Güzelliğinizle ilgili sorularınız

gurbik ben biberiye sabunu sordum geçenlerde bana onun saş dökülmelerini önlemek ve canlandırmak için olduğunu söylediler ve başka sabun önerdiler adı da kadife çiçeği sabunuydu sanırım alayım mı??
açık gözenekler için ne önerirsin? sırnaşık şey

gurbik ben biberiye sabunu sordum geçenlerde bana onun saş dökülmelerini önlemek ve canlandırmak için olduğunu söylediler ve başka sabun önerdiler adı da kadife çiçeği sabunuydu sanırım alayım mı??
açık gözenekler için ne önerirsin? sırnaşık şey

ya bu insanlar ne çok biliyo neyin neye yaradıgını maşallah....
biberiye sabunu antibakteriyeldir
saçla ne alakası varmış?
la havle....

kimseyi dinleme git kipaya canım
bagno di roma'nın biberiye sabunu ve ballı sabununu al çık...
beni dinle sen

açık gözenekler icin de cilek esansı yagini suyla seyreltip buzluga atmayı sabah / aksam o buz taneleriyle masaj yapmanı oneririm cildine

ya bu insanlar ne çok biliyo neyin neye yaradıgını maşallah....
biberiye sabunu antibakteriyeldir
saçla ne alakası varmış?
la havle....

kimseyi dinleme git kipaya canım
bagno di roma'nın biberiye sabunu ve ballı sabununu al çık...
beni dinle sen

açık gözenekler icin de cilek esansı yagini suyla seyreltip buzluga atmayı sabah / aksam o buz taneleriyle masaj yapmanı oneririm cildine

ben de bugün kkda cilt sıkılaştırıcı araştırması yapayım diyordum...
iyi denk geldi... ben de deneyeyim bunu :)

bu arada gurbacıım hatırlarsan gözlerimin alt kısmı yara olmuştu ya...
artık ağlamıyorum çok daha iyi durumdalar... ama azıcık ağlasam bile hemen kızarıyor...
bu erkek milleti sağlıktan da güzellikten de eder insanı...:kızgın:

acaba güzelliğin sırrının erkeksiz bir yaşamdan geçtiğini söylesek doğru olur mu :uhm:
yoksa çok bilen aktar amcalara mı danışsam kaydirigubbakcemile3

gurbişim
şimdi ben kollarımı aldırıyorum sir ağdayla
ama üst taraflara doğru sivilcelenme yaptı
napcam ben ya yazda geliyo
alt taraflarda bişi yok ama üst kısımlar sivilce oldu :KK43:((((

Selam arkadaşlar.. Yağlı ve akneli bir cildim var..daha gergin ve pürüzsüz olmasını istiyorum.Uzun zamandır araştırıyorum. buğday yağı,üzüm çekirdeği yağı ve kayısı çekirdeği yağı arasında kararsızım. hepsini kullanmak istemiyorum.. hangisi daha iyi ve etkilidir acaba..?? Yardımcı olurmusunuz ??

kızlarr ooff offf şu kızarmayaa bi çözüm bulunn nolluurrrr.. sogukda sıcakta yanaklarım kıpkırmızı oluyo.. sevgilim azcık bişey yanagımdan öpüyo gene kıpkırmızı oluyoo ooff offf bıktım bu dertten.. :KK43: ve dogru düzgün bi nemlendirici bulamadım buna çare olan akşamları genelde makyajımı temizledikten sonra bugdayyagı+kayısı çekirdegi yagı kullanıyorum.. ama gündüz makyaj altına kullanabilecegim bi nemlendirici bulamadım.. dogal yada dermotolojik ürünler olsun istiyorum ama kafam allak pullakk yokk yokk yokk :KK43: bişiler kullanıp memnun kalan arkadşlarım nolur cevap bekliyorummm :KK43: yardım edinnn yaaa yüüüttfeennn kızarmakk istemiyorumm artııkkkkk :KK43:((

ben de bugün kkda cilt sıkılaştırıcı araştırması yapayım diyordum...
iyi denk geldi... ben de deneyeyim bunu :)

bu arada gurbacıım hatırlarsan gözlerimin alt kısmı yara olmuştu ya...
artık ağlamıyorum çok daha iyi durumdalar... ama azıcık ağlasam bile hemen kızarıyor...
bu erkek milleti sağlıktan da güzellikten de eder insanı...:kızgın:

acaba güzelliğin sırrının erkeksiz bir yaşamdan geçtiğini söylesek doğru olur mu :uhm:
yoksa çok bilen aktar amcalara mı danışsam kaydirigubbakcemile3

süper bi tespit canım :lepi::roflol:

gurbişim
şimdi ben kollarımı aldırıyorum sir ağdayla
ama üst taraflara doğru sivilcelenme yaptı
napcam ben ya yazda geliyo
alt taraflarda bişi yok ama üst kısımlar sivilce oldu :KK43:((((

canım niveanın bi koltuk altı rollonu var
çok işe yariyor
ama tam adı neydi unuttum
akşam bakayım
yarın yazarım
epilasyondan sonra kullan
pamuk gibi oluyordelikafadulden

Selam arkadaşlar.. Yağlı ve akneli bir cildim var..daha gergin ve pürüzsüz olmasını istiyorum.Uzun zamandır araştırıyorum. buğday yağı,üzüm çekirdeği yağı ve kayısı çekirdeği yağı arasında kararsızım. hepsini kullanmak istemiyorum.. hangisi daha iyi ve etkilidir acaba..?? Yardımcı olurmusunuz ??

canım yaglı cildin varsa yag kullanma...
limonu suyla seyrelt ve tonik gibi kullan geceleri yatmadan yüzünü sil
bir de sabah kalkınca
akneleri kurutup yag dengesini sağlar

kızlarr ooff offf şu kızarmayaa bi çözüm bulunn nolluurrrr.. sogukda sıcakta yanaklarım kıpkırmızı oluyo.. sevgilim azcık bişey yanagımdan öpüyo gene kıpkırmızı oluyoo ooff offf bıktım bu dertten.. :KK43: ve dogru düzgün bi nemlendirici bulamadım buna çare olan akşamları genelde makyajımı temizledikten sonra bugdayyagı+kayısı çekirdegi yagı kullanıyorum.. ama gündüz makyaj altına kullanabilecegim bi nemlendirici bulamadım.. dogal yada dermotolojik ürünler olsun istiyorum ama kafam allak pullakk yokk yokk yokk :KK43: bişiler kullanıp memnun kalan arkadşlarım nolur cevap bekliyorummm :KK43: yardım edinnn yaaa yüüüttfeennn kızarmakk istemiyorumm artııkkkkk :KK43:((

canım bu kozmetiklerle cozulebilecek bir durum değil
tamamıyle genetik

nemlendirici konusunda ise bebak'ı öneririm....

ahh ahh gurbik ben neler yapayım bıktım artık sende benden bıkıcaksın bu gidişte :)
ben biberiye sabunu alamadım demiştim ya gittim bana domatesli,fesleğenli sabun verdiler bende deniyim die aldım şimdi onu kullanıorum bide gülsuyu ama benzamycini falan bıraktım sanki iki üç tane küçükte olsa sivilce çıktı .... Çok üzgünüm çoook

canım bende aynen senin gibiyim yazın güneş kışın rüzgar soğuk cildimi mahvediyo resmen acıyo yüzüm
en sonunda çareyi dermokozmetik ürünlerde buldum avene'nin temizleyicisi ve nemlendiricisini aldım doktor tavsiyesiyle biraz pahalı ama değiyor gerçekten...
ama senin sadece kızarmaysa onu bilemem kuruma falan yoksa yani..
gurba prensesin işine karışmış olmıyım ama bende paylaşayım dedim deneyimlerimi:))

Son düzenleme:
ahh ahh gurbik ben neler yapayım bıktım artık sende benden bıkıcaksın bu gidişte :)
ben biberiye sabunu alamadım demiştim ya gittim bana domatesli,fesleğenli sabun verdiler bende deniyim die aldım şimdi onu kullanıorum bide gülsuyu ama benzamycini falan bıraktım sanki iki üç tane küçükte olsa sivilce çıktı .... Çok üzgünüm çoook
canım tekrar merhaba
domatesli fesleğenli sabunu ilk kez duyuyorum
denemedim reaksiyonlarını bilemem o yüzden kullanmaman taraftarıyım
sana daha önce de söylemiştim ya hani ilaç + merhem kullanıyorsan (doktor tavsiyesi ile) bebak'ı kullan diyemem diye
cünkü bilmiyorum doguracagi sonucları

2-3 gündür deneyip çok memnun kaldıgım bi uygulamayı anlatıyım sen de dene
kesinlikle işe yariyor

önce yüzümü biberiye yada ballı sabunumla yıkıyor ardından bebakla siliyor ve yatmadan önce çeyrek bardak suya çeyrek limon sıkıyor ve bununla tonik gibi yüzümü siliyorum
fuar spotlarından dolayı tahriş olan sivilcelenen yüzüm kısa sürede eski haline döndü hihoyyyt
zaten limonun cilt için önemini bilmeyen yoktur
gerçekten işe yarıyor
bir de bunun yanısıra o limonlu sulu (arzu edilirse minicik bal da eklenebilir karısıma) karışımı buz kalıplarına doldurdum attım buzluğa
sabah makyaj yapmadan cildimde gezdiriyorum
hem elastikiyet kaybını geciktirir bu yöntem hem de makyajın daha canlı daha kalıcı olmasını sağlar :eek:

canım bende aynen senin gibiyim yazın güneş kışın rüzgar soğuk cildimi mahvediyo resmen acıyo yüzüm
en sonunda çareyi dermokozmetik ürünlerde buldum avene'nin temizleyicisi ve nemlendiricisini aldım doktor tavsiyesiyle biraz pahalı ama değiyor gerçekten...
ama senin sadece kızarmaysa onu bilemem kuruma falan yoksa yani..
gurba prensesin işine karışmış olmıyım ama bende paylaşayım dedim deneyimlerimi:))

canım yaa ne demek işime karışmak burda birilerine faydalı olabilmek için varız :))
dün tam çıkış saatim olunca biraz katakulliye geldi arkadasın sorusu acıkcası
şimdi okuyunca sorunu daha iyi anladım
ben mahcubiyetten kızardigini saniyordum arkadaşın yüzünü :)
erkek arkadaşım öpünce falan demiş ya -tatlicadiarzu-
dermokozmetik konusunda aynen katılıyorum
belli ki cildin hassasiyeti hat safhada
önce bir uzmana görünüp ardından doğru ürünle doğru tedavi bu sorunu çözer
doktor önerir mi bilemem ama dermologica bu konuda favori markalarımdandır
fakat senin de söylediğin gibi dermokozm. ürünler biraz tuzlu ne yazık ki...

mrb

son 2 aydır burnumun yan taraflarında kılcal damarlar çıkmaya başladı.zaten siyah noktalarım var.gözeneklerim açık.yağlı bir cildim var.kılcal damar için ne yapabilirim...senağlama

mrb

son 2 aydır burnumun yan taraflarında kılcal damarlar çıkmaya başladı.zaten siyah noktalarım var.gözeneklerim açık.yağlı bir cildim var.kılcal damar için ne yapabilirim...senağlama

canım gözenekler ve diğer problemlerin için yapilması gerekenleri yazdım bi iki sayfa önce ama kılcal damarlar için tedavi ancak lazerle mümkün...
krem tonik falan filan kar etmez...

elma sirkesi ile silmek fayda ediyor diyorlar ama düşük bi ihtimal olarak görüyorum...

güneşten koruma faktoru yuksek nemlendirici kullanmaya gayret et bitanem

ayyy canımm çok teşekkür ederim yaa çok çok öptüm seni çoooook saoll kaydirigubbakcemile3

canım yaa ne demek işime karışmak burda birilerine faydalı olabilmek için varız :))
dün tam çıkış saatim olunca biraz katakulliye geldi arkadasın sorusu acıkcası
şimdi okuyunca sorunu daha iyi anladım
ben mahcubiyetten kızardigini saniyordum arkadaşın yüzünü :)
erkek arkadaşım öpünce falan demiş ya -tatlicadiarzu-
dermokozmetik konusunda aynen katılıyorum
belli ki cildin hassasiyeti hat safhada
önce bir uzmana görünüp ardından doğru ürünle doğru tedavi bu sorunu çözer
doktor önerir mi bilemem ama dermologica bu konuda favori markalarımdandır
fakat senin de söylediğin gibi dermokozm. ürünler biraz tuzlu ne yazık ki...
[/QUOTE]

evet canım 75 ytl verdim o da indirimliymiş güyaaagamyoncuiremsu
o sebeple gıdım gıdım kullanıyorum hemen bitmesin diye Allahtan yüzümde küçük az yetiyo bana:ecrin_bebek:

X