

Eklentiler

• Screenshot_2022-06-16-11-41-23-913_trendyol.com.jpg
    70,8 KB · Görüntüleme: 22
burada en çok yanıtladığım kişi bence sensin
alemsin ya

Canım fotoğrafını atabilir misin? Bence hepsi aynı
biz mustelayı bitirdik şuan cosmedinki elimde diye onu kullanıyorum cosmed bitince tekrar mustela alıcam
hepsi aynı değil ph dereceleri ve bazılarının içinde nazik temizleme bazılarınkinde sürfektan var... (sürfektan detarjan gibi birşey)

svr serumum yedek olarak geldi dermoskin arbutinim de bugün gelir... Bu yazlık rutinim
Kışın da the purest solutions serisi eklenir buraya ek olarak o daha nemli his bıraktığı için kışın işimi görüyor

Maskarayı da herkes övüyor aldım deneyeyim bakalım 45 TL idi fiyatı

Yıkama jelim çok çünkü bazen aşırı yağlı bazen hassas oluyor gününe göre kullanıyorum onun haricinde az öz

Kışın bu dolaba Purest niacinamide eklerim onu gündüz kullanırım gece svr birde doa dan giseng alırım
Purest den klasik glikolik Salisilik asitli Tonik eklerim

Birde göz çevresi serumum biter ekleme yaparım artık hangisi denk gelirse

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…