Güzelliğinizle ilgili sorularınız

merhaba...
benim merak ettiğim sormak istediğim bir şey var.yüzümde sivilce ve izleri var.düzenli olarak peeling ve maske yapmaya başladım.acaba zararı olurmu.sivilcelere peelingin. maske ve peeling sivilce izlerimi geçirrmeye yardım edermi

merhaba,
koltuk altim cok terliyor. islaklik da pek hos gorunmuyor biliyorsunuz.
telemeyi onleyen urunler var,
1- bunlar zararli maddeler iceriyor mu? zarar & yarar oranı nedr?
2- urun tavsiye eder misiniz? (biothermin deo pure krem ve jelini gordum, ama hic biotherm kullanmadim...)
tesekkurler
canım bende dün gece eşimle bunu tartışıyordum eşimde çok terliyor bahsettiğin ürünler güzel ürünler ama terlemeni engellemez eşim doktor terlemenin vücudun savunma mekanizması olduğunu söylüyor ve bu sorunu kafasına pek takmıyor ........
alıntı.

Antiperspirantlar, terlemeyi deodorantlara oranla daha fazla önlerler. Ter oranini ayarlayip, çok fazla ter üretilmesine engel olurlar. Ter üretimini aliminyum tuzlari sayesinde engelleyip, ter bezlerini sikistirirlar. Içerdikleri alüminyum kloride ve benzeri aktif maddeler ile vücuttaki terlemeyi engeller, nemi azaltir ve kokulari sayesinde de tazelik verirler. Içindeki maddelere göre etki süresi ve gücü degisim gösterir.

Ancak antiperspirant ürünler daha çok pudrali formül içerdikleri için, genellikle koltuk altina uygulanmalidir. Kiyafet üzerine sikilan antiperspirant ürünlerin hiçbir etkisi yoktur. Koltuk altina sürülen antiperspirant ürün, ter bakterilerinin pudra tabakasi disina çikmasini engeller ve böylece bakteriler kuruyup gider. Alkol içermediklerinden dolayi vücut için son derece hafiftirler. Ayrica ferahlatici bir etki saglarlar.

Tercihiniz ister deodorant, ister antiperspirant olsun, her ikisi de ter kokusunu azaltmak ve günlük yasamda karsilasacaginiz gergin veya stresli anlari kolaylastirmak için size yardimci olacakti

merhaba...
benim merak ettiğim sormak istediğim bir şey var.yüzümde sivilce ve izleri var.düzenli olarak peeling ve maske yapmaya başladım.acaba zararı olurmu.sivilcelere peelingin. maske ve peeling sivilce izlerimi geçirrmeye yardım edermi

yüzünde sivilce varsa peeling yapmanı tavsiye etmem ama tek tük varsa sivilcelerin üzerine baskı yapmadan nazikçe temizlemen gerekir ama maske yapabilirsin özellikle kil maskesi öneririm

peki ürün onerebilir misiniz?
bu siteyi incelidim, maxim adli (Al iceren) 1 urun bircok kisi tarafindan begenilmis. biotherm, yada terkur, yada..?

Meraba benim saç diplerim yağlı uçlar röleden yıprandı saçlarım uzun.ve çok geç uzuyor ..nasıl bir saç maskesi kullanabilirim ve biraz dökülme var mevsimden olabilirmi lütfen cevap....teşekkürler

merilcan verdiğin bilgiler için teşekkür ederim daha önce dermotoloji uzmanına gittin cleocin t verdi ama hiç bir işe yaramadı sebamed i denerim sağol

Meraba benim saç diplerim yağlı uçlar röleden yıprandı saçlarım uzun.ve çok geç uzuyor ..nasıl bir saç maskesi kullanabilirim ve biraz dökülme var mevsimden olabilirmi lütfen cevap....teşekkürler

Revigen Şampuan veya sebastıan cello oıl kullanabilirsin bu ürünleri daha önce kullandım iyi ürünlerdir ama biraz pahalıdır bunların bakım ürünleride var

merhaba,
koltuk altim cok terliyor. islaklik da pek hos gorunmuyor biliyorsunuz.
telemeyi onleyen urunler var,
1- bunlar zararli maddeler iceriyor mu? zarar & yarar oranı nedr?
2- urun tavsiye eder misiniz? (biothermin deo pure krem ve jelini gordum, ama hic biotherm kullanmadim...)
tesekkurler

cnm terlemeyi önleyen ürünlerin içindeki aluminyum malesef çok zararlı insanlar için ve yurtdışında çogu ülkede yasaklanan bşrçogunda da yasaklanması düşünülern bir madde.
yarar zarar oranı bilinemez tabi ama bildiğim kadarıyla gnc diye bir markanın roll-onlarında aluminyum bulunmuyor aklında bulunsun ben de almayı düşünüyorumyerimseniben

merhaba çok alakasız belki ama kompres yapmak nasıl oluyor.ürüne batırılmış pamuğu orda tutmakmı yoksa o çevrede gezdirmekmi? lütfen açıklaya bilirmisiniz.......

merhaba çok alakasız belki ama kompres yapmak nasıl oluyor.ürüne batırılmış pamuğu orda tutmakmı yoksa o çevrede gezdirmekmi? lütfen açıklaya bilirmisiniz.......

canım kompres sıcak yada soğuk havlu yada pamukla küçük dairesel hareketlerle küçük basınç uygulamaktır

tesekkür ederim cevabin icin benimkiler öyle aniden deil ye güneste yanmistim solaryumagittim yaninca daha cok göründü sadece karin bölgemde yanlarda sadece ben su lekesi oldugunu düsünüyorum hani yyanarken kalan su lekeleri derler ya damlalar halinde tahminimce öyle zorlanicagim bisekilde olmucak ama bi cözümü vardir mutlaka

merhaba benim cildi karma ve hassa bi cilt burun çevremde kırmızılıklar var ve gözeneklerim geniş 2 defa doktora gittim ama geçmedi ruboril krem verdi bi sonuç alamadım hala aynı.bunun için önerebileceğiniz bi şey varmı acaba.

merhaba benim cildi karma ve hassa bi cilt burun çevremde kırmızılıklar var ve gözeneklerim geniş 2 defa doktora gittim ama geçmedi ruboril krem verdi bi sonuç alamadım hala aynı.bunun için önerebileceğiniz bi şey varmı acaba.

canım umarım sigara kullanmıyorsun sigara yüzde ve vücutta renk dengesizlikleri yaratır eğer sigara kullanmıyorsan eczaneden temin edceğin çok iyi temizleyici sıkılaştırıcı ürünler var alışveriş yaptığın eczanedeki güzellik uzmanları yada eczacılar yüzünü görerek sana ürün tavsiye edebilirler hassas ciltler içinde alkol bulunmaya ürünler tercih etmeli

merhaba benimde sadece çenemde 3/4 tane sivilce çıkmıştı 1/2'sini dayanamayıp patlaşmıştım ve ondan beri nerdeyse 6 aydır çene bölgem sivilce doldu sadece çenemde ama 1/2 izde var bunun için ne yapabilirim???teşekkürler...

eğer adet düzensizliği de varsa hormonal olabilir.
sabah akşam yüzünüzü yıkayın ve oraya hiç dokunmayın,akşamları gün aşırı aspirin eritin suda ve çenenize sürün,sizinki çok ciddi akne problemi olmadıgı için bunlar yeterli olur.eger iz kalırsa da kış gelince soyucu bir krem kullanırsınız.a.s.

cnm terlemeyi önleyen ürünlerin içindeki aluminyum malesef çok zararlı insanlar için ve yurtdışında çogu ülkede yasaklanan bşrçogunda da yasaklanması düşünülern bir madde.
yarar zarar oranı bilinemez tabi ama bildiğim kadarıyla gnc diye bir markanın roll-onlarında aluminyum bulunmuyor aklında bulunsun ben de almayı düşünüyorumyerimseniben

tesekkurler. gnc tavsiyen harika oldu.
(bir de adidasin sarı roll on'una iyi diyorlar.) terkur nasil 1 sey biliyor musun? ilac oldugu ici merak ettim.

cnm terkur kremde aluminyum kristalleri var ve ter kanallarını tıkıyor
bir de kursapt varmış onda ek olarak antiseptik maddeler varmış ve kokuyu önlüyormuş
ama ikisinde de malesef aluminyum var cnma.s.

eğer adet düzensizliği de varsa hormonal olabilir.
sabah akşam yüzünüzü yıkayın ve oraya hiç dokunmayın,akşamları gün aşırı aspirin eritin suda ve çenenize sürün,sizinki çok ciddi akne problemi olmadıgı için bunlar yeterli olur.eger iz kalırsa da kış gelince soyucu bir krem kullanırsınız.a.s.

teşekkürler...:içelim::içelim::içelim:

slm kızlar.Benim cildimde cukurluklar var.BUNA ÇÖZÜMÜ OLAN VAR MI?benneyaptımki

X