Güzelliğinizle ilgili sorularınız

cüvcüv benimde bi sorum var Temizleme jeli olarak avonmu yoksa sebametmi daha iyi hangisini önerirsin?? Birde sivilce izleri ve kızarıklık için limon suyu nasıl olur bunun iyi geldiğini okumuştum??Sencede faydası olurmu..Teşekkürler

Temizleme jelini marka olarak önermem çok güç çünkü kozmetik ürünler kimine iyi gelirken kimine iyi gelmiyor bunu deneyerek seçmelisiniz önemli olan cilt tipine uygun olmalıdır.
Limon ver sirke gibi maddeler asitli olduğu için cildi soyar ve bu yüzden lekelere ve izlere iyi geldiği düşünülür.Evet iyi gelebilir ama çok tahriş edebilir de ve sonuç almak için çok uzun süre kullanmak gerekir.Bir de tabi izlerin derinliğine bağlıdır sonuç.yerimseniben

Sağol cüvcüv benim izler öyle çukur şeklinde değil hafif hafif kahverengi gibi lekeler bunlar için öneribeleceğin bişey varmı iz değil aslında leke desek daha doğru?

Sağol cüvcüv benim izler öyle çukur şeklinde değil hafif hafif kahverengi gibi lekeler bunlar için öneribeleceğin bişey varmı iz değil aslında leke desek daha doğru?

Eğer kısa sürede çözülmesini istiyorsan bir doktora gidip bunun için olan medical kremlerden önermesini isteyebilirsin.
dereotu ve bal karıştırıp bunları ısıtıp özleşen suyu pamukla lekelere uygulayabilirsin.
bir de yoğurt limon maskesi yapıp uygulayabilirsin yerimseniben

Eğer kısa sürede çözülmesini istiyorsan bir doktora gidip bunun için olan medical kremlerden önermesini isteyebilirsin.
dereotu ve bal karıştırıp bunları ısıtıp özleşen suyu pamukla lekelere uygulayabilirsin.
bir de yoğurt limon maskesi yapıp uygulayabilirsin yerimseniben

Teşekkür ederim cüvcüv sağola.s

slm benim uzun zamandır bi sorunum var. aknelox sivilce ilacı kullanıyordum .yanlışlıkla dudagıma degdi ve onemsemedim elimle sildim.
:KK43: .uyudum. simdi dudagımda ki kuruluk gecmiyo.dudak kremi surmedigimde dudagım cok kuru.dudak kremleri de kalıcı yumusaklık saglamıyo. NE önerirsiniz.? yeterki gecsin her ilacı deneyebilirim :KK43:

slm benim uzun zamandır bi sorunum var. aknelox sivilce ilacı kullanıyordum .yanlışlıkla dudagıma degdi ve onemsemedim elimle sildim.
:KK43: .uyudum. simdi dudagımda ki kuruluk gecmiyo.dudak kremi surmedigimde dudagım cok kuru.dudak kremleri de kalıcı yumusaklık saglamıyo. NE önerirsiniz.? yeterki gecsin her ilacı deneyebilirim :KK43:

Doktora başvurmanı tavsiye ederim:Hele ki ilaç önermek :1no2: ilaç öneren olursa bile denemeden önce iyice araştırın derim :)

merhabalar benim cildim karma cilt ve sadece burnumda ve burun kenarlarımda çok fazla siyah nokta var daha önce doktor tavsiyesiyle acnelylse ve tretin kullandım hemde düzenli olarak fakat bir faydasını öremedim limon suyu yoğurt denedim cildim çok fazla kızardı (şunuda belirteyim burun kenarlarımda ve göz çevremde kılcal damar çatlamaları var) bana önerebileceğiniz bir maske veya krem varmı?ayrıca 20 yaşındayım ve göz altlarımda aşırı hassasiyet ve ince çizgiler var bunlardan nasıl kurtulurum şimdiden teşekkürler...

merhabalar benim cildim karma cilt ve sadece burnumda ve burun kenarlarımda çok fazla siyah nokta var daha önce doktor tavsiyesiyle acnelylse ve tretin kullandım hemde düzenli olarak fakat bir faydasını öremedim limon suyu yoğurt denedim cildim çok fazla kızardı (şunuda belirteyim burun kenarlarımda ve göz çevremde kılcal damar çatlamaları var) bana önerebileceğiniz bir maske veya krem varmı?ayrıca 20 yaşındayım ve göz altlarımda aşırı hassasiyet ve ince çizgiler var bunlardan nasıl kurtulurum şimdiden teşekkürler...

Merhaba;
acnelyse ve tretin kremler soyucu özelliklere sahip daha çok lekeler ve ince kırışıklık çizgileri için kullanılıyor, siyah noktalar için önce temizlik ve sonra da gözenekleri sıkılaştırmak önemli.Günlük temizliğinizi aksatmamalı, haftada bir ise pyling maske uygulamaları yapmalı.Bunları seçerken cildinizin yağ durumuna göre seçim yapmalısınız.Gözenek sıkılaştırmak için ise günlük temizliğinizi yaptıktan sonra tonik uygulamalısınız.Tonik küçük bir pamukta tampon yapar gibi uygulanır.yerimseniben

Merhaba;
acnelyse ve tretin kremler soyucu özelliklere sahip daha çok lekeler ve ince kırışıklık çizgileri için kullanılıyor, siyah noktalar için önce temizlik ve sonra da gözenekleri sıkılaştırmak önemli.Günlük temizliğinizi aksatmamalı, haftada bir ise pyling maske uygulamaları yapmalı.Bunları seçerken cildinizin yağ durumuna göre seçim yapmalısınız.Gözenek sıkılaştırmak için ise günlük temizliğinizi yaptıktan sonra tonik uygulamalısınız.Tonik küçük bir pamukta tampon yapar gibi uygulanır.yerimseniben

çok saolun tavsiyelerinizi denicem mutlaka göz çevrem içinde önerebilceğiniz birşey varmı? dediğim gibi hassas birazda olsa morluklar ve aşırı nemsiz kuru bir göz çevrem var ince çizgilerim şimdiden başladı:bbo:

çok saolun tavsiyelerinizi denicem mutlaka göz çevrem içinde önerebilceğiniz birşey varmı? dediğim gibi hassas birazda olsa morluklar ve aşırı nemsiz kuru bir göz çevrem var ince çizgilerim şimdiden başladı:bbo:

Sorduğunuz kremlerin asıl amacının akne tedavisi olduğunu söylemeyi unutmuşum.Kuru göz çevresi varsa hemen bir göz altı bakım kremi edinmeni öneririm akşamları kullanılan olursa hem kullanımı düzenli olabilir hem de daha etkilidir.Bütçenize ve düşüncenize uygun herhangibir göz altı bakım kremi olabilir ancak hangi yaş için kullanıldığına bakın çoğunun üzerinde belirtilir.

merhaba hanımlar benım de aslında ufak bır sorum olacak dogum sonrsı cok olmasa catlaklarım var bunun ıcın yapmam gereken bır sey varmı yanı en azından daha ıyıye ındırgemem ve ıyı gorunmem ıcın sevgıle

selam bybı ben saglıkcıyım yanı bır yıl kadavra sıtası aldım ama sonra dayanamamıstım saglık meslek hemsıreyım suan devam etmıyorum sana sormak ıstedıgım su benım dogum sonrası gorunumu kotu olmasada catlaklarım oldu bunu en azından gorumunu duzgunlestırıcı bır kozmatık varmı sevgıler

benimde bir sorum var.. buzu(sodayı donduruyorum) yüzümüzde gezdirmek zararlımıdır?ben her gün uyguluyorumda.. dokualtı kanaması yapar diye duydum ama dogruluk payı nedir? teşekkürler..

antalyada çalıştığınız bir yer varmı öğrenmek isterim.ve bunula ilgili bir yöntem uyguluyormusunuz.ben stravectin diye bir ürün aldım 3 gün oluyor ve bu kısa sürede bile fark gördüm.

antalyada çalıştığınız bir yer varmı öğrenmek isterim.ve bunula ilgili bir yöntem uyguluyormusunuz.ben stravectin diye bir ürün aldım 3 gün oluyor ve bu kısa sürede bile fark gördüm.

Merhaba,
Bu konu altında sedece bilgi paylaşımı yapalım.
Merkez araştırması için internet arama motorlarından faydalanalım.
Teşekkürler Şeniz

cnm pürüssüz bi cildin olması için günlük bakımını tam yapman gerekiyo haftada 2kerede peeling gözeneklerin için sıkılaştırıcı ürünler kullanman gerekiyo sorunlu ciltlerde tam anlamıyla bişey demek için cildi görmek gerekir aslında ama kabaca söylediğim gibi kırmızılıklarda zaten düzenli bakım ve peelingden sonra gidicektir umarım yardımcı olabilmşimdir

Merhaba ece kaan ben bişe sorucam sana benim çene bölgemde böyle açık kahverengi lekeler(sivilcelerden kalan) var ben beyaz tenliyim azda olsa belli oluyo hergünde pudra kullanmak istemiyorum biraz kullanınca kapanıyo o kadar belirgin izler ya da lekeler değil ama sivilce çıkıyo bende dayanamayıp oynuyorum sonra da iz kalıyo geçmesi için ne yapmalıyım lütfen basit ve sonuç alacak bişey olsun ..Teşekkürler şimdiden...

Merhaba,
Bulunduğum yerdeki güzellik salonunda cilt bakımı için Dr.Spiller diye bir markanın ürünleri kullanılıyormuş.Acaba iyi ve güvenilir bir marka mıdır?İnternette arattım ama pek bir şey bulamadım.Yardımcı olursanız sevinirim cilt bakımına gitmeyi düşünüyorum am cildim hassas kullandıkları kremler ters etki eder diye korkuyorum.Bir de siyah noktaları sıkarak temizliyorlarmış bu daha zararlı olmaz mı?

Merhaba ece kaan ben bişe sorucam sana benim çene bölgemde böyle açık kahverengi lekeler(sivilcelerden kalan) var ben beyaz tenliyim azda olsa belli oluyo hergünde pudra kullanmak istemiyorum biraz kullanınca kapanıyo o kadar belirgin izler ya da lekeler değil ama sivilce çıkıyo bende dayanamayıp oynuyorum sonra da iz kalıyo geçmesi için ne yapmalıyım lütfen basit ve sonuç alacak bişey olsun ..Teşekkürler şimdiden...

herkese sölediğim gibi öncelik olarak günlük bakımını yapmaklısın sigara kullanıyosan kesinlikle ağızdan destek vitamin almalısın çünkü vitaminsiz en iyi kremin bile etkisi %30-40 olur günlük bakımınla beraber sana şu tarifi verebilirm
1 tatli kasigi kil
1tatli kasigi kayisi yagi
2 yemek kasigi elma sirkesi
karistirip akici bi hale gelene kadar elma sirkesi eklenebilir
islak tülbent yada bez örtülerek 15-20 dakika bekletilir ve yıkanır haftada 2-3 kez yapilabilir yan etkisi yoktru rahatlıkla kullanabilrsin yanlız günlğk bakımını yapmadan sadece tarif yeterli olmaz cnm eğer izler çok kalıcıysa bi etkisi olmazsa ve ben çok rahatsızım diyosan doktor kontrolunde AHAlı soyma işlemleriyle bu lekeşerden kurtulunyo bu işlem kışları yapılıyo deri %60a kadar soyuluyo su bile sürmeden kremlerle temizleniyo biraz külfetli ama kesin sonuç veriyo

X