Güzelliğinizle ilgili sorularınız

mrb benimde cildim yağlı bunun için neler yapabilirim ve birde cildimde dudak kenarlarında falan izler yanaklarda sarkmalar baslamıs gibi geldi bana bunun için önerebileceğiniz bir maske veya satılan bir krem tavsiye edebilir misiniz

mrb benimde cildim yağlı bunun için neler yapabilirim ve birde cildimde dudak kenarlarında falan izler yanaklarda sarkmalar baslamıs gibi geldi bana bunun için önerebileceğiniz bir maske veya satılan bir krem tavsiye edebilir misiniz

dudak kenarları ve kaş üstü cildin en hassas yerleidir burdaki sarkmalar için kolojen yapıyı destekleyen kremler kullanmalısın ben herzaman bitkisel ürünlerden yanayım ve tabi bu kremleri uygun masajlarla destekle daha çabuk etkisini görüceksin.cildinin yağ durumu için düzenli bakımla yağı dumunu dengeleyebilirsin lekeler içinde kullandığın ürünün destekleyici olarak leke kremleri mutlaka vardır yani herşeyin başında düzenli bakım geliyo

cüvcüğüm merhaba daha önce yazdım ama cevap alamadım.Belki verdiniz de ben bulamadım.
Benim cildim de çok kuru sürekli nemlendirici kullanmama rağmen yine kuruluk devam ediyor.Banyodan çıkınca çok geriliyor cildim pul pul oluyor bazen.Krem sürünce adeta yanıyor.Özellikle mevsim geçişlerinde ağız çevremde çok kuruluk oluyor.En son kayısı çekirdeği yağı kullandım hiçbir fark görmedim.Lütfen cevaplayın.Teşekkürler

cüvcüğüm merhaba daha önce yazdım ama cevap alamadım.Belki verdiniz de ben bulamadım.
Benim cildim de çok kuru sürekli nemlendirici kullanmama rağmen yine kuruluk devam ediyor.Banyodan çıkınca çok geriliyor cildim pul pul oluyor bazen.Krem sürünce adeta yanıyor.Özellikle mevsim geçişlerinde ağız çevremde çok kuruluk oluyor.En son kayısı çekirdeği yağı kullandım hiçbir fark görmedim.Lütfen cevaplayın.Teşekkürler

Merhaba bu aralar yoğun olduğum için cevap veremiyorum ama diğer arkadaşlarımda yardımcı oluyorlar buradan.

Kuru cilt her zaman özen isteyen bakım isteyen bir cilt tipidir.Bununla yaşamayı öğrenmeniz gerekiyor.Ancak nemlendiriciler nem maskeleri yapmanın yanısıra gün içinde tükettiğiniz su miktarını 2-2,5 lt ye çıkarmanız gerekir.Çünkü su içmediğiniz her n cildiniz daha da kurur.Su içmeye başlayınca nasıl bir fark olduğunu göreceksiniz.
Bir de ben hiç ürün ismi önermem ama eczanede satılan exipial kremi tavsiye edebilirim.Bunun lipo (yağ içinde su) ve hipo (su içinde yağ) olanı var siz lipo alırsanız en azından kış mevsimini hem elleriniz hem dudak çevreniz için rahat geçirebilirsiniz.Bu kremi doktor da yazabiliyor.

Merhaba bu aralar yoğun olduğum için cevap veremiyorum ama diğer arkadaşlarımda yardımcı oluyorlar buradan.

Kuru cilt her zaman özen isteyen bakım isteyen bir cilt tipidir.Bununla yaşamayı öğrenmeniz gerekiyor.Ancak nemlendiriciler nem maskeleri yapmanın yanısıra gün içinde tükettiğiniz su miktarını 2-2,5 lt ye çıkarmanız gerekir.Çünkü su içmediğiniz her n cildiniz daha da kurur.Su içmeye başlayınca nasıl bir fark olduğunu göreceksiniz.
Bir de ben hiç ürün ismi önermem ama eczanede satılan exipial kremi tavsiye edebilirim.Bunun lipo (yağ içinde su) ve hipo (su içinde yağ) olanı var siz lipo alırsanız en azından kış mevsimini hem elleriniz hem dudak çevreniz için rahat geçirebilirsiniz.Bu kremi doktor da yazabiliyor.

cüvcüv canım ilgin için sağol ben exipial lipoyu uzun süre kullandım tabii yüzüme sık sık değil ama ellerime iyi geldi.Yüzümde de o an için nem sağladı sonra yine aynı.

cüvcüv canım ilgin için sağol ben exipial lipoyu uzun süre kullandım tabii yüzüme sık sık değil ama ellerime iyi geldi.Yüzümde de o an için nem sağladı sonra yine aynı.

Yine aynı olacak çünkü kuru cilt her zaman bakım ister.Hiç bir zaman hiç bir yöntem sizi normal ya da yağlı cilde döndüremez bu yüzden devamlı olarak bakım nemlendirme maske ve bol su içme bunu tavsiye edebilirim ancak.

dudak kenarları ve kaş üstü cildin en hassas yerleidir burdaki sarkmalar için kolojen yapıyı destekleyen kremler kullanmalısın ben herzaman bitkisel ürünlerden yanayım ve tabi bu kremleri uygun masajlarla destekle daha çabuk etkisini görüceksin.cildinin yağ durumu için düzenli bakımla yağı dumunu dengeleyebilirsin lekeler içinde kullandığın ürünün destekleyici olarak leke kremleri mutlaka vardır yani herşeyin başında düzenli bakım geliyo

tsk ederim ece kaan peki bana bu bitkisel ürünlerin ismini verebilir misin

merhaba benim bi sorum olcaktı çenemde ve burnumun üzerinde siyah noktalar oluyo ne önerirsiniz.? birdee ağzımın kenarında dikkatli bakınca belli olucak kadar leke var sanki yemek bulaşmış gibi ve beni çok rahatsız ediyor bunun içinde birşey önerebilirmisiniz acaba ? fisfisfis

merhaba benim bi sorum olcaktı çenemde ve burnumun üzerinde siyah noktalar oluyo ne önerirsiniz.? birdee ağzımın kenarında dikkatli bakınca belli olucak kadar leke var sanki yemek bulaşmış gibi ve beni çok rahatsız ediyor bunun içinde birşey önerebilirmisiniz acaba ? fisfisfis

Slm Nesenursecim sorunu ben cevaplamaya calisayim canim... Siyah noktalar her tür ciltte bulunabilen ve kadinlarimizin cokca sikayetci oldugu bir cilt hadisesidir. Aslinda siyah noktalarin yani diger bir adiyla Komedonlarin cildin herhangi bir yerinde olusmasi gözeneklerde kir birikmesinden meydana gelir ve genelde yüzdeki daha yagli bölgelerde nükseder. Sana tavsiye edebilecegim 1-2 maske tarifi olacak, umarim sorununa cözüm olur.

1) Bir cay kasıgı misir ununa, esit miktarda kil, krem ve suyu karıştırıp yüzüne sür ve 5 dakika beklettikten sonra ovarak cikar.

2) Aktardan veya benzeri yerlerden temin edebilecegin bir miktar Yulafi pisir ve süz, bir tabakta süzdügün yulafi iyice ez. Ve bu ezmeyi bütün yüzüne sür 15 dakika beklet. Daha sonra ilik suyla yüzünü temizle. Sonuca inanamayacaksin süprizzzzz Ayrica bu bütün cildindede kullanabilecegin bir maskedir.

Önemli Not = Önerdigimiz maske ve bilumum tarifler ne kadar dogalda olsa vücudun alerji gösterebilecegi seyler olabilir, onun icin bu maskeyi yüzüne tatbik etmeden önce cok az koluna veya boyun yani kulak arkasina bir miktar uygulayip beklet, 1 gün sonra herhangi alerjik bir durum yoksa gönül rahatligiyla bu maskeyi kullanabilirsin...

Arkadaşlar Cildinizi Her Akşam Mutlaka Emizleyin Ve Yikayin Cildinize Asla Sabun Kullanmayin Ve Jel Kullanin. Veya Köpük Daha Hafifirler Ve Cildi Kurutmazlar. Emizledikten Sonra Gül Suyu Kullanin. Ve Daha Sonra Bir Kalip Buzu Cildinizde Gezdirin Yatin Her Sabahta Ayni şeyi Tekrarlayin Ve Buzu Asla Ihmal Emeyin 2 Hafta Içindde Göreceksinizki Cildiniz Bebek Gibi Olacak

Ayrica agiz kenarindaki leke icin hic bir öneride bulunamayacagim canim, cünkü tam olarak birsey diyebilmem yada önerebilmem icin yüzündeki o lekeyi görmem gerekir. Ama sunu belirtmemde yarar var, bu tür lekeler genelde dogustan olabiliyo yada herhangi bir cilt hastaliginin baslangicida olabilir, eger sendeki leke daha sonradan meydana geldiyse öncelikle bir güzellik merkezine basvurmani tavsiye ederim, Onlar seni mutlaka dogru yere yönlendirecektir ama dikkatli ol en az 2-3 yere basvurmalisinki yanlis tedaviye maruz kalmaman adina... Ne demek istedigimi umarim anlatabilmisimdir. Bir cilt doktoruna basvurmanda cok yararli olur. Sormak istedigin baska sorularin varsa ben, meslektaslarim ve arkadaslarim elimizden geleni herzaman yapariz emin olabilirsin a.s Yeni yazilar ve yeni konularda görüsmek dilegiyle... Saglicakla kal... a.s.

Cildindeki Leke Sonradan Olup Kalitsalda Olabilir Bence Mutlaka Bir Yerle Görüş. Burdan Cvp çok Yanliş Olur Ama Ciddi Bişey Değilse Büyük Ihimalle Leke Açicilar Vardir Biodermada Var Mesela Ama Danişmadan Alma Bir Bioderma Uzmanina Başvur. Ve Verilen Kremi Sadece Gece Yatmadan önce Kullan. çünkü Içinde A Vitamini Var Gündüz Kullanilmaz

size bir öneri hurmayı 1 çay bardagı suda 1 gece bekletin pamukla cildinize sürün 10 dk bekleyin çillere güneş lekerine çok iyi geliyor.

tsk ederim ece kaan peki bana bu bitkisel ürünlerin ismini verebilir misin

canım ben bu bölümde moderatörüm arkadaşları reklam yaptığında uyarıyorum şimdi benim burda ürün adı vermem olmaz cnm ama dermokozmetik yazan eczanelde var ordan 100% bitkisel ürünler bulabilrisn

MEİNBABY UZMANIM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM BU KADAR YARDIMCI OLABİLECEĞİNİZİ AÇIKÇASI BEKLEMİYORDUM ÇOK AÇIKLAYICI VE ANLAŞILIR BİÇİMDE CEVAPLAMIŞINIZ,ÇOK SEVİNDİM TEKRAR TEŞEKKÜR EDRİMMMMMMMMMMMMMM ........ a.s.:sm_cool:

Arkdaşlar bişey sorucam ben bi karışım vardı.::Bepanten plus krem+bepanten merhem+mediscoll krem bu karışımı uygulayan varmı..Sivilce izleri için kullanan varsa yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar...

MEİNBABY UZMANIM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM BU KADAR YARDIMCI OLABİLECEĞİNİZİ AÇIKÇASI BEKLEMİYORDUM ÇOK AÇIKLAYICI VE ANLAŞILIR BİÇİMDE CEVAPLAMIŞINIZ,ÇOK SEVİNDİM TEKRAR TEŞEKKÜR EDRİMMMMMMMMMMMMMM ........ a.s.:sm_cool:

Tesekkür ederim Nesenursecim, beni mutlu ettin, önerilerim sorununa cözüm olursa inan bana daha cok mutlu olurum yerimseniben Baska sorularin olursa uzman arkadaslarimla beraber cözüm önermeye ve elimizden geleni yapmaya herzaman haziriz... Yeni konular ve sorularda görüsmek üzere... Hoscakal canim a.s.

X